Intel uviedol 22-nm Ivy Bridge procesory
Diskusia k článku: Intel uviedol 22-nm Ivy Bridge procesory
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: 12345
Od: Milosx
|
Pridané:
2012-04-24 13:19:06
Sú 3D lebo dnes je "3 dééé" v móde, nie? AMD príde zasa z HD tranzistormi logicke predsa...
|