Čínsky výrobca elektromobilov predstavil 1000 kW nabíjanie
Diskusia k článku: Čínsky výrobca elektromobilov predstavil 1000 kW nabíjanie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: hmmm teeeda
Od: dkdkdk
|
Pridané:
2025-03-21 11:12:54
Ak mas na aute natlakovanu nadrz, mozno jazdis na plechovke Rexona Man s kolesami. Ak nie, bude tam tych vyparov tolko, ze to spravi "puf". Ziadna explozia ty liberalny myslienkovy experimentator.
|