| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
12.12.2007 23:25
som myslel ze to bolo z bezpecnostneho dovodu...
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
12.12.2007 23:32
ja tiez...
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
12.12.2007 23:36
aj ja
|
| |
peterko
Od: peterko
|
Pridané:
13.12.2007 1:05
no aj ja.
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
13.12.2007 1:41
rofl, aj ja :D ale radsej bez
|
| |
:o)
Od: :o)
|
Pridané:
13.12.2007 2:07
aj ja
|
| |
powa
Od: powa
|
Pridané:
13.12.2007 2:17
ja tiez
|
| |
spartan
Od: spartan
|
Pridané:
13.12.2007 14:24
ja tiez
|
| |
omega
Od: omega
|
Pridané:
13.12.2007 14:24
aj ja
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
13.12.2007 10:30
ja som nikdy na svojom kompe priamo IE neotvoril...
|
| |
triggerhippie
Od: triggerhippie
|
Pridané:
13.12.2007 11:10
keby si vedel kolko som toho ja neotvoril...
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
13.12.2007 11:09
ja aj
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
13.12.2007 14:25
aj ja
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
13.12.2007 14:25
ja tiez
|
| |
aj aj
Od: aj aj
|
Pridané:
13.12.2007 18:27
aj aj
|
| |
3 znaky
Od: 3 znaky
|
Pridané:
12.12.2007 23:37
ako tak pozeram dsl prechadza malickymi zmenamy, prve co som si vsimol ale uz nikdy neuvidim je reklama tatrabanky ale ako si sa mi bud kazi zrak ale ten panel nalavo ma akusi inu farbu, ci mi hrabe?
|
| |
duro
Od: duro
|
Pridané:
12.12.2007 23:44
tak tak...hrabe ti...
|
| |
koxo
Od: koxo
|
Pridané:
13.12.2007 0:03
Ak ti chyba reklama, zmaz si cookies
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
13.12.2007 0:07
si trochu odveci :)
No a k teme :D ...v MS by si mali uvedomit, ze prisposobovanie stranok len kvoli IE je nezmysel. Nech si prisposobia IE. Lahsie prisposobyt jednu vec viacerim ako viac veci jednej.
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
13.12.2007 9:06
Tak na to by som sa nespoliehal, skor naopak.
http://en.wikipedia.org/wiki/ Embrace,_extend_and_extinguish
(bez medzery pred Embrace)
|
| |
jaj
Od: jaj
|
Pridané:
13.12.2007 9:06
Bože si to prečítaj viac krát a hadam to pochopíš, keby to šlo, tak to spravia, ale nešlo to, tak to bolo ako to bolo, ale už to ide, tak to spravia ako to bolo pred zmenou.
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
13.12.2007 9:20
Tak aj pre teba specialne :
In 2004, to prevent a repeat of the "browser wars," and the resulting morass of conflicting standards, Apple (makers of Safari), Mozilla (makers of Firefox), and Opera (makers of the Opera browser) formed the Web Hypertext Application Technology Working Group to create open standards to complement those of the World Wide Web Consortium.Microsoft has so far refused to join, citing the group's patent policy, which requires that all proposed standards be possible to implement on a royalty-free basis.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
13.12.2007 0:08
Zaujimalo by ma, ze preco je to potrebne to aktivovat aj v opere ?? A to dokonca aj v opere pod linuxom !
|
| |
:-|
Od: :-|
|
Pridané:
13.12.2007 8:42
lebo patent
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
13.12.2007 16:57
Lebo medveď ?
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
13.12.2007 0:11
A este to mohli spravit tak ze by IE sam modifikoval stranky... Cize by to obisli.
|
| |
pch
Od: pch
|
Pridané:
14.12.2007 8:41
no to by tie stranky este viec skurvilo ... ked uz teraz musia vyvojari/koderi stranky napisane podla standardu navyse prisposobovat pre IE lebo ten shit to nevie zobrazti tak ako ma :-)))
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
13.12.2007 0:13
Konecne........ja som si tiez myslel ze je to kvoli bezpecnosti.
|
| |
Bineenulk
Od: Bineenulk
|
Pridané:
13.12.2007 1:50
Hi
Sorry for my bad english - hope someone will help me anyway
I have hear about a website there giving away free gifts sponsored by firms - but i can´t find it :(
its called shirt pusher or something like that ?
can anybody help me out here ?
/t
|
| |
Winnie the Gothic Pooh
Od: Winnie the Gothic Pooh
|
Pridané:
13.12.2007 5:57
Try look to your ass, there could be a lot of free gifts.
Enjoy it
|
| |
r
Od: r
|
Pridané:
13.12.2007 8:03
loooooool
|
| |
feri
Od: feri
|
Pridané:
13.12.2007 9:33
Possibly you keep in view this site: http://wurmi.dbs.sk
|
| |
1477
Od: 1477
|
Pridané:
14.12.2007 8:42
myslel si snad asi toto http://wurmi.dbs.sk/indexx.php :-D
|
| |
Spamology
Od: Spamology
|
Pridané:
13.12.2007 5:21
<a href=http://www.remont21.ru/>Đĺěîíň ęâŕđňčđ</a>,îôčńíűő ďîěĺůĺíčé.Ďđčĺěëĺěűĺ öĺíű,
âîçěîćĺí ďđîńěîňđ îňđĺěîíňčđîâŕííűő.
|
| |
apple?
Od: apple?
|
Pridané:
13.12.2007 8:44
to co je za html tag? ... ze <apple>
niekto tu vidi jablcka a ajfony za kazdym rohom :D
|
| |
feri
Od: feri
|
Pridané:
13.12.2007 9:35
Konecne som sa doskal... Cize sa uz nemusim nakazit malware-om az po odkliknuti activex, teraz sa to stane automaticky a ja usetrim moj drahocenny cas zbytocnym odklikavanim :)))))))
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
13.12.2007 12:17
PRESNE :P
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
13.12.2007 9:58
"stránky bolo ale potrebné prerábať špeciálne pre Internet Explorer"
a kedy nebolo treba??
|
| |
sanxo
Od: sanxo
|
Pridané:
13.12.2007 11:19
zas take hrozne to nebolo, tocha javascriptu navyse... Ale potesi.
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
13.12.2007 13:42
Zla macocha nainstalovala na jednu particiu Windows XP, Windows ME aj Windows 98 a riekla: "Popoluska, do rana nech je kazdy OS vo svojej vlastnej particii"
|
| |
DAG Sodtware
Od: DAG Sodtware
|
Pridané:
13.12.2007 15:35
hhh
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
13.12.2007 13:54
načo to je?
dajte si mozzilu a hotovo
|
| |
pizda
Od: pizda
|
Pridané:
13.12.2007 14:22
pocujte..pouzival som firefox a tam ked som pisal nieco do rychleho vyhladavania tak my automaticky ponukalo nejake frazi na vyhladavanie....teraz mam operu a pytam sa ci sa to da nejakym sposobom spristupnit aj tam..bo sa my to zda byt uzitocna pomocka...
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
13.12.2007 16:10
tato ficurka sa mi na FF paci asi najviac...takze sa pripajam, ak ma niekto skusenost s niecim takym pod operom, prosim o post :)
|
| |
salamista
Od: salamista
|
Pridané:
13.12.2007 18:22
no ved opera...
ff nema rozsirenych uzivatelov len tak... ved na nom nieco asi bude hosi! FF forever
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
13.12.2007 19:31
ak Firefoxak hlada moznost ako prejst na operu (hlada v nej funkciu ktora sa mu vo FF pacila) tak na tom asi nieco bude... nie pre srandu tu funkciu chce dostat do opery :DDD
|
| |
pizda
Od: pizda
|
Pridané:
13.12.2007 23:56
no asponze vo svojom prispevku nenadavas....inac by to uz bolo uplne ako par tuctov ostatnych prispevkov (bez pointy a bez rozmyslania nad tym co pises)
|
| |
marko358
Od: marko358
|
Pridané:
13.12.2007 15:40
a nieviem kto by od teba kupil stranku ktora nenie spravena pre IE . tak radsej nehovor naucene frazy . ten kto je zadavatel je zvetsa osoba ktora to potrebuje pre nejaku skupinu ludi a urcite tam niekto pouziva IE a to uz z statistiky je ze vetsina tak to treba prisposobit neviem co by si mu povedal nato keby sa ti stazoval . ukazal by si mu Operu ci FF ze tam to ide pekne??? a odporucil mu nech si nainstaluje iny browser. tak sa spametaj IE ma vetsinu a dlho este bude mat mozno sa to cim viac prelina na stranka zameranych na IT a vetsina stranok je a este dlho bude prehliadana cez IE
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
13.12.2007 19:37
prehovoril si mi do duse, nech kazdy browser pouziva vlastny jazyk, trebars IE bude zobrazovat stranky pisane v HTML, FF stranky vo FTML, Opera v OTML... to potom az bude sranda, ked sa vsetci vysereme na standardy a stranky dsl.sk budeme moct pozriet vylucne vo FF, na prihlasenie sa do internetbankingu vo svojej banke budes potrebovat IE a ak si budes chciet pozriet televizny program markizy tak aby si mal nainstalovanu Operu... pripadne ak ma autor trosku skusenosti tak budeme pisat URL:
www.dsl.sk/ie6
www.dsl.sk/ie7
www.dsl.sk/ff
www.dsl.sk/opera
to uz len bude zuzo...
|
| |
21321654
Od: 21321654
|
Pridané:
14.12.2007 8:52
"IE ma vetsinu a dlho este bude mat mozno sa to cim viac prelina na stranka zameranych na IT"
tak tejto konstrukcii je tazko rozumiet :-D
ty si akosi nepochopil jediny problem je ten ze M$ nedodrziava standardy a aj tie co si sam vymyslel nedodrziava ... no proste anarchia na n-tu a ty sa touto anarchiou ides ohanat a argumentovat ... cele je to jeden velkey problem a nic viac
|
| |
Shaman-King
Od: Shaman-King
|
Pridané:
13.12.2007 23:19
www.shaman-king.hustej.net
|
| |
lattviela
Od: lattviela
|
Pridané:
18.12.2007 20:54
Very realistic and amusing site.
<a href=http://repair-laminate.pinned.in>repair laminate</a>
|
| |
trigueillusty
Od: trigueillusty
|
Pridané:
28.12.2007 16:04
<a href=http://anti-box-jewelry-tarnish.suych.com/> fashion jewelry import wholesale </a>
<a href=http://wire-jewelry-making.suych.com/> navajo jewellery </a>
|
| |
garlslapy
Od: garlslapy
|
Pridané:
30.12.2007 22:03
<a href=http://gem-jewelry-rare.suych.com/>gem jewelry rare</a>
<a href=http://jewelry-trends-2008.suych.com/>jewelry trends 2008</a>
|
| |
empofterypoto
Od: empofterypoto
|
Pridané:
8.1.2008 0:03
Best <a href=http://lindley.2222mb.com/jewelry3815.html> jewelry </a> links!
Visit it!
|
| |
jaro
Od: jaro
|
Pridané:
13.1.2008 16:09
prosim Vas kde najdem ten program Activex
|