| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
11.12.2007 14:32
no stale mi to ide trochu rychlejsie... uvidime dokedy
|
| |
Lama
Od: Lama
|
Pridané:
11.12.2007 15:01
neviem ako vam, ale mne ide upload na dvojnaaobnej hodnote(cca 512 kbits) pri programe turbo 3, a ma ist iba na 256 kbits. :) kazdopadne potesi,nemate aj vy tuto skusenost?
|
| |
Lama
Od: Lama
|
Pridané:
11.12.2007 15:09
len pre ilustraciu :)
Rýchlosť prijímania dát (download) : 398,4 kB/s ( 3187 kbps )
Rýchlosť odosielania dát (upload) : 63,4 kB/s ( 507 kbps )
|
| |
mike
Od: mike
|
Pridané:
11.12.2007 16:50
jj aj mne ide podobne :P
Rýchlosť prijímania dát (download) : 557,2 kB/s (4 458 kbps )
Rýchlosť odosielania dát (upload) : 69,5 kB/s ( 556 kbps )
|
| |
Wigo
Od: Wigo
|
Pridané:
11.12.2007 22:52
Hej ale presne opačnú až po mesiaci im bolo treba zavolať aby mi to od nahlásenia prepli na 512kbps za ktoré už mesiac platím...ošípance...
|
| |
sTiLL
Od: sTiLL
|
Pridané:
11.12.2007 23:37
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 7998.6 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 999.8 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
Mne to ide stale OVELA rychlejsie :) Mam Magio 1,5Mbit.
|
| |
ehmehm
Od: ehmehm
|
Pridané:
12.12.2007 9:38
uZ MAJU tvoju ip zachvilo to opravia takze klidek :D
|
| |
axo
Od: axo
|
Pridané:
11.12.2007 14:32
chudaci slowanet zas sa oplatia za data co postahovali zakaznici pri 5 Mb
|
| |
petox
Od: petox
|
Pridané:
11.12.2007 14:44
Ako myslia reset modemov?preinstalujem ovladace alebo ako?diki za pomoc
|
| |
jm1
Od: jm1
|
Pridané:
11.12.2007 14:53
odpoj ho zo siete (USB), prípadne zdroja počkaj cca.30s
a zapoj znova
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
12.12.2007 11:57
No, ak toto nevies, tak lepsou odpovedou je:
Vytiahni z modemu vsetky kable. Pockaj 5 minut - a vsetky zasun. Pomylit si ich bezne nemozes :)
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
11.12.2007 14:47
ze kolisanie rychlosti...cely den som v robote nemal net
|
| |
larryboya
Od: larryboya
|
Pridané:
12.12.2007 8:37
toto toto, ta hlaska na 0800 123 777 ma tak vytocila, ze som nahovoril sefa, aby ziadal nahradu usleho zisku. od 13:00 do 17:30 nic neslo, odisiel im autentifikacny server, koho to zaujima, mne takto usli dva ksefty, o prachoch, ktore som mohol zarobit, ani nehovorim, nehovoriac o otm, ze mame servery na linke t-com, kolka to skoda, 600 mailovych schranok, 23 domen, pekne pekne bratia telekomunisti.....
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
11.12.2007 14:50
Neviem ako inym, ale mne to ide stale rovnako - mam FLAT 1532 kbps ST...
Rýchlosť prijímania dát: 304,3 kB/s ( 2434 kbps )
Rýchlosť odosielania dát: 46,5 kB/s ( 372 kbps )
|
| |
jojo
Od: jojo
|
Pridané:
11.12.2007 14:54
tento clanok tu chybal!
uz som ho ocakaval, a aj som sa dockal!
:D
|
| |
PeSa
Od: PeSa
|
Pridané:
11.12.2007 14:59
No ja teda nic resetovat nejdem :)
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
11.12.2007 15:34
dufam ze ti vypne poistky
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
11.12.2007 15:06
to ze mi to slo 2.5 krat rychlejsie odtranit nemuseli..
|
| |
fxjaro
Od: fxjaro
|
Pridané:
11.12.2007 15:15
aj mne ide upload cez 500kbps a mam turbo3. Akoze nestazzujem sa.
|
| |
only ja
Od: only ja
|
Pridané:
11.12.2007 15:39
a ja som uz naspat pri starych dobrych 1536/256 :( Ale co uz, aspon to bol zaujimavy vikend :) No mohli si odpustit tie vypadky vcera vecer...
