| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
7.12.2007 15:31
wow celkom pekne
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
7.12.2007 15:33
ja nevim ale na slovensku sa tusim moc barebone nechytilo? kolkati mate baareboun pisičko?
|
| |
lolec
Od: lolec
|
Pridané:
7.12.2007 15:45
ja mam, ale nechcel som, oco mi to vybral
|
| |
lolec
Od: lolec
|
Pridané:
7.12.2007 15:46
chcel som tu najveciu skrinu
|
| |
lolec
Od: lolec
|
Pridané:
8.12.2007 23:50
chalani, povedzte mi, aj vy si obcas vyhonite?
|
| |
borec
Od: borec
|
Pridané:
9.12.2007 13:07
Picham do nho klince a svacam si ho o dvere a potom ma tyzden boli
|
| |
lolec
Od: lolec
|
Pridané:
9.12.2007 22:01
a vyhonis si ho predtym alebo az potom?
|
| |
azrael
Od: azrael
|
Pridané:
7.12.2007 15:37
len kapku drahe..ked pripocitam pamat, plus disk dostavam sa nad 10 tis...najlacnejsi notebook sa da kupit uz za dakych 15-16 tis...a to mam k nemu aj monitor, a daleko lepsiu konektivitu a vyuzitelnost...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
7.12.2007 15:57
HP i za 9990Sk..v novembri..
Inak acer uz za cca 13tis.Sk
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
7.12.2007 19:47
hp za 9990? nemyslis tie sarkove hapecka? mali len par kusov, to bol len reklamny tah...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
7.12.2007 22:03
hp lacnejsie ako acer?... sa zobud
|
| |
karlos_sk
Od: karlos_sk
|
Pridané:
7.12.2007 15:41
to neva ta cena ale je to haluz
|
| |
capo
Od: capo
|
Pridané:
7.12.2007 21:45
ta si omočil huja u totej piččky kašaj čaji ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.12.2007 22:43
Podobá sa to na rozvodovú skrinku z MBčky.
|
| |
;))
Od: ;))
|
Pridané:
8.12.2007 10:42
skor na 24-portovy menezovatelny gigabit switch
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
8.12.2007 15:50
stale to ma vyssiu inteligenciu ako to co mas v hlave.
|
| |
usi
Od: usi
|
Pridané:
8.12.2007 17:41
uz sa blizi konkurencia k mac mini ..:D
|
| |
freexxx
Od: freexxx
|
Pridané:
8.12.2007 20:45
sak vobec nejde o cenu ale o spotrebu(Wh) ako download machine je to fasa vec
|
| |
:))
Od: :))
|
Pridané:
9.12.2007 12:02
jeah bejby! :-D ale musi sa uznat ze mas pravdu :)
|
| |
xixixi
Od: xixixi
|
Pridané:
9.12.2007 12:18
Chcelo by to aspon 5.1 vystup zvuku.
|
| |
Speed
Od: Speed
|
Pridané:
9.12.2007 13:30
chalani a uz ste ho skusali do zasuvky ono je to veeli dobree nabije zabije
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
9.12.2007 17:19
To chcem!
|
| |
asddas
Od: asddas
|
Pridané:
10.12.2007 10:01
Tie Via C7-ky utiahnu DivX/XviD/DVD filmy?
|
| |
BDO
Od: BDO
|
Pridané:
10.12.2007 10:45
DivX utiahli uz Pentium II, toto bude imho predsa len vykonnejsie. Rozmerovo pekne,aj by sa mi to lubilo mat, ale ked napisali aktivne chladenie, tak ma to nezaujima.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
10.12.2007 12:42
Na nete su testy tychto procesorov, ale vhodne su len na kancelarske pouzitie a aj to dost v obmedzenej miere. S procesormi od AMD/INTEL sa to vobec neda porovnavat. Su o vela pomalsie.
|
| |
Re: divx
Od reg.: iqlogic
|
Pridané:
15.5.2008 19:07
tak DivX a XviD utiahne aj moj mobil :D
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
12.12.2007 12:08
S moznostou pasivneho chladenia a cenou 180USD by to malo zmysel ako Thin CLient.
|
| |
Czabo
Od: Czabo
|
Pridané:
20.12.2007 15:33
Uz aj na Slovensku zozeniete skrinky pre Pico ITX. Jednu som nasiel na http://www.jdc.sk/spico.htm
|