Čínsky výrobca elektromobilov predstavil 1000 kW nabíjanie
Diskusia k článku: Čínsky výrobca elektromobilov predstavil 1000 kW nabíjanie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: hmmm teeeda
Od: Dusič
|
Pridané:
2025-03-20 00:16:49
Však iste. Nato nemusí byť hasič "s" a "alebo" bez dediny.
Benzín v plechovke horí asi ako papier. Hoďte do vzduchu napr. 2-3 dcl napr. na kríky a to bude vzbĺknutie...
|