| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
6.12.2007 13:40
uz sa len odstahovat do VB
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
6.12.2007 16:35
8 MBits trapneeeeee ked chello slape v pohode na 10 Mbits
|
| |
trapko
Od: trapko
|
Pridané:
6.12.2007 16:43
ty si trapny ty lol... kde mas chello? v blave + maximalne 5 miest. kde je dsl? vacsina populacie je uz pokryta. ako myslis ze to je v britanii? Ked napoja nejaku sedlac ktora je daleko od ustredne asi tiez nebude rychlost 24Mbit/s ze?
|
| |
hooligan
Od: hooligan
|
Pridané:
6.12.2007 18:03
ja som na intraku v Brne a mam 100Mb/s net :=)
|
| |
prt
Od: prt
|
Pridané:
6.12.2007 19:00
iba 100Mb/s?
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
6.12.2007 21:34
aj v BA na intraku to maju, ale blokovane torrenty aj direct connect... skoro vsetky P2P okrem ICQ
|
| |
bubo
Od: bubo
|
Pridané:
7.12.2007 7:10
Som zvedavy s cim budes machrovat po skonceni skoly. Si myslis ze len Brno ma taku linku na intrakoch?
|
| |
Hakl
Od: Hakl
|
Pridané:
6.12.2007 19:42
Pocuvaj ty zmutovany a zakomplexovany debilko. Prasis tu len forum prij...mi poznamkami. Co si uplne osprostel a oslepol, nevidis ze sa v clanku hovori o zvysovani konektivity aj do vzdialenejsich lokalit? Srat na Chello ked je dostupne len v mestach a aj to len par najvetsich. Ale co obce ty pako. Na to je dobry ten bonding. Vyser si oko!
|
| |
inspector
Od: inspector
|
Pridané:
7.12.2007 10:55
ty dilino ale tych 8MBits / 1MBits ma tam stalo mesacne 20Ł co a ziadna agregacia a ani fup a tahaj si co chces z coho chces maju ta na salame. Pokial boli vypadky tak to bolo v takej norme ze ti padol net na polovicu alebo stvrtinu rychlosti s tym ze ti dosol email o tomto zakroku a potom ti na urcity cas pustili viac aby ti to vyrovnalo straty ked si bol tahacom hehehe. ne jak tu ked ti daco padne tak caf parky
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
6.12.2007 13:44
zaujimave. A ake zariadenie bude na strane klienta? Nejaky konkretny typ?
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
6.12.2007 13:48
alebo stacilo by aj nazov vyrobcu toho modemu, ale nepredpokladam ze staci do modemu urobit upgrade firmware a bude fachcit. Akym sposobom budu spajane tie 4 linky u zakaznika do upgradovaneho modemu?
|
| |
prt
Od: prt
|
Pridané:
6.12.2007 19:03
podla clanku to vyzera ze zatial sa to riesi 4 modemami..trosku drahe riesenie..
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
6.12.2007 21:50
to sa mi nezda, ako by si pripojil tie 4 ks. modemov na pocitac?
|
| |
0fca
Od: 0fca
|
Pridané:
6.12.2007 13:47
alebo sa vysrat na zastarale dsl a konecne kopnut do domu optiku.. :o
|
| |
sup
Od: sup
|
Pridané:
6.12.2007 13:59
Na dedine som rad aj za "zastarale DSL". Som 4km od ustredne a som rad ze mi ide 1,5Mb/s DL a to za 600Sk mesacne. Neviem si predstavit navrat k DIAL-UP, alebo WIFI 512kb/s za tu istu cenu pri instalacii 4000Sk. Nie kazdy je z BA...
|
| |
DfrtYhyu
Od: DfrtYhyu
|
Pridané:
6.12.2007 14:11
Amazing how paparazzi photographers go crazy to catch a glimpse of Britney Spears without her under wear!
<a href=http://www.clipsbest.info/out.php>Seems Paris is enjoying it.</a>
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.12.2007 17:22
OMG BRITNEY BEZ SPODAROV TO MUSIM VIDIET DAJ LINK...
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
6.12.2007 18:24
nemusím to teraz vidieť, bo som teraz jedol a nechcem aby mi bolo na grc.
|
| |
xtome1
Od: xtome1
|
Pridané:
6.12.2007 14:16
sak to je loadbalancing...to sa da hocikde
|
| |
MIKI
Od: MIKI
|
Pridané:
6.12.2007 14:51
nemylit si loadbalancing s boondingom, load balancing som skusal s dvoma dslkami ale nepodarilo sa mi to rozbehnut podla ocakavania ( cezvykend to oprasim a pustim sa dotoho znovu ) a boonding by bol mozny jedine v pripade ze by si mal dve IPky z rovnakeho subnetu,a spolocnou branou.
|
| |
HAKL
Od: HAKL
|
Pridané:
6.12.2007 19:43
Aaale trt makovy. Bonding je mozny len ak ho podporuje aj poskytovatel. Cize musis mat zariadenie bondingu schopne aj u seba a aj u poskytovatela konektivity.Jasne?
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
6.12.2007 17:06
Zaujimave riesenie, v mnohych krajinach sa zatial uplatni.
|
| |
HAKL
Od: HAKL
|
Pridané:
6.12.2007 19:45
Veeelmi stare a zname riesenie. Stacia ti na to na kazdom konci stroje s patricne nakonfigurovanym Linuxom.
|
| |
neos
Od: neos
|
Pridané:
9.12.2007 14:28
nestaci, lebo narazis na problem s TCP reorderingom, ked na jedne strane pakety prichadzaju v inom poradi ako boli odoslane. Teda pri TCP z toho v praxi nevydupes viac ako je rychlost 1 linky.
jedine fungujuce riesenie je PPP multilink
|
| |
koba
Od: koba
|
Pridané:
7.12.2007 10:57
mam taku otazku: da sa kombinovat pripojenie cez wifi a cez LAN (napr. DSL) v pripade, ze su k dispozicii oba pripojenia naraz? napr. ze by som cez wifi stahoval jednu vec a zaroven cez DSL inu...
|
| |
Mystyq
Od: Mystyq
|
Pridané:
7.12.2007 11:07
Skor by si mal polozit otazku ci bude mozne tahat jednu a tu istu vec. Toto riesenie nieje o tom tahat viac veci(aj to ale...)iba rozdelit data a v konecnom dosledku ich spojit. Cize zvysit rychlost tam de je nepostacujuca. Neda sa rozdelit 2 veci na rozne linky. Ale tie 2 veci ty obe rozdeli a bude tahat po oboch linkach sucasne. Riesenie je na dsl ale snad sa dozijeme aj rozmanitejsich rieseni ako si uz napisal xD
|