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
11.12.2007 16:01
bol zaujimavy :) hlavne ten kopec giga co som postahoval bol zaujimavy :)
|
| |
pecha
Od: pecha
|
Pridané:
11.12.2007 15:41
ja mam stale nahovno UL 25KB/s ..suxxx
|
| |
kiki?:?
Od: kiki?:?
|
Pridané:
11.12.2007 15:53
a to mi uz nemohli hodit adsl2+, stale mam uspornych 2200Kb/s
|
| |
PhukeTmasteR
Od: PhukeTmasteR
|
Pridané:
11.12.2007 15:55
cim skor uz aby bol dostupny Fibernet, mozem kaslat blbe vypadavajuce dsl, som nemohol ani mail v klude pozret..
|
| |
limki
Od: limki
|
Pridané:
11.12.2007 17:12
ze vraj blbe dsl, skor blby poskytovatel(uzivatel, ze si takeho zvolil)
najvacsie vypadky a kolisanie v zivote som mal sposobene prave routerom, ktory musel ist na opravu(vigor 2600ge) a "novy" bios ponukany priamo od t-comu, ktory ma kopol z netu vzdy, ked sa niekto pripoji na wifi ... este novsi fw to poriesil
|
| |
debilek
Od: debilek
|
Pridané:
11.12.2007 17:24
"ze vraj blbe dsl, skor blby poskytovatel(uzivatel, ze si takeho zvolil)"
Si ty mi ale pekny debil. Ked nemas nic ine po ruke, tak musis byt len na DSL od T-COMu a nic ine ti neostava, len to tolerovat. A neni toho pana, aby som si nezanadaval. Skor ISP je na vine, nie uzivatel. Nie kazdy moze mat ineho ISP.
|
| |
nextra
Od: nextra
|
Pridané:
11.12.2007 18:13
fungoval som s nextrov dost dlho, bol som nadmieru spokojny, aj ked zaviedli FUP, bolo to dobre aj ked sa okolo mna stazovali pripojeny na Tcom ze im to kolise, ale teraz som presiel na turbo4 od tcomu, lebo potrebujem vacsi upload
keby mala nextra nieco porovnatelne tak zostanem u nich
|
| |
kiki?:?
Od: kiki?:?
|
Pridané:
11.12.2007 16:34
az tak hrozne to z vypadkami nieje
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
11.12.2007 17:43
no ja som ani nevedel ze vypadky su ....
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
11.12.2007 17:49
napodobne
|
| |
v v
Od: v v
|
Pridané:
11.12.2007 18:06
za 18 mesiacov ani jeden vypadok, som velmi spokojny - prave som predlzil zmluvu
|
| |
stic
Od: stic
|
Pridané:
11.12.2007 18:48
kolko za tie rychlosti platite? dnes uz mi pride aj dost smiesne ze niekto poskytuje 1,5 megabit, navyse pri uploade 256...
|
| |
kua
Od: kua
|
Pridané:
11.12.2007 19:03
kua, ako to bolo dobre ked mi 1.5mb linka tahala 400-450kB/s
|
| |
zzzz
Od: zzzz
|
Pridané:
11.12.2007 19:14
Dnes vypadol prud a router sa mi resetol Bol to tvrdy pad. Download z 8 Mbps na 1,5 Mbps, upload spadol na na menej ako polovicu. Keby som to vedel zaobstaram si nejaky zalozozny zdroj.
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
11.12.2007 20:06
Tak som dnes zapol po troch dnoch komp a prve co ma napadlo, ked som zistil ze mi taha 50MB RARka za 1min 3s (769KB/s) bolo, ze T-Com sa rozhodol konkurovat optike od Orange. Skoda ze to bude fachat iba do resetu routra.
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
12.12.2007 11:55
A ako by si presiel na ten zalozny zdroj?
