| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
bab
Od: bab
|
Pridané:
11.12.2007 10:33
skusal som aktualizovat z tej vasej stranky, ale microsoft tam hlasil niaku chybu... islo to niekomu?
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
11.12.2007 10:39
Nie, vyzerá to, že to zatiaľ nejde. Ako je uvedené v článku, sú tam síce už linky na stiahnutie SP1, ale nie sú nasmerované správne respektíve downloady ešte nie sú vypublikované.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
11.12.2007 11:16
Nevies citat ???
|
| |
bab
Od: bab
|
Pridané:
11.12.2007 14:29
bohuzial citat viem, ale v clanku je napisane ze v priebehu dna to bude fungovat, tak som chcel vediet ci to len mne nefunguje alebo to tam este nie je
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
11.12.2007 15:09
akurat ze si sa pytal 7 minut po vydani clanku... :)
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
11.12.2007 12:31
No bolo by nacase. V praci mam nanuteny OE 2007 a je to pomale a praca s e-mailom sa mi tak dost zneprijemnuje.
|
| |
Biro
Od: Biro
|
Pridané:
11.12.2007 16:19
Office 2007 pomalý? to ti ho nanútili na Duron čičo?
|
| |
kiki?:?
Od: kiki?:?
|
Pridané:
11.12.2007 16:33
tak to mas peknu pracu, beru to moderne. Mam rad 2007, len sa mi zda taka viac na dizajn ako na pracu
|
| |
Drako
Od: Drako
|
Pridané:
11.12.2007 16:49
mne sa to nahodou paci a ma dost vela dobre premyslenych funkcii akurat vo worde mi chyba automaticky text, je sice pravda ze som 2007-icku spociatku nechcel ale kamarat ma nahovoril tak som si ju dal a neviem si pracu s nou vynachvalit.
|
| |
Drako
Od: Drako
|
Pridané:
11.12.2007 16:49
mne sa to nahodou paci a ma dost vela dobre premyslenych funkcii akurat vo worde mi chyba automaticky text, je sice pravda ze som 2007-icku spociatku nechcel ale kamarat ma nahovoril tak som si ju dal a neviem si pracu s nou vynachvalit. a s tym dizajnom sa mi nezda az tak velmi aby mu davali viac prednost pred funkciami.
|
| |
Havik Mnatik
Od: Havik Mnatik
|
Pridané:
11.12.2007 17:33
Ide to aj na piratskych fucking verziach ?
|
| |
pyrotechnik
Od: pyrotechnik
|
Pridané:
11.12.2007 18:38
tahat mi to ide aj v opere, cize ziadne overovanie ani nic. uvidime co bude pri instalacii
|
| |
Havik M
Od: Havik M
|
Pridané:
11.12.2007 18:46
Hod info,ci to ide aj na nelegalnej verzii,ktoru vsetci mame.
|
| |
pyrotechnik
Od: pyrotechnik
|
Pridané:
11.12.2007 19:20
no prave mi skoncila instalacia a zda sa ze vsetko uplne v pohode ;) ziadne kontroly ani podobne hluposti sa nesnazil.
|
| |
jaj
Od: jaj
|
Pridané:
11.12.2007 17:39
uz to ide stahovat :-)
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
12.12.2007 10:22
Neviete kedy bude dostupny SP1 aj pre SK verziu ?
|
| |
jano
Od: jano
|
Pridané:
12.12.2007 11:41
toto je of. stranka na tahanie
http://office.microsoft.com/en-us/downloads
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
12.12.2007 20:44
No neviem ako vam ale ja som dal vyhladat aktualozacie vo Viste (SK) a ponuklo mi to aj SP1 pre office 2007 (tiez SK), takze to ide aj cez automaticke aktualizacie ;-)
|