Misia k Mesiacu sa dostala k orbite Mesiaca, nakoniec zhorí v zemskej atmosfére
Diskusia k článku: Misia k Mesiacu sa dostala k orbite Mesiaca, nakoniec zhorí v zemskej atmosfére
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Ale tak...
Od: MirecU-II
|
Pridané:
2024-01-16 06:20:09
Je dovod, preco ju proste nenaburaju do mesiaca ale chcu ju necht zhoriet v atmosfere zeme?
|