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
11.12.2007 20:09
Trochu smiešne vyznie to odporúčanie pretože ten kto sa nevie pripojiť asi nebrúzda po dsl.sk
Mne včera tiež blbol net. Nedalo sa mi pripojiť a dokonca ani TELEFONOVAŤ. Dúfam, že sa takéto haluze stávať nebudú.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
11.12.2007 20:28
No zeby ich pes do rana poj3b4l, mne uz od piatku bezi stale polovicnou rychlostou, citam vcera clanok... reku pockam ved vravia ze na odstraneni sa intenzivne pracuje. Dnes citam ze je vsetko OK, meram a stale polovica. Restartnem router meram o5, problem stale pretrvava. Volam 0800123777, chlapik to premeral tvrdi ze na linke nevidi problem. Ale ze tam posle technikou nech sa na to pozru. No uvidim zajtra.
pre DSL.SK preco mi na speedtest.net ukazuje vzdy o 300kb/s viac ako na DSL.sk
(inac mam TURBO 2 1500/256kbps, dsl.sk mi vzdy namera cca 750kbps alebo tiez 90KB/s. A na speedteste.net vzdy okolo 1100kbps alebo tiez 135KB/s a upload 350kbps - inac je zaujimave ze na speedteste mam upload este vyssi ako by som mal mat.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
11.12.2007 20:55
mne nejdu rozzlobenimuzi... vyjebany T-com
|
| |
:( ehm
Od: :( ehm
|
Pridané:
11.12.2007 23:40
do pitle zasraty T-Com to neni normalne este pred tymy vypadkamy mi to v pohode tahalo 100 rarko okolo 240 az 260kb/s.Urobil som dnes Testy DSL.sk , DSL.cz , SPEED TEST.net vsetko mi ukazuje rychlost dawnloadu okolo 240kb/s 2240kbps a pritom ked teras stahujem tak mi to ide iba 85 az 160 kb/s.
Kua neviete co stim hmm ?
|
| |
Jaj
Od: Jaj
|
Pridané:
12.12.2007 9:36
Rýchlosť je obmedzená serverom z ktorého sťahuješ. Zrejme z neho sosá torenty viac ludí.
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
12.12.2007 1:45
Zda sa, ze DSL si zije svojim pokludnym tretohornym zivotom.
Nastastie mam moznost vyberu, takze som uz davno zabudol na rychlosti typu 1536/256 kbps. a vsetok shit s oznacenim T mozem s kludom ignorovat. ..buhehe
|
| |
k0rist
Od: k0rist
|
Pridané:
12.12.2007 10:12
Tak a ze zlepsenie som v robote mame tu turbo3 to iste mam aj doma a rychlost ze: Rýchlosť Vašeho pripojenia je 2256.2 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 282.0 KB/sec (Kilobytov za sekundu). Uz boli u mna aj technici a co mi povedali ze externy firewall mi znizuje rychlost stahovania dat mam ZoneAlarm podruhe po*e*ali mi cely internet tak ze sa nedalo pripojit na net a ze technici.Tak som ich rychlo vyprevadil z bytu ze to este nezazili potom som musel vsetko instalovat odznova a uz to fachci ale aj tak pomaly.A pykoska na zaver tie trubky mi bez mojho dovolenia odistalovavali veci z kompu napr bitspirit a hamachi a branili sa tym ze to spomaluje net.Tak teraz neviem ci som sprosty ja alebo T-com
|
| |
DSL
Od: DSL
|
Pridané:
12.12.2007 12:26
No mne to islo dnes rano furt tych 7,5 Mb/s - dufam, ze mi router vydrzi co najdlhsie bez resetu. Zatial stale taham co mozem a verim, ze mi to "nezuctuju" naviac, nakolko mam FLAT program.
|
| |
:( ehm
Od: :( ehm
|
Pridané:
12.12.2007 14:05
no takze teras som robil test na dsl.cz a vyhodilo mi Rychlost připojení k internetu: 2,336 Mbit/s
Rychlost stahování dat: 299 kByte/s a tak som dal stahovat 65mb rarko a pritom to tahalo len okolo 150kb/s ved to je nenormalne :(:(:(:(:(:(
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
12.12.2007 17:55
http://www.speedtest.net/index.php
Ono to zavisi od linky kam sa pripajas. Daj si testovat trebars Mnichov, alebo Frankfurt.
|
| |
X-MANIK
Od: X-MANIK
|
Pridané:
12.12.2007 19:10
VY KOKTOI Z DSL.SK PROSIM AKTUALIZUJTE SI CENY DSL LEBO TAM MATE ESTE SLOVAK TELECOM NARP. A RYCHLOSTI SU OVELA VYSSIE ZA LEPSIE CENY!!!
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
13.12.2007 1:28
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 9307.3 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 1163.4 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
|