Intel zrušil iniciatívu x86 procesorov iba so 64-bitovým režimom
Diskusia k článku: Intel zrušil iniciatívu x86 procesorov iba so 64-bitovým režimom
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: gratulujem. zatiaľ nie.
Od: no jasne
|
Pridané:
2024-12-24 00:16:39
Presne...na Macu ide iba to, čo Apple dovolí, ine nepotrebuješ.
|