Poplatky za prenos čísla majú len dvaja operátori, čiernymi ovcami Orange a Telekom
Diskusia k článku: Poplatky za prenos čísla majú len dvaja operátori, čiernymi ovcami Orange a Telekom
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: odpočúvanie
Od: martincc
|
Pridané:
2014-06-16 17:10:10
orange a telekom jedna firma de facto co sa tvari ako jedna druhej konkurencia
|