Čínsky výrobca elektromobilov predstavil 1000 kW nabíjanie
Diskusia k článku: Čínsky výrobca elektromobilov predstavil 1000 kW nabíjanie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: nab!y!janie
Od: ffdf
|
Pridané:
2025-03-21 08:39:23
tam jeden blok má výkon iba 505MW, preto 900 áut nie!
|