Intel uviedol 22-nm Ivy Bridge procesory
Diskusia k článku: Intel uviedol 22-nm Ivy Bridge procesory
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: intelacky bulldozer
Od: roob_
|
Pridané:
2012-04-24 19:23:23
neoplati sa ti prechadzat z 2600k. Taktni to a mas pokoj este na par rokov. Ale len ak mas kvalitnu dosku, na dakej lacnej sunke ti odidu napajacie obvody..
|