| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Apple
Od: Apple
|
Pridané:
5.12.2007 11:41
Good!!!
Jebte iba Microsoft!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.12.2007 18:30
už si si niekedy honil na Vistou? DOPORUCUJEM ! ostriekal som AERO a potom som nič nevidel a dovtedy to bolo priehladne
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
5.12.2007 11:44
ma dost zaraza ze nemaju vobec ziadny nobmedzeny net. a ze odblokovany za 1000euro . hahahahaha som zvedavy kto si ho kupil.
|
| |
kto asi?
Od: kto asi?
|
Pridané:
5.12.2007 11:52
kto ho kupi? ved ten smiesny jebko, prvy v diskusii
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
5.12.2007 12:08
hovori ti nieco ironia?
|
| |
iron
Od: iron
|
Pridané:
6.12.2007 21:08
ten by si ironiu nevsimol, ani keby ho v podobe urasteneho slovenskeho mladenca mocne pomilovala do riti
|
| |
Beta
Od: Beta
|
Pridané:
6.12.2007 10:32
No par ludi co si ho utekalo kupit poznam. Takze aj taky sa najdu :)) jedna vec sa musi nechat je to fakt vyborny a vykonny tel.
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
5.12.2007 11:47
Ja sa neviem dockat kedy pride ajfoun na SK a nasi operatori budu pustat do zblbnutia reklamy o tom, aky je uzasny.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.12.2007 18:28
úžasny som tu len ja a moja N95 ktorú si davam do ritky
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
5.12.2007 12:16
iPhone bude good, ale este nie je :-) az odblokuju posielane veci cez BT ....
|
| |
vadimo
Od: vadimo
|
Pridané:
5.12.2007 12:21
Tie nadpisy sú dobré hlavolami..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.12.2007 13:37
pre takych dementov ako si ty urcite
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.12.2007 18:25
Ináč ludia, musím sa vam ospravedlniť, ale som fakt dement a vzdy píšem samé kraviny. Na DSL.sk chodím pod vplyvom omamnych latok, aby som sa vyhecoval, k čo najlepšiemu prispevku.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.12.2007 18:27
Som taky smutný :( tak mám rád DSL.SKale niekdy ma zmetu
|
| |
AccinsPiorric
Od: AccinsPiorric
|
Pridané:
5.12.2007 12:35
First touch with the girlfriend in a live, after a while, through ICQ. Today met, and I felt the inability to talk with her on all topics, be open. Like komok in the throat, once tried to have intimate relations on the subject, immediately zamolkal. Yes, and she could not say anything wing.
Why, Internet communication allows more freedom than the real one? Perhaps some blame my fear, or the ability to label themselves in the Internet masks, I do not know. What do you think about this?
P.S. Please administrator www.dsl.sk. If the thread is not to be in category "Prida komentár", I ask you to move my thread to the correct category.
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
5.12.2007 16:34
podla mna je v tescu za 13,90,-
|
| |
moikan
Od: moikan
|
Pridané:
5.12.2007 18:23
Nemusíš klamať tolko ako PAN SANTA EXPREMIER.:D TEBA ASI USLAPALI PRI OTVARANI LIDLU KED ROZDAVALI TELEVIZORI
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
5.12.2007 13:15
draha stylova zbytocnost, ktora za dva roky nebude na nic, no nekup to
|
| |
Mirko
Od: Mirko
|
Pridané:
5.12.2007 13:22
T-mobile moze predavat aj odblokovany ale nechce!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.12.2007 18:26
Money Money Money, must be funny...T-MOBILE
|
| |
patic
Od: patic
|
Pridané:
5.12.2007 18:21
iPhone nie je blbosť, ale je zbytočné drahý. Neponúka nič prevratného okrem style & design. Ako iste vieme Apple je značka ktorá si vie vypýtať S.J. Teraz tu nejde o to, ale chcu takto šachovať z rozličnýmy operátormi. Myslím že je to aj tak zbytočné, pretoze za cenu 999euro si kupim mobil z priblizne 30x lepšimi parametrami (napr.N95 8GB black). Ked by už išlo o tom, iPhone nie je až také naročné odblokovať, podla toho čo som videl na nete. Opäť je to len prehnana suma ako som tu niekde zazrel ze 1000eur.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
6.12.2007 10:20
Plne súhlasím - symbianovské nokie N-kovej rady (aspoň N73 a vyššie) -> viac než dostačujúca náhrada za oveľa normálnejšie peniaze.
|
| |
ciny
Od: ciny
|
Pridané:
6.12.2007 14:15
ani vyssie rady HTC niesu na zahodenie alebo potom openmoko vyzera zaujimavo ale na ten si pockame...
|