Intel uviedol 22-nm Ivy Bridge procesory
Diskusia k článku: Intel uviedol 22-nm Ivy Bridge procesory
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: intelacky bulldozer
Od: roob_
|
Pridané:
2012-04-25 20:54:44
2600k->3770 nieje vyznamny upgrade, o tom ti cely cas pisem, takze neviem kto je dislektik ;) a pastu pouzivam AC mx2.
|