Čínsky výrobca elektromobilov predstavil 1000 kW nabíjanie
Diskusia k článku: Čínsky výrobca elektromobilov predstavil 1000 kW nabíjanie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: hmmm teeeda
Od: Dezolat
|
Pridané:
2025-03-21 19:26:54
Kotlar si to ty? Pockaj pokym bude sediet v aute sef a potom skontroluj zaoalkou ci je dost benzinu na cestu.
|