
neprihlásený
|
Piatok, 10. júla 2026, dnes má meniny Amália |
|
|
Chello rozširuje pokrytie v Košiciach
DSL.sk, 26.9.2005
|
|
Spoločnosť UPC Slovensko rozšírila podľa svojej tlačovej správy v týchto dňoch dostupnosť káblového Internetu chello v Košiciach o ďaľšie lokality.
Pri augustovom uvedení chella v Košiciach boli pokryté sídliska Ťahanovce a Nad Jazerom. V týchto dňoch sa dostupnosť rozšírila o lokality Luník IV, Luník VII a Železníky.
V súčasnosti je chello dostupné v Bratislave, Trnave, Žiline a v Košiciach.
Produkty pripojenia do Internetu chello sú paušálnymi typmi pripojenia s fixnou mesačnou platbou bez obmedzenia množstva prenášaných dát. V súčasnosti sú v ponuke programy easy, light, classic, plus a professional o rýchlostiach pripojenia 512/128 Kb/s, 1024/128 Kb/s, 2048/256 Kb/s, 3072/256 Kb/s a 4096/512 Kb/s.
Rýchlosť chello easy bola do začiatku septembra 256/64 Kb/s, 5. septembra došlo k jej zvýšeniu.
Využívanie chella nie je viazané na povinné objednanie služieb káblovej televízie od UPC, chello je možné objednať samostatne. V prípade objednania chella spolu so službami káblovej televízie je samozrejme možné využívať obe služby súčasne.
Najnovšie články:
Diskusia:
Pridať komentár
|
|
|
|