| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
5.12.2007 10:34
to testovali v laboratornych podmienkach? mne sa nezda ze by toto niekto normalne robil...sak je to totalna sprostost.
|
| |
Lolofon
Od: Lolofon
|
Pridané:
5.12.2007 10:37
preco by to mala byt sprostost? nemusis sa sledovaneho compu ani dotknut a v realtime case(!) vidis, co dotycny pise...
|
| |
Jaj
Od: Jaj
|
Pridané:
5.12.2007 13:01
Desať metrov iba ak v otvorenom priestore bez rušenia inými spotrebičmi.
|
| |
M2-player
Od: M2-player
|
Pridané:
5.12.2007 15:08
Niekto zapne vysávač a som špión je v **** :)
|
| |
omfgwtf
Od: omfgwtf
|
Pridané:
5.12.2007 15:43
ano vy dvaja najmudrejsi.. urcite si uvedomujeme ze vsetky domace spotrebice a hlavne VYSAVAC urcite pracuju na frekvencii 27MHz vsakze...
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
6.12.2007 3:14
tak ti si asi najmudrejis. precitaj si ucebnicu elektrtotechniky pre stredne skoly 1. rocnik a cast sumy a ruchy a pochopis.
|
| |
...123
Od: ...123
|
Pridané:
6.12.2007 14:59
heh jeden lepsi ako druhy.. no.. frekvencia na urovni niekolko Hz urcite moc neovplyvni signal s frekvenciou 27MHz
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
5.12.2007 17:38
ak chceme hovorit po anglicky, tak napiseme "realtime" a ak po slovensky, tak "v realnom case" a ak chcem hovorit ako debili, tak "v realtime case" ... zivot je otazkou priorit ...
|
| |
uplink
Od: uplink
|
Pridané:
5.12.2007 17:56
lol XD
|
| |
Michal
Od: Michal
|
Pridané:
5.12.2007 18:15
v realnom realtime case, in any case ;-)
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
5.12.2007 10:39
Aka sprostost? Ved s tym v klude mozu napr. aj vykonavat technicku spionaz.. Moznosti je vela. Je dobre, ze sa taketo veci testuju a pise sa o nich.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
5.12.2007 18:36
nepis na moj nick tupec
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
5.12.2007 10:45
Wireless je uz zastarany, bluetooth je na tom o nieco lepsie, aj v konektivite aj v bezpecnosti.
|
| |
Marki
Od: Marki
|
Pridané:
5.12.2007 12:14
No bluetooth dokazes s parabolickou antenkou odpocuvat aj na 1km cez sklo (tipci skusali zo strechy jednej budovy do nejakej dalsej business budovy). Co sa tyka bezpecnosti, tak v minulosti malo viacero zariadeni dost problemy (telefony umoznujuce skopirovanie celeho tel. zoznamu a pod.), v sucasnosti neviem ako to je...
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
5.12.2007 14:02
No to si trosku strelil blbost, ten kilometer... sklo na 2.4GHz nevadi, ale kolko je uz rusenia v tomto pasme : WiFi, mikrovlnky, BT, dialkove ovladania, riadenie modelov, atd... Parabolicka antena ma sice velky zisk, ale bohuzial okrem uzitocneho signalu, ti "chyti" aj vsetok ten bordel...
|
| |
jkl
Od: jkl
|
Pridané:
5.12.2007 15:56
chyti ale len ak je smerom k "cielu" treba si uvedomit ze ked ma velky zisk tak ma aj velku smerovost teda vyzarovacie uhly su male
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
5.12.2007 10:58
Jak prekvapenie MS nevie poriadne urobit ani klavesnicu a nie to operacny system.....
|
| |
maťkovi
Od: maťkovi
|
Pridané:
5.12.2007 11:41
MS robi kvalitny HW, ale ty to samozrejme nevies, lebo sa furt hrbis nad tvojou chicony a geniusom
|
| |
inspector
Od: inspector
|
Pridané:
5.12.2007 13:18
zabudol si na logitech
|
| |
pudleek
Od: pudleek
|
Pridané:
5.12.2007 13:39
Ten moj prezil salku caju. Asi ich zacnem mat rad :-P
|
| |
lepton
Od: lepton
|
Pridané:
5.12.2007 16:10
kamo pozor mam mys logitech na pracu s grafikou za 3600sk ..logitech nie je shitna znacka
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.12.2007 13:33
Presne tak majkrosoft robi velmi kvalitny harware (myse klavesnice atd atd
|
| |
someone
Od: someone
|
Pridané:
5.12.2007 15:05
HW je dobry, az na IntelliMouse Explorer 4.0, na tom bezne odchadzaju tlacitka asi pouzili nekvalitnejsie snimace :-)
|
| |
...........
Od: ...........
|
Pridané:
5.12.2007 15:47
ukaz mi mys na ktorej sa nerozjebu tlacitka ked maniaci ako si Ty denne tresnu s tou myskou o stol asi 100 krat..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.12.2007 16:26
tam nieje chyba snimacov, ale to ze na podkoch tlacitiek su take plastove kontakty ktore tlacia na spinace mysi, ktore sa po brutalnom pouzivani casom zoderu,to vsak nije problem staci si vystrihnut kusok(2x2mm) tvrdeho plastu napriklad z diskety a nalepit ich sekundovym tlacitkom na ne. POZOR nsmu byt prilis hrube ale ani prilis tenke.
|
| |
ehe
Od: ehe
|
Pridané:
5.12.2007 17:40
nesmu byt prilis tenke ani prilis hrube.. idealne tak na také to domáce žuvanie
|
| |
In Bozz We Trust
Od: In Bozz We Trust
|
Pridané:
5.12.2007 20:42
alebo domace šukanie
|
| |
KocuR
Od: KocuR
|
Pridané:
5.12.2007 20:55
Dobrý je aj pružný kúsok tenkého pliešku, takto mi geniuska fachčí už pekných pár rokov v extrémnych (mojich) podmienkach, doma mám ale samozrejme logitech (MX610)
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
6.12.2007 9:44
praveze pri tejto myske je to o snimacoch.... Mne po zopar mesiacoch nie brutalneho pouzivania zacala srat, vyreklamoval som ju, na druhej som najprv vymenil blbe spinace za bocne, potom ma to prestalo bavit tak som ju vyhodil...
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
5.12.2007 11:27
ano zaujimave riesenie, a spravia ztoho dobry soft na sledovanie zamestnancov .....
Ja som verny starej kabalazi zrovna od MS :D, no ale nechcem povedat ze sa neda odchytat co pisem, mne proste kabel nevadi
btw ake su skusenosti s bezdratovymi ? vydrz baterie, vypdava niekedy signal ?
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
5.12.2007 14:29
este my v ziadnej nevypadaval signal a tom som ich predal vela.. ale s baterkami je to horsie, da sa povedat ze cim lacnejsi model tym viac zere baterky (cest vinimkam), tie najvacsie srotove benqi, čikonki a pod vydrzia tak tyzden dva, a to tam davam fakt silne baterky..no proste hruuuuuza
|
| |
evo
Od: evo
|
Pridané:
5.12.2007 15:15
wtf? ja mam nejaku multimedialnu chicony a s dvomi aa duracellkami vydrzi stvrt az pol roka a to ju pouzivam denne niekolko hodin
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
5.12.2007 15:26
šak riiikam čest vynimkam
|
| |
dakujem, dakujem :)
Od: dakujem, dakujem :)
|
Pridané:
5.12.2007 15:49
stara dobra metalika :) ziadne baterky aj ked sa sice zvykne zasekavat chvostik ale staci rozumne vyriesit a je po probleme
|
| |
lenivec0
Od: lenivec0
|
Pridané:
9.12.2007 20:49
ja mam od logitechu taku daku asi normalnu=DDD,a baterky v tom som nemenil ani nepamatam,tak raz za 2roky,,a to neprehanam...verte,ci neverte
|
| |
arti
Od: arti
|
Pridané:
5.12.2007 16:47
mno mam akurat tag wireless mys od MS a to Intelimouse Explorer 2,0 aaale co sa tyka vypadkov signalu neregistrujem ziadne a to mam blizko pc BT APcko a aj klasicke APcko pre notebook a aby nebolo malo tag este aj Wireles music system od Logitechu... cize ziaden vypadok...
Co sa tyka baterii, tag tie mi vydrzia brutus dlho , vyse roka a to boli panasonic a teraz tam mam duracely.. som zvedavy kolko daju tie.. ale uz su tam asi pol roka minimalne..
|
| |
3lefant
Od: 3lefant
|
Pridané:
5.12.2007 12:01
stary dobry paradox, niekedy je tazsie zabezpecit aby veci spolu nekomunikovali (nalezen novy hardware Boeinq747)
|
| |
zippy
Od: zippy
|
Pridané:
5.12.2007 20:38
a ako je to s wireless myskami?
LOL
|
| |
asf
Od: asf
|
Pridané:
5.12.2007 21:19
Kuknite web Zadarmo veci
Web plny s vecami zadara napríklad: podložky pod myš, fotky, Puma vôňe, perá, časopisy a mnoho iných vecíí viac info na webee
registrujte sa a využívajte výhhody portálu ZADARMOVECI
www.zadarmoveci.webovka.eu
tak ešte raz www.zadarmoveci.webovka.eu a dajte vediet o nej aj kamošom :) ĎAKUJEM
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
5.12.2007 22:54
nasrať
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
6.12.2007 15:03
hej hej.. presne tak.. nasrať :-D taky spamer by si nic ineho ani nezasluzil
|