neprihlásený Sobota, 21. októbra 2017, dnes má meniny Uršuľa   DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
Nitra minula 20 tisíc na šesť solárnych lavičiek


Diskusia k článku: Nitra minula 20 tisíc na šesť solárnych lavičiek

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Bezdrôtové pripojenie zadarmo – pokiaľ ho poskytujú súkromné podniky – jestvuje predovšetkým z ohlasovných (reklamných) dôvodov. Vlastne do širokého okolia – a aj do tvojho umníka (smartfónu) – vysielajú obvesti (informácie) o tom, že tam na okolí niekde sú. Svoj prístupový bod si nepomenujú „Arrakis“ alebo „Taniquetil“, ale pomenujú ho názvom svojho podniku.

Netreba podliehať klamom, že to pripojenie robotuje (funguje) bohvieako – nemusí byť vonku ani použiteľné, hlavne, že jestvuje. A ak ho chceš mať použiteľným, tak skús ísť priamo do toho podniku (predajne a podobne).

V prípade, že takéto bezdrôtové pripojenie poskytuje napríklad verejná správa, tak hlavnou pohnútkou je vytrieskať na to cudzie peniaze pre zvyšovanie vlastnej obľúbenosti. Obzvlášť časté je to v prípadoch, keď na to môžu čerpať eurozásobne (eurofondy).

Štvrtá ríša má utkvelú predstavu, že chce byť najlepším miestom pre život, a tak sľubuje aj takéto veci a dáva na ne peniaze vybrané od všetkých...

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.