neprihlásený Utorok, 23. júna 2026, dnes má meniny Sidónia
V ČR predaj G1 s Androidom od 30. januára, na Slovensku až neskôr

DSL.sk, 15.1.2009


Český T-Mobile začne prvý telefón s operačným systémom Android T-Mobile G1 predávať 30. januára.

Český mobilný operátor o tom dnes informoval emailom záujemcov o tento telefón.

T-Mobile G1 vyrábaný HTC bol predstavený na konci septembra, v USA sa začal predávať od 22. októbra. Vo Veľkej Británii odštartoval predaj 30. októbra.

Pre dátové prenosy podporuje HSDPA aj HSUPA a WiFi, k dispozícii je Bluetooth 2.0. Verzia predávaná v ČR bude mať podľa T-Mobile rozmery 117.7 x 55.7 x 16.5 mm a hmotnosť 158 gramov.

Podľa informácií Michala Koreca z odboru externej komunikácie slovenského T-Mobile sa v prvom štvrťroku spustí predaj G1 aj v Rakúsku, Nemecku a Holandsku. Na Slovensku sa G1 začne predávať až v ďalšej vlne spúšťania predaja, termín zatiaľ nie je definitívne určený.



Najnovšie články:

Na Slovensku je nové batériové úložisko s kapacitou 20 MWh
Nový najvýkonnejší superpočítač je v Číne, slovenský superpočítač je na 145. mieste
Pri aktuálnej nehode Tesly so samojazdiacimi funkčnosťami mal vodič zrýchliť plynovým pedálom
Flash pamäť pre smartfóny zrýchlila na viac ako 10 GB/s
Cez QR kódy sa uskutočnilo 100-tisíc platieb, denný počet zostáva pomerne nízky
Aj Česko plošne zakáže mobily na školách
Android dovolí iba aplikácie od overených vývojárov od 2027, v prvých krajinách už o tri mesiace
Tesla so samojazdiacimi funkčnosťami pri tragickej nehode zišla z cesty a vrazila do domu
NASA vyvinula rýchlejšie vozidlo pre Mesiac a Mars zvládajúce náročný terén, video
Spotreba dátových centier má tento rok narásť o 26%, môže za to AI


Diskusia:
                               
 

uz mame aj euro a stale nas beru len ako druhu vlnu
Odpovedať Známka: 8.3 Hodnotiť:
 

Prečo by nás nemali byť ako druhú vlnu, keď sme len dedina s 5 mil. obyvateľov?
Odpovedať Známka: 0.6 Hodnotiť:
 

je pekne ze pouzivas diakritku ale ta skladba vety je ohromujuca :D
Odpovedať Známka: 5.8 Hodnotiť:
 

Ty vado, toto som fakt vypustil? :D :D :D
Odpovedať Známka: 5.7 Hodnotiť:
 

tak veru

<joke>
spravne si mal napisat:
> Prečo by nás nemali byť
Prečo by nás nemali biť
:-D
</joke>
Odpovedať Hodnotiť:
 

Už máme euro ale máme aj Ficoida!
Odpovedať Známka: 0.4 Hodnotiť:
 

A co to ma s eurom?
Odpovedať Hodnotiť:
 

som zvedavý čo to bude za tehlu a ako bude vyzerať
Odpovedať Známka: -7.8 Hodnotiť:
 

http://letmegooglethatforyou.com/?q=android+g1
Odpovedať Známka: 7.4 Hodnotiť:
 

LOL
Odpovedať Hodnotiť:
 

hhh
Odpovedať Hodnotiť:
 

http://sitokurvavygoogluj.sk/?s=android+g1
Odpovedať Hodnotiť:
 

prezil si posledny polrok v izolacii?
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

na iphone to nema :)
Odpovedať Známka: -2.3 Hodnotiť:
 

jj, ako tehlu to nepouzijes, takze dom sa z toho postavit neda...
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Keď už niečo iPhone-podobné, radšej Palm Pre, ktorý pôsobí zatiaľ podstatne lepším dojmom ako G1.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

A co takto Omniu?
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

omnia je strasne zbrzdeny phone
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

Nemam pocit ze by sa to podobalo na iphone... A to je dobre
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

a to poriadny pretože, ked sa to začne predávať na slovensku, tak všetci čo ho budú chcieť, tak si ho kúpia v CZ, ved tomu jazyku rozumiene všetci, ale ten čo určuje predaj, to asi neviem, že mám veľmi podobný jazyk!

Odpovedať Známka: -7.8 Hodnotiť:
 

G1 bohuzial tiez nie je dokonaly telefon. Uplne ma odradila klavesnica, na ktorej sa dost blbo pise pretoze vam zavadzia ta cast telefonu s trackpadom. Asi si pockam na nejaky iny androidovy telefon.
Odpovedať Hodnotiť:
 

U mna je to inak, co som si vsimol, tak "chin" mi pri pisani sluzi na podopretie a vobec mi nezavadzia.
Odpovedať Hodnotiť:
 

kto z nás bude používať iné meno? Trošku mätie to metie - ja. a Ja.
Odpovedať Hodnotiť:
 

sa zaregistruj a máš pokoj :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Keby sa mi chcelo... Aj tak zabudnem heslo
Odpovedať Hodnotiť:
 

No vidis, mas ty stastie, ze s mojimi dvoma prispevkami rocne sa nebudes mylit casto :-D.

[Toto si len docerpavam kvotu za minuly rok ;)]
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár