| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
user
Od: user
|
Pridané:
11.12.2007 21:32
...sa divim, ze google to este nepouziva na vkladanie do najdenych vysledkov-a vkladal by samozrejme google reklamu.
|
| |
PCnity
Od: PCnity
|
Pridané:
12.12.2007 4:18
Ze by pretoze ti google dava priamo URL vysledkov?
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
12.12.2007 7:43
si trosku mimo... Provider data len preposiela a teraz ich uz zacina aj modifikovat. No a google tie data generuje. On ich nemusi dynamicky modifikovat po vygenerovani, nie? :P
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
11.12.2007 22:05
Mam pocit, ze jeden clanok o tomto tu uz bol. Vyvolalo to velky flame Opera vs. Firefox. :D
|
| |
X.e_d
Od: X.e_d
|
Pridané:
11.12.2007 22:34
Opera je najlepšia!
|
| |
X.e_d
Od: X.e_d
|
Pridané:
11.12.2007 22:44
jj najlepsia do kosa
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
11.12.2007 23:38
daj si facku...........nie--poooriadne sa rozbehni a naraz hlavou do steny........nechaj si svoje nazory o opere pre seba ak ju nepouzivas........stavim sa ze si z tych priblblych ludi co uznavaju ff...kamarad ale poviem ti jednu vec....co ma vela reklamy za vela nestoji a povedz mi kolko jej ma opera?.... a firefox?...zamysli sa.........neznamena ze ked ma vacsina ludi nieco a tvrdia ze je to lepsie ze ono to je tak........mna nezaujimaju keci..najprv som mal ff. potom som sa dopocul o opere a odvtedy som na ff taky alergicky, ze to vomne vyvolava zurivost......kvoli tomu ze vacsina ludi na svete je oblbnutych a ff k tomu prispieva............ja neviem.....mozno za toho pol roka tam nieco opravili a pridali.....ale je tam tolko chyb, ze do konca mojho zivota bezpecne opravene nebudu
|
| |
JanoF
Od: JanoF
|
Pridané:
12.12.2007 0:10
hehe a ja mam IE a zabavam sa na takych ako ste vy, opera vs ff :-D
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
12.12.2007 0:27
vyser si oko, IE je najvacsi shit FIREFOX RULEEEEEEZ
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
12.12.2007 1:28
Ja sa na vas mozem... kademu co mu patriiii.... Avant
|
| |
IE4EVER
Od: IE4EVER
|
Pridané:
12.12.2007 2:21
Ja pouzivam IE7 a este s pro package a tiez sa zabavam na ludoch ktory sa hadaju ktora je vacsia sracka opera alebo ff. IE je najlepsi, rychly lahky a ergonomicky. Kto nepouziva nevie
|
| |
kanpo
Od: kanpo
|
Pridané:
12.12.2007 2:57
az taky superlahky mi nepripada. IE 6 bol lepsi, neviem ci zle nastavene nastavenia ale stranky zobrazuje lepsie. momentalne ficim na ff kvoli zamrzaniu pc pri IE7
|
| |
jkl
Od: jkl
|
Pridané:
13.12.2007 0:08
no asi preto sa hadaju O vs FF lebo tie dva su celkom fajn prehliadace a IE obidva tabory povazuju za zjavnu sracku tak sa k nej ani nevyjadruju :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.12.2007 21:55
A ti vsetci sa zase dobre bavia na takych ako si ty :-D
|
| |
bla bla bla
Od: bla bla bla
|
Pridané:
11.12.2007 22:18
nieco podobne funguje uz aj na slovensku. pouzivaju to isp napr pri nezaplatenych fakturach. ale neviem presne ako to funguje
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
11.12.2007 22:27
ved to je tak jednoduche :)
|
| |
3lefant
Od: 3lefant
|
Pridané:
11.12.2007 22:19
co sa stalo zo starym dobrym internetom?
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
11.12.2007 22:34
oj ba veru neviem, tento rok som sa uz dva krat dosurfoval do konca..
|
| |
sonny
Od: sonny
|
Pridané:
11.12.2007 22:42
omg ved to je nelegalne. to je ako keby ma hackoval moj isp.
|
| |
rishqo
Od: rishqo
|
Pridané:
11.12.2007 23:07
Toto je velmi zla sprava...nechcem byt paranoidny, ale co ak sa v buducnosti nejakemu providerovi zapaci menit obsah spravodajskych stranok, bude sa filtrovat ci naopak pridavat obsah, ktory bude niekomu vyhovovat :-( moze sa to stat velmi ucinnym nastrojom na ovladanie ludi prostrednictvom informacii "sitych na mieru"...brave new tyranny is coming...do pekla aj s tymto svetom
|
| |
MirecU
Od: MirecU
|
Pridané:
11.12.2007 23:21
Tak zase pridu do mody papierove noviny.
|
| |
haha
Od: haha
|
Pridané:
11.12.2007 23:23
Vies co je SSL?
|
| |
Ona a ja
Od: Ona a ja
|
Pridané:
11.12.2007 23:29
somar spod lozorna ?
|
| |
patov
Od: patov
|
Pridané:
11.12.2007 23:41
LOL
|
| |
rishqo
Od: rishqo
|
Pridané:
12.12.2007 0:44
Nevedel som, ale pani wikipedia mi to povedala...Server-side language a co ma byt?
