Do DVB-T pribudla ďalšia stanica Markízy, platená a v H.265
Diskusia k článku: Do DVB-T pribudla ďalšia stanica Markízy, platená a v H.265
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
To vazne
Od: IgorPatlevic
|
Pridané:
2025-06-17 11:03:05
tieto srackomety vazne niekto pozera, este za to aj plati?
|