| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
5.12.2007 19:19
looooooooool na tom neprehram ani xvid :D
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
5.12.2007 19:26
uz nepi
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.12.2007 7:03
Super, dufam len, ze na tom pojde aj Opera.
|
| |
Pjetro
Od: Pjetro
|
Pridané:
6.12.2007 18:35
Hej, to bude strasne velky problem ... Na spustenie opery treba dnes minimalne C2Q 6600 4 GB RAM, na pozeranie filmov C2Q Extreme 6800 8 GB RAM a 64 bit OS ...
Naco hentaky procak davaju na trh ... sak na tom sa neda vobec nic spustit ... ludia ked by sa niekomu na tom pomalom dual core Celerone podarilo rozbehat Win 95 dajte vediet .... mne zatial bezi Win 3.1 na Athlone 64 X2 6400+ na 2 GB RAM a stiha to len tak tak !!!!!
|
| |
wagimir
Od: wagimir
|
Pridané:
7.12.2007 8:09
WIn 95?A co povies ze mojej 10 rocnej segre bezi Win XP Professional sp2 na konfiguracii
cpu 333MHz taktnuty na 450MHz
Ram 192MB
Vga nvidia 128Mb
CO???Ten pocitac ma asi tak 10 rokov....jedie co je tam od originalu upgradovane je vga,ktora je stara 2 roky :))
|
| |
Stary Znamy
Od: Stary Znamy
|
Pridané:
8.12.2007 13:30
ty sa vobec pocuvas ?? operu rozbehas aj na 400ke .. propanbuh ved opera je asi 20x menej narocnejsia na poziadavky ako posrany firefox .. prosimta ked rozbeham najnovsie filmy na mojej starej sunke , preco by si to na tomto rozbehat nemohol ? prosto nechapem takychto ludi ako si ty ...
|
| |
Stary Znamy
Od: Stary Znamy
|
Pridané:
8.12.2007 13:31
tak som si to precital este raz .. sorac uz chapem tvoj sarkazmus :)
|
| |
Dandy
Od: Dandy
|
Pridané:
5.12.2007 19:36
no ty určite nie, ale ostatní normálni by nemali mať problém
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
5.12.2007 19:39
tomu ver ze len jemu to nepojde..
|
| |
sasda
Od: sasda
|
Pridané:
5.12.2007 19:45
tak do kanclu sa to hodi...
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
5.12.2007 19:59
do kanclu radsej nejaky lacny, tichy procesor s pasivnym chladenim, napr. Via
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
6.12.2007 7:04
VIA do kancelarie ? ale ked nepotrebujes efektivne vyuzivat cas tak urcite je dobra aj VIA.
|
| |
graffoo
Od: graffoo
|
Pridané:
6.12.2007 7:52
na office, uctovnictvo a web aplikacie ti v pohode staci aj via.
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
5.12.2007 19:47
intel zaujimavo vyplnuje diery v trhu :)
|
| |
jawjaw
Od: jawjaw
|
Pridané:
5.12.2007 20:05
ale konecne nieco lacne lebo vsetko zatial co je od intel corel 2 dua tak to maju taku vyrubanu cenu ze sa clovek stoho ide dosr*t......
|
| |
KKT
Od: KKT
|
Pridané:
5.12.2007 22:11
Si pozri riadne ceny ti... a potom mudruj
|
| |
:"O
Od: :"O
|
Pridané:
5.12.2007 20:16
mam otazku:
kolko watov to zere?
|
| |
ani-intel
Od: ani-intel
|
Pridané:
5.12.2007 20:37
si strcte celerony do p....ble
|
| |
OT....
Od: OT....
|
Pridané:
5.12.2007 21:18
ja len tolko, ze ako prebieha ta migracia na novy system v gmaile? pretoze ja take nemam..... a par ludi co som si vsimol tak uz hej.... je v tom nejaky postup?
vdaka ze odpovede
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
6.12.2007 8:49
nastav si v rozhrani jazyk na US-English, alebo dalej cakaj...
|
| |
qwerty
Od: qwerty
|
Pridané:
5.12.2007 22:57
to by som už radšej kúpil niečo výkonnejšie.
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
5.12.2007 23:28
Ked budu na 45nm tak berem ale uvidime :D Ale fakt to bude do kanclu alebo file server :P
|
| |
wardo
Od: wardo
|
Pridané:
6.12.2007 11:32
Ma niekto info o spotrebe?
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
6.12.2007 15:22
4,5l na sto kilometrov, celkom slušné
|