Pokus o veľký 24" ale prenosný monitor, rozkladací ako dáždnik
Diskusia k článku: Pokus o veľký 24" ale prenosný monitor, rozkladací ako dáždnik
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: No nič moc...
Od: kekeket
|
Pridané:
2016-11-02 21:25:16
ked krajas zemiaky na tenko?
|