| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 10:48
No aká to bola štatistika?
Ako zisťovali počet pripojených ľudí na internet? Čo?
To je hádam na zamyslenie... keď je jeden router, to hádam neznamená že je jeden používateľ....Xi...
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 10:49
A možno sa len spýtali okoloidúcich... :D
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
6.12.2007 13:16
To je hlupost nemozeme byt na tom tak zle ved aj ja mam internet :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
5.12.2007 18:11
"domacnosti" kazdy provider ma zoznam hostov a telekomunikacny urad ma zoznam providerov... co z toho vypliva??
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
4.12.2007 10:48
No co, keby to Bratislave nekazil zvysok SK, tak by to bolo ovela lepsie. Ale nemyslim si, ze sa dnes bez netu DOMA neda zit. Urcite si vela ludi neplati net na doma, ked maju pristup na tych par mailov denne v praci.
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 10:52
Svätá pravda...
Možno keby zaviedli nejakú dostupnosť oranžového operátora aj do ostatných kútov Slovenska... tak by mali aj tam možnosť pripojiť sa na 40Mbit internet.
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 10:53
Takto sa to všetko sústreďuje len do Blavy
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 10:54
LEN
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 11:12
a to je zle nedobre
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 11:13
ibaze by to bolo dobre nezle
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 12:20
Prosím Ťa! Nepíš ako môj nick...
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 12:24
To musel byť naozaj pridrbaný intelekt, čo píše za mňa.
|
| |
bara3v3ku
Od: bara3v3ku
|
Pridané:
4.12.2007 21:49
Blava No 1 zvysok odpad..
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
8.12.2007 0:27
Byvam v Spiskej NOvej Vsi, co je vychod, som vychodniar a ne blavak a mam za 350SK 30mbit/s ale to len preto ze je u nas jeden dobry provider, ktory nechce len osklbat ludi ako ostatny a pekne sa v celom meste pripojili na neho 4 sidliska...
|
| |
jkl
Od: jkl
|
Pridané:
4.12.2007 11:37
Bratislava nie je jedine mesto na Slovensku, mozno to BA kazi svysku SK :P
V malych mestach "akoze ISP" drzia ceny inetu na takych cenach a rychlostiach ako pred 2-3 rokmi. Napr 128 za 500! Niektory pritom maju este take speciality ako "aktivacia" - 600sk co znamena ze aby si im mohol platit za ten ubohy net tak im este navyse musis zaplatit. Co ma ale uplne dojalo ze niektory davaju viazanost na 2 roky!
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
4.12.2007 13:31
no a BA to urcite kazi Presovu, na PO sa Bratislava nehrabe (samozrejme co sa tyka internetu).Zauimala by ma statistika sirokopasmoveho internetu jednotlivych miest v EU ale hlavne jednotlivych miet v SR.Co sa tyka EU to by bolo asi dost narocne.
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
4.12.2007 13:36
verim ze sa ten pokrok v PO ukaze v dalsich volbach a naozaj nebudete zaostavat za BA (v kategorii: pouzivam pri volbach zdravy rozum) (nie som z BA ani blizkeho okolia, to len na upresnenie)
|
| |
akz
Od: akz
|
Pridané:
4.12.2007 15:01
preto predavame net po 300sk za 512kbps absolutne neobmedzene. a na dedinach, kde nic ine nie je.
|
| |
pravda je
Od: pravda je
|
Pridané:
4.12.2007 19:58
Mas pravdu. Skus cez google maps najst mesto modry kamen :) Cele okolie velky krtis je zapadnute do zabudnutia. Tu mas 512kb/s za neuveritelnych 1000sk :) a maximu je 10Mbps ale to som sa ani cenu nedozvedel. Aj tak ked si zplatis nejaku ryhