| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
11.12.2007 9:57
tak toto je haluz :D
moj to nastastie nebol :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
11.12.2007 20:59
ja uz 3 tyzdne cakam na mail o potvrdeni reklamacie z agemu... dufam ze...
|
| |
dElEtE
Od: dElEtE
|
Pridané:
12.12.2007 2:39
tak to mozes byt kludny, tie tak skoro neposielaju :)
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
11.12.2007 10:05
tak to moze byt neprijemne
|
| |
XxX
Od: XxX
|
Pridané:
11.12.2007 10:10
je to zdarma, tak sa to kludne moze stat, musi sa to tolerovat
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
11.12.2007 10:23
to je pravda, ale gmail resp. google tym straca na vierohodnosti ... aj ked len malo, ale predsa ...
|
| |
peto75
Od: peto75
|
Pridané:
11.12.2007 11:13
Ine mailove servery vypadavaju pravidelne, a nikto sa o tom ani nezmieni, nie este aby sa ospravedlnil. Gmail je najvacsi, tak aj zasiahol najviac uzivatelov, a vyriesili to pomerne bleskovo. Bodaj by vsetci reagovali tak rychlo.
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
11.12.2007 13:18
No predsa je medzi vypadkom a deaktivaciou uctov podstatny rozdiel ... Ale aby sme sa chapali, gmail je najlepsi mail aky som kedy mal a nikdy sa ho nevzdam :) (jedine ze by zan pytali peniaze ;)
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
11.12.2007 13:31
azet, zoznam, seznam, centrum... vsetky uz mali poruchy servrov, kt. nedeaktivovali ucty, ale dokonale z nich zmazali vsetky daata..
a to sa zial stava obcas i pri platenych mail kontach
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
11.12.2007 15:49
Atlas, Centrum, Zoznam, Azet su nespolahlive a pomale maily najviac z troch desiatok co poznam-mam schranky na nich a je mi to naozaj luto, pretoze napr. Azet spravil zas NAJLEPSI pocin tohto druhu na slovenskom nete - AzetPhone !
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
12.12.2007 7:38
No tieto slovenske "maily" ani nepovazujem za poskytovatelov mailovych sluzieb ... Mal som na mysli hlavne tie skutocne, a sice napr. yahoo, hotmail, windows live a pod. Inde si mail nema zmysel zakladat pre ludi, ktori maily pouzivaju aj na nieco ine, ako posielanie vtipnych obrazkov a odkazov na youtube
|
| |
Ľubo
Od: Ľubo
|
Pridané:
11.12.2007 17:28
Najväčší je hotmail! Cez 400 miliónov účtov gmail nejakých 60
|
| |
hurep
Od: hurep
|
Pridané:
12.12.2007 0:20
hotmail je tu o dost dlhsie nez gmail
a urcite polovica z toho su cierne duse
btw hotmail je jeden velky spammersky raj
tam mas tych svojich 400melonov
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
11.12.2007 11:03
Keby sa to stalo MS tak chcem vidiet ako by si to toleroval...
|
| |
Kubko
Od: Kubko
|
Pridané:
11.12.2007 11:23
...hotmail od MS mal uz tiez par krat vypadky...
|
| |
mamx
Od: mamx
|
Pridané:
11.12.2007 10:31
aj google je len clovek
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
11.12.2007 11:37
Je firma, ktora je myslim na takej urovny - ze takato vec by sa nemala stat :)
|
| |
cca
Od: cca
|
Pridané:
11.12.2007 12:48
Keby si mal ty, denne dorucit tolko mailov, neviem co by si robil. Mylit sa je ludske.
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
11.12.2007 12:48
Aj Apple sa podarí omyl aj MS sa podarí(síce častejšie). A tak isto každej jednej spoločnosti sa dačo "podarí". Nikto nie je dokonalý. A oproti niektrím iním službám, ktoré nefungovali aj niekoľko krát za mesiac je gmail perfektný a to najdôležitejšie nemám tam spam.
|
| |
MAC
Od: MAC
|
Pridané:
11.12.2007 14:40
Máš síce pravdu ale... "Kto nič nerobí, nič nepokazí...". Čiže ja by som vyzdvihol snahu Googlu seknúť spamerom po prstoch.
|
| |
bill
Od: bill
|
Pridané:
11.12.2007 11:35
zlyhal kysucky faktor
|
| |
uplink
Od: uplink
|
Pridané:
11.12.2007 12:45
google opat dokazali ze su banda <censored> ^_^. Na buduce im ebnu vsetky ucty a vyhoria im "nahodou" vsetky serverovne so zalohami.
