neprihlásený Utorok, 17. októbra 2017, dnes má meniny Hedviga   DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
Microsoft tvrdí, že 71% ľudí si dobrovoľne výberá plnú telemetriu Windows 10


Diskusia k článku: Microsoft tvrdí, že 71% ľudí si dobrovoľne výberá plnú telemetriu Windows 10

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Nechránime nič konkrétne. To vôbec nie je o tajných kódoch alebo, že by niekto čítal moje tajné komentáre na DSL.sk. Všetko je to o princípe. Raz budeš ty, alebo tvoja rodina/priatelia potrebovať trochu súkromia a už žiadne neostane, lebo sa ho všetci dobrovoľne vzdali. Právo na súkromie je základné ľudské právo a všetko čo sa deje nasvedčuje tomu, že ti toto práve ma byť odoprené na internete, a ešte ku tomu pristúpiš dobrovoľne.

Aby bolo jasné, keď sa to Windows opýta,a poriadne vysvetlí čo tá telemetria vlastne zbiera, potom je to OK, môžeš si vybrať či s tým súhlasíš alebo nie, ale keď to robia poza tvoj chrbát, dočítaš sa o tom až v článkoch na internete, potom to určite v poriadku nie je. To čo "paranoidný idioti" chcú je zachovania individuality a súkromia na internete a necenzurovaný prístup ku informáciám. Ale ostatní nám to kazia tým, že nad tým nepremýšľajú :)

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.