Prijatý zákon zakazujúci sťahovanie filmov a zavádzajúci vysoké poplatky za HDD, PC a TV
Diskusia k článku: Prijatý zákon zakazujúci sťahovanie filmov a zavádzajúci vysoké poplatky za HDD, PC a TV
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Re: Diery logiky.
Od: ...
|
Pridané:
2015-07-02 09:20:16
No ved bud rad, ze nasi politici su banda absolutnych idiotov nerozumejuci sa snad nicomu - okrem stavebnych prac, pretoze tunelovat vedia dokonale.
ISP tvoju komunikaciu uchovavat nemoze, takze presne ako vravis,, nemozu mat na teba nic. Nelegalny dokaz nemoze byt u sudu pouzity - resp moze ak ma sudne povolenie, ale to musi mat tiez na nejakom opodstatnenom zaklade. Ak nie, tak tu vlastne vladne anarchia a mozes takych ludi bez vycitiek strielat.
Dalsia vec, je to len voda na mlyn - vypalne mafianske praktiky ma ospravedlnuju si stahovat co chcem a kolko chcem. Dalsia vec, v clanku sa sice spomina, ze legislativa explicitne definuje - ale zase je to len pravny blabol, kedze nedefinuje absolutne nic. Nelegalny zdroj neexistuje bez ohladu co tento zakon vravi a je to jednoducho napadnutelne.
Posledna vec - maju zakrocit proti sluzbam, nie proti jednotlivcom ked uz tak trapi dodrziavanie nelogickeho pravneho vyplachu, ktory predviedli. V zasade sa nic nezmenilo, len nastupili vyssie sadzby vypalneho.
|