|
| |
1241241234
Od: 1241241234
|
Pridané:
12.12.2007 0:48
Secure socket layer si nastuduj. Tiez mozes porozmyslat nad tym, ako banky presvedcili taku masu ludi, aby pouzivala internet banking, ked vraj hocikto si moze prezerat a menit obsah komunikacie medzi bankou a prehliadacom..
|
| |
matopd
Od: matopd
|
Pridané:
12.12.2007 1:30
A moj pekny, od kedy je google alebo nejaky spravodaj na ssl. Studuj Ty...
|
| |
3241234124
Od: 3241234124
|
Pridané:
12.12.2007 1:47
Asi si neporozumel. MOZE BYT. Ak sa popisovane stane problemom, tak si pis, ze aj BUDE.
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
12.12.2007 7:21
ROFL, diskusie na dsl.sk vzdy stoja za to.
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
12.12.2007 11:48
Ano, gmail aj ine sluzby mozes bezat aj pod TLS/SSL.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
11.12.2007 23:48
jednoducho chcu spravit z internetu sracku
ked chcu tak informovat zakaznika, nech poslu mail
ja to mam vyriesene cez operu, kde je integrovana funkcia na preberanie mailov zo schranky........refresh mam na 5 minut......ucet na gmaily.....takze ak ma niekto chce kontaktovat, ma moznost vyuzit normalnu cestu..................................v ziadnom pripade s modifikovanim dat nesuhlasim! kde je medza?.....kde je na to norma?........jednoducho ja si nezelam a ani nebudem zelat, aby mi moju pracovnu plochu zaberalo okno, co i len na 5 sekund, ktore som si nevyziadal........zbytocne to spomaluje, zerie nervy, cas....................jednoducho zacina prevladat demencia u ludi a bude musiet byt vsetko normalizovane...pomaly aj kolko metrov kubickych cisteho vzduchu jeden clovek od 18- 70 rokov moze vydychat za 24 hodin.........vacsia spotreba by bola spoplatnena:D
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
12.12.2007 0:11
V tretej vete ti chyba bodka.
PS: vies co je SSL?
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
12.12.2007 7:25
v skratke
1/3 prispevku: mas e-mail
1/6 prispevku: nesuhlasis s modifikovanim dat
1/2 prispevku: off topic
keby si pisal vecne, usetril by si si klavesnicu ;-)
|
| |
Situacia v kambodzi
Od: Situacia v kambodzi
|
Pridané:
12.12.2007 0:34
Co si myslite o situacii v Kambodzi
Do podobnych sfer smeruje tato diskusia
|
| |
Korenisko
Od: Korenisko
|
Pridané:
12.12.2007 6:50
To by som nezniesol.
|
| |
wee
Od: wee
|
Pridané:
12.12.2007 7:21
no treba si dat ine DNS a ak nepoze zapnut blokovanie javascriptu :)
|
| |
Aurelius
Od: Aurelius
|
Pridané:
12.12.2007 8:39
provider ti moze presmerovat aj komunikaciu na dns server na svoj
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
12.12.2007 14:42
ja mám aj FF...aj IE7..aj OPERU..a používam ten,ktorý práve chcem..
|
| |
xxl
Od: xxl
|
Pridané:
13.12.2007 14:23
T-mobile to robi uz davno. Ich speedmanager tiez modifikuje kod, niekedy az tak, ze sa stranky nepodari nacitat. Typicky dementi embeduju externe linkovane css a javascript kody, takze napr. niektore XHTML stranky su nasledne nevalidne a browser hodi parser error. Bocnym dosledkom je napriklad to, ze sa prenesie daleko viac dat :)
Technicka podpora mi odporucala vycistit cache a restartnut browser:)
|
| |
jopirntf
Od: jopirntf
|
Pridané:
20.12.2007 5:35
hello anyone! welcome a new <a href=http://freee.byethost13.com>free porn</a> adult forum!
thanks! ;)
|
| |
bvonlineUn
Od: bvonlineUn
|
Pridané:
24.12.2007 1:22
Hello i made new <a href=http://cheap-viagra.uol.ua/>cheap viagra</a> blog!
And good <a href=http://viagra.uniqpaid.org.ua>buy viagra</a> online medicines.
VIAGRA ® (sildenafil citrate) Erectile Dysfunction Medication. Learn About Erectile Dysfunction (ED) and VIAGRA, an ED Treatment Option.
|
| |
realdolls37
Od: realdolls37
|
Pridané:
3.2.2008 17:32
Nice 2 S U.
<a href=http://realdolls.x5gb.com/index.html>radio shack.ca</a> <a href="http://realdolls.x5gb.com/index.html ">radio shack.ca</a>
Start you day from reading my blog.
See you.
|
| |
7cardpoker37
Od: 7cardpoker37
|
Pridané:
7.2.2008 1:02
Nice 2 S U.
<a href=http://7-card-poker.freehoxt.com/index.html>5 betting nfl week</a> <a href="http://7-card-poker.freehoxt.com/index.html ">5 betting nfl week</a>
That is my blog. Visit it, please.
Have a good time.
|