neprihlásený Utorok, 17. októbra 2017, dnes má meniny Hedviga   DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
Nitra minula 20 tisíc na šesť solárnych lavičiek


Diskusia k článku: Nitra minula 20 tisíc na šesť solárnych lavičiek

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

"..Od zástupcov slovenskej spoločnosti predávajúcej lavičky sme vo februári dostali zvláštnu informáciu o množstve generovanej energie, "max 100 w/h v ideálnych podmienkach". To je samozrejme ale nezmyselný údaj, keď Watt je jednotkou výkonu a nie jednotkou množstva vygenerovanej energie. Na spresňujúcu otázku, či má ísť o 100 Wh za hodinu a inštalovaný výkon solárnych panelov je teda 100 Wattov, doteraz neodpovedali..."

- hmn.. sa pýtat hocijaké otázky z elektrotechniky absolventov, /"študentov těch různích .."pseudodemokratickích, sluníčkárskích, SLUNICKARSKICH pseudoodborov a musulmanskích "preslunneních, islamistickích, "gutmenschen -fakúlt..

..však tím všetkím ide jen o to 1 - tí sa vyznajú, a starajú jen o to, kolko €$ si můžů nažmýkat, natunelovat z takíchto .."ojebů, tunelů, z EUrofondů, a poslat to tím ich spolu-bojovníkom - podrezávačom, znásilnovačom z IS, / ISIS, všem těm muslimo-negro-opiciam..

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.