| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
7.12.2007 9:13
Zase tie patenty...
|
| |
sdľ.KSS
Od: sdľ.KSS
|
Pridané:
7.12.2007 10:59
Zase tie (k)lustre...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.12.2007 18:49
.. a zase tie kurvy!
|
| |
IBM
Od: IBM
|
Pridané:
7.12.2007 11:15
IBM keby od dnes nič nerobil tak by v pohode žila ešte niekoľko tisícročí z patentov
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
7.12.2007 11:53
hmm kolkokrat si si pozel men in black 1 ? :D
|
| |
Bobo
Od: Bobo
|
Pridané:
7.12.2007 12:50
Nech idu do zadku teda IBM nech produkuju taku kvalitu jak azus a za tu cenu a nie tie ich s@kurvene predražované komponenty a najme laptopy zasrany amici nič nerobiť a zarobiť hajzli veď od začiatku 80 tych rokov nič normálne nevymislely chcípáci
|
| |
bobek
Od: bobek
|
Pridané:
7.12.2007 13:32
No ale uz to robia cinania, lenovo. Inak ked este robilo notebooky ibm tak boli povazovane za jedny z najkvalitnejsich, tak neviem o com.
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
7.12.2007 13:39
a najdrahsie, dokonca viac ako apple :)
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
7.12.2007 13:52
Sorry, ale produkty IBM ani zdaleka nemozno zrovnavat so srackami od Asusu, asi si este nepracoval so servermi tychto dvoch znaciek ze?
|
| |
ciny
Od: ciny
|
Pridané:
7.12.2007 14:11
nemozes porovnavat laptopy a servre alebo myslis ze ano? ja ten pocit nemam :)
|
| |
usi
Od: usi
|
Pridané:
7.12.2007 14:38
pre tych ktorych to zaujima ..:) ->
www.google.com/ patents?id=UZImAAAAEBAJ&dq=5,249,741
odstrante si medzeru za lomitkom ..:D
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
7.12.2007 16:16
WTF? Ak som to pochopil správne tak IBM si patentovalo prakticky každé chladenie, ktoré si zisťuje informácie aspoň od jedného komponentu a podľa toho mení rýchlosť aspoň jedného ventilátora.
Čo všetko si človek môže dať patentovať...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.12.2007 18:51
IBM ma aj patent na moju cicinu, ma automaticke zdvihanie, obzvlast citlive na objekty chranene patentmi ako Wondebra a podobne.
|
| |
sdwqs
Od: sdwqs
|
Pridané:
7.12.2007 21:26
IBM je každú chvíľu stratová, ich produkty nikto normálny nekupuje preto si dávajú všetko patentovať aby zarobili nejaké lówe aspoň súdnou cestou od úspešných značiek ako je asus.
|
| |
hoe
Od: hoe
|
Pridané:
8.12.2007 15:06
vy idioti..IBM investuje ročne do výskumu a vývoja miliardy dolárov.. som zvedavý, ako by ste sa potom tvárili vy, keby vám nejaký parazit e.g. Asus, kradol patenty...
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
8.12.2007 18:47
Hoe a teba by nenahnevalo keby si vynasiel stroj casu a zistil by si ze ta IBM zazalovalo koli patentu?
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
10.12.2007 15:28
A teba by nenastvalo keby si vinasiel stroj casu a asus by ti ho ukradol
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
11.12.2007 16:07
Pozri, na zakladnej pred 20 rokmi som si spravil ventilator na ktorom sa regulovali otacky vrtule podla teploty v miestnosti. Bolo to v casopise pre amaterov. IBM si to teraz patentovalo na coolery do NB. Ako by si sa zachoval ako sef Aceru?
|
| |
mirec10
Od: mirec10
|
Pridané:
10.12.2007 14:58
IBM nech sa so svojimi produktmi strci niekam, hlavne s madarskymi harddiskmi DEATHSTAR 75GXP (45GB), za ktory som kedysi zacvakal takmer 10 litrov. Viac info tu (vid 18. miesto):
http://www.pcworld.com/ article/id,125772-page,1/article.html
(odstran medzeru za lomitkom)
Myslim ze kvoli tejto serii a este jednej 30GB sa premenovali na (s)Hitachi
|