neprihlásený Utorok, 9. decembra 2025, dnes má meniny Izabela
Android 16 umožní zapnúť lepšiu ochranu pred útokmi, zamknutý smartfón vypne USB


Diskusia k článku: Android 16 umožní zapnúť lepšiu ochranu pred útokmi, zamknutý smartfón vypne USB

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Áno, súhlasím. Vo svete PC bežná vec.
No pamätám časy, keď v mobiloch bol len proprietárny softvér. Okrem volania, SMS, MMS to vedelo síce aj maily, aj internet, aj nejaké hry, budík, pripomienky, kalendár. Samozrejme aj foto, obrázky, hudbu, video. Myslím samozrejme tie drahšie tzv. manažérske modely. Či už od Nokie, Siemensu, Sony-Ericssonu.
No všetko samozrejme s obmedzeniami naviazanými na danú konkrétnu platformu daného výrobcu. Ja som mal konkrétne Siemens S65, Sony Ericsson K610i, či Sony Ericsson C702. Až z príchodom zjednotenia platforiem OS s možnosťou používať aplikácie tretích strán a individuálneho prispôsobenia UI je to konečne normálne použiteľné.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.

Overovací text:



Pre overenie, že komentár sa nepridáva automatizovanými prostriedkami, prosím prepíšte text, ktorý vidíte na obrázku. Písmená musíte zadávať rovnako ako na obrázku veľké. Pokiaľ text neviete prečítať, kliknite prosím na tlačidlo "Obnoviť obrázok". V texte sa používajú iba znaky "BCDJKMPRSVWXY1234589".