Francúzi sprísnia zákaz smartfónov v školách, žiaci ho nedodržiavali
Diskusia k článku: Francúzi sprísnia zákaz smartfónov v školách, žiaci ho nedodržiavali
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: hmmmmmm
Od: gloki
|
Pridané:
2025-04-11 17:07:30
No jasne, deti nesu hlupe a skoro kazdy doma najde starsi mobil ktory odovzda a ten realny si necha.
Skoly a ucitelia sa snazia ale deti su vzdy o krok vpred. Za mojich cias sa bezne falsovali peciatky od lekara, dnes maju deti edupage tak sa to akoze neda, az kym si ucitel nenastavi ako heslo svoje krstne meno ...
|