Seznam bude mať aj novú generáciu vlastných serverov stále x86, nie ARM
Diskusia k článku: Seznam bude mať aj novú generáciu vlastných serverov stále x86, nie ARM
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: to u nas je inak
Od: unreg.: Guest
|
Pridané:
2025-06-03 08:01:49
Myslis virtualizovane na tych masinach?
Odhadujem tak 1 miliardu - pre kazdeho obcana v EU virtualnu vilu aj so sukromnou dopravou.
|