| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
: O
Od: : O
|
Pridané:
7.12.2007 8:43
pekne cisla!
|
| |
gustav
Od: gustav
|
Pridané:
7.12.2007 9:57
nejak su si isty, ze sa stane nastupcom jpegu. este veeeelmi dlho tomu tak nebude. ak vobes. ale zrejme to dopadne ako s jpeg2000, ktory je mimochodom v zakladoch technologicky lepsi ako ten MS sunt
|
| |
anothernickname
Od: anothernickname
|
Pridané:
7.12.2007 10:04
ked bude uplne free, preco nie? jpeg2000 bol nejakym sposobom spoplatneny, alebo nie?
|
| |
andree
Od: andree
|
Pridané:
7.12.2007 11:33
konkretne je na jpeg2000 milion patentov...
|
| |
claudius
Od: claudius
|
Pridané:
7.12.2007 15:13
lebo na MS jpeg v 1.1 beta nieje, ze?
|
| |
jaa
Od: jaa
|
Pridané:
7.12.2007 8:45
Upps
Škoda, môj 70 terapixelový foták nemožem ešte stále využiť na maximum. :-D
|
| |
Feri
Od: Feri
|
Pridané:
7.12.2007 8:46
Ty si blázon, 70TeraPixel... to tam mas aku pamätovu kartu?
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
7.12.2007 8:58
rofl...to bol j/k
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.12.2007 11:02
on si robi srandu a teraz si robime srandu s teba TY LOLko
|
| |
gofi
Od: gofi
|
Pridané:
7.12.2007 11:44
krabicu od bananov
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
7.12.2007 13:51
Na voziku si taha za sebou HDD. :-D
|
| |
xxar3s
Od: xxar3s
|
Pridané:
7.12.2007 21:33
70 tpx foťák som ešte nevidel kde sa to dá kúpiť?
|
| |
a stane sa nástupcom Jpegu
Od: a stane sa nástupcom Jpegu
|
Pridané:
7.12.2007 10:53
"a stane sa nástupcom Jpegu". Kto o tom rozhodol ze sa tak stane?
|
| |
beardie
Od: beardie
|
Pridané:
7.12.2007 10:59
ISO
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
7.12.2007 11:00
citaj viacej clankou tu na DSL.sk ...uz to tu bolo pisane kto to rozhodol...
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
7.12.2007 11:00
preklep ..clankov...
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
7.12.2007 11:11
Organizácia Joint Photographic Experts Group dohliadajúca na štandardizáciu JPEG, ktorá okrem iného zohráva úlohu príslušnej komisie ISO pre JPEG formáty. Písali sme o tom na začiatku novembra.
Či sa presadí reálne na trhu a vytlačí JPEG je samozrejme iná vec, má na to ale technické predpoklady.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
7.12.2007 16:27
Hlavne aby to fungovalo aj v gimpe a podobnych srackach, lebo nie kazdemu ide na pocitaci photoshop.
|
| |
PronGuy
Od: PronGuy
|
Pridané:
7.12.2007 18:46
No ked to browsery budu podporovat tiez tak by all means.
|