neprihlásený Piatok, 10. júla 2026, dnes má meniny Amália
Nero má už 200 miliónov užívateľov

DSL.sk, 28.10.2005


Nemecká spoločnosť Nero AG informovala, že včera sa jej podarilo prekonať hranicu 200 miliónov užívateľov jej softwaru Nero.

Takéto úctyhodné číslo zákazníkov dosiahla spoločnosť najmä OEM distribúciou, keď aj tento druh zákazníkov je v udávanom počte zahrnutý. Nero sa distribuuje s CD / DVD napaľovacími mechanikami mnohých výrobcov ale tiež s kompletnými PC zostavami.

Nero AG vo svojom tlačovom vyhlásení tiež uviedla, že podľa štatistikík niektorých prieskumných agentúr (napríklad GFK) je software Nero najmä vďaka tejto forme distribúcie v Európe a USA jedným z najpredávanejších spotrebiteľských produktov vôbec.

Software Nero oslavuje tento rok 10 svojej existencie, keď prvá verzia Nero Burning ROM bola vydaná v roku 1995.

Len pred dvomi týždňami spoločnosť vydala novú verziu svojho softwaru Nero 7 Premium, ktorá prichádza s podporou Blu-ray a HD DVD a obsahuje spolu 18 aplikácií pre prácu s médiami.

Trial verzia produktu ešte stále nie je k dispozícii na stiahnutie, hoci spoločnosť pri vydaní informovala, že trial verzia spolu s možnosťou zakúpiť produkt v online obchode bude k dispozícii od 26. októbra. Spoločnosť posunula uvedený termín na 2. novembra.



Najnovšie články:

Dodávky PC sa kvôli pamätiam už výrazne znížili
Prevádzkovateľ virtuálneho operátora a najväčšieho rozvozu potravín má zvažovať odchod zo Slovenska
Samsung spustil výrobu SSD pre PCI Express 6.0
Apple TV sa v nomináciách na TV ceny Emmy doťahuje na HBO a Netflix
Slovensko.sk má technické problémy
Na Slovensko.sk sa zle overovali elektronické podpisy, dopady nejasné
Na Slovensku sa začína vyhadzovať veľké množstvo starých fotovoltaických panelov
SpaceX žiada o povolenie vypustiť ďalších 100-tisíc satelitov
Voyo opäť zdražuje
Intel potvrdil zdraženie CPU, aj kvôli vysokému dopytu


Diskusia:

Pridať komentár