neprihlásený Nedeľa, 25. júna 2017, dnes má meniny Tadeáš   DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
Windows 10 bude ako Ubuntu, nová verzia bude pravidelne na jar a na jeseň


Diskusia k článku: Windows 10 bude ako Ubuntu, nová verzia bude pravidelne na jar a na jeseň

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Zle položená otázka. Prečo by som mal používať MS OS, keď mi Linux poskytuje všetko, čo potrebujem?
Z produktov MS ma môže zaujímať OS, vývojové prostredie a office. Teoreticky si ich doma môžem síce z finančného hľadiska dovoliť, ale pohybujeme sa v rádoch stoviek €. Neviem ako ty, ale ja také na chodníku nenachádzam. Nezarábam preto, aby som peniaze vyhadzoval z okna. Navyše ten OS furt niečo na pozadí robí a čert vie čo to je. VisualStudio je nenažrané na disk. Môžeš povedať, že disk je lacný. Ale urobiť backup z 1TB dát skrátka trvá, nech robíš čo robíš. Office je presadzovaný ako SaaS a ja sa nechcem dostať do situácie, že nejaké svoje dokumenty neotvorím lebo niekto/niečo mimo môjho systému nezafunguje. Keď už raz človek pristúpi na takúto hru, tak sa veľmi ťažko dostane von.
V práci je to podobné, akurát že CEO nemá čas rozhodnúť o nákupe novšieho Visual Studia, takže ostávame na VS2008. No a nakoniec je tu funkcionalita, ktorú MS neponúka. Nemusíš tomu veriť, ale existuje to.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.