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
11.12.2007 15:42
To sa obcas stane kazdemu okrem teba. Prave preto ti kazdy hovori, ze si vynimocny.
|
| |
ppp
Od: ppp
|
Pridané:
11.12.2007 22:25
owned ;)
|
| |
gmail.com
Od: gmail.com
|
Pridané:
11.12.2007 15:23
gmail je neco super!teraz tam je nejak 5,6Gb miesta ja sa ho nevzdam
|
| |
sonny
Od: sonny
|
Pridané:
11.12.2007 15:40
Na co ti je tolko miesta na 2 maily denne?!
|
| |
izidor ciciak
Od: izidor ciciak
|
Pridané:
13.12.2007 17:59
lebo ma welkeho ftaaka a do 5,5 sa mu nemestiii
|
| |
Porno-maniak:D
Od: Porno-maniak:D
|
Pridané:
11.12.2007 16:01
no ked si posielas porno-filmy,filmy a ine vetsie veci cez MAIL:)
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
11.12.2007 16:55
Ved gmail je robeny pre tych s pokecu. Oni chcu aby si im poslal nejaky film (raz sa mi stalo ze aj DVD) cez mail. A ked som napisal ze ci si to budu vedet spojit (cca 70 casti) tak len odpisali ze ci to nemozem ja spojit a poslat spojene. :)
|
| |
gidy
Od: gidy
|
Pridané:
11.12.2007 18:48
no hej. aj mne sa sa prihodilo par perliciek od azetakov.
niektory sa asi vedia len nalogovat do pokecu a tym ich pocitacova gramotnost konci :D
|
| |
izidor ciciak
Od: izidor ciciak
|
Pridané:
13.12.2007 18:01
a este sa hraju s cicinou pod stolom a instaluju nowe softy
|
| |
Crashino
Od: Crashino
|
Pridané:
11.12.2007 20:16
nemozete porovnavat azetakov s nami, starymi harcovnikmi :P,
je vsak pravda ze su to lamy, a aby som nebol off-topic, tak som rad ze moj ucet to nezasiahlo
|
| |
LocutusSK
Od: LocutusSK
|
Pridané:
11.12.2007 21:47
6.decembra ... to bol asi darcek na Mikulasa :D
|
| |
mikulas
Od: mikulas
|
Pridané:
12.12.2007 0:57
konecne jeden k veci. loooool
|
| |
dzooky
Od: dzooky
|
Pridané:
12.12.2007 9:28
Ludia neviete mi poradit. V praci sa absolutne nemozem pripojit na Gmail. V prehliadaci (Opera 9.5, FireFox 2.x.x, Iinternet Explorer 7.0) Mi vypisuje hlasku: Lutjeme... system nevedel tuto operaciu vykonat (chybovy kod 007). Prosim, skuste znovu o par sekund.
Uz mi to vypisuje niekolko dni. A doma sa mozem prihlasit bez problemov.
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
12.12.2007 12:00
Skus sa pripojit odinakial (kamos, net cafe). Ak ide - system hladaj doma.
Ak ide neta vsetko pekne az na gmail - obrat sa na odbornika.
Takto je to na dlho.
|
| |
ezerel_qoqotoq
Od: ezerel_qoqotoq
|
Pridané:
13.12.2007 17:56
to slowicko BETA tam asi bude mat swoj wyznam ;) yebowci.... ja by som wam to wypol secko!! ;D a dowideniaa!! zadny gmail ;P
|
| |
pinco47
Od: pinco47
|
Pridané:
1.1.2008 21:41
ahoj
mam velky pruser,,diskusia je o deaktivovanych uctoch.Vacsinou ale ludi upozornia ze je ucet zruseny nie?
Ja som vcera(31.12) este v pohode otvoril postu,ale dnes ako keby vobec neexistoval moj login.Neviete mi pomoct,alebo netusite ci aj dnes nemaju nejaku poruchu?V schranke sa mi nachadzaju dolezite dokumenty,ktore nemam nijak zalohovane.Bojim sa ze som v tomto jednotlivec,ze sa jedna o naburanie sukromia.Ak ma niekdo podobny problem od vcerajsku,tak prosim napiste,dik.
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
2.1.2008 9:44
blázniš chlapec? padanie serverov je na dennom poriadku, to sa može stat každemu jednému providerovi. nikdo nikoho nebude upozornovať, čo by si chcel zadarmo !!! plať si za služby a oni ťa upozornia. a naburanie do emailu je dnes normalne si ma pobavil. looooooooool
|