| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
lolec
Od: lolec
|
Pridané:
5.12.2007 10:01
Uz sa tesim na Youtube s lepsim rozlisenim :) len ci to bude stihat download...
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
5.12.2007 10:50
A co si tam budes kukat? domace videa? lebo tie klipy a filmy a serialy, pekne (pomaly nemozem dat, kedze miznu rychlo) rychlo miznu.
|
| |
b4e
Od: b4e
|
Pridané:
5.12.2007 11:05
lol, to je super kvalita, ked to niekto nahra na mobil a potom to hodi na youtube, to bude teda kvalita za vsetky drobne
|
| |
lolec
Od: lolec
|
Pridané:
5.12.2007 13:06
Pozerat videa z hier.. tie maju ovela viac ako 320. Len potom mas z toho kkt, ked vidis len kocky.
|
| |
trumpetista
Od: trumpetista
|
Pridané:
5.12.2007 16:34
ja mam tiez KOKOT ked vidim KOČKY
|
| |
PronGuy
Od: PronGuy
|
Pridané:
5.12.2007 11:50
Nebolo by zle keby YouTube presiel na taky format a dal realne rozlisenie na 460x380. Pretoze YT vsetky videa reencodne do 320x240 a potom len nastavi aby defaultne ich flash player to video umelo zvacsil do toho okna, co je nieco okolo 460xDaco.
Original mozete vidiet ked kliknete na to lave tlacitko v pravom dolnom rohu okna. Tam je kvalita lepsia ale zas komu sa chce pozerat take prcate video.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
5.12.2007 13:26
YT ide zvacsovat rozliesnie, od noveho roka tusim..
|
| |
rishqo
Od: rishqo
|
Pridané:
5.12.2007 14:20
Strasne dlho som na tento novy flash player cakal...testovali to extremne dlho, snad vysledok tomu bude zodpovedat...
|
| |
unnamed
Od: unnamed
|
Pridané:
5.12.2007 17:58
youtube ma uz doslova sere, chce zvysovat rozlisenie ? naco ? ved ked sa pokusam pozriet nejake video v sobotu alebo nedelu ide mi od nich len 20-50 kB/s, proste ich servery nestihaju, pred pol rokom bola situacia ovela lepsia ako teraz...
|
| |
ProNGuy
Od: ProNGuy
|
Pridané:
5.12.2007 20:35
V tom mas pravdu, i ked maju mnozstvo serverov, nestihaju, odkedy ich odkupilo Google ide to s nimi dole vodou. Upload je u nich este vacsi problem, dakedy to neuploaduje viac jak 40kb/s co je uz dost blbe pri 90mb videu. Mali by najprv poriesit tu rychlost, ale zas aj dobre rozlisenie treba.
Google by malo investovat viac do YouTube, mali by zrusit kompletne VideoGoogle a vsetko presmerovat na YouTube, taktiez kapacitu pre videa a podobne, a ne gmail 2gb a viac ked to 80% uzivatelov aj tak nevyuzije.
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
5.12.2007 18:21
URL pre instalaciu pod IE ckom http://www.adobe.com
/shockwave/download/flash/trigger/en/2/index.html
|
| |
Petoo
Od: Petoo
|
Pridané:
5.12.2007 20:11
ked som ho nainstaloval pre Firefox tak niektore stranky s flash v9 sposobia zamrznutie firefoxu :)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
5.12.2007 21:17
Ja si pockam kym ho aktualizuju v balickoch na serveri, naco ho mam stahovat a instalovat rucne no nie?
|
| |
Kiwi.
Od: Kiwi.
|
Pridané:
5.12.2007 21:35
Da sa tym napr. sledovat CNN.
|
| |
joo
Od: joo
|
Pridané:
5.12.2007 22:16
nie iba PoRN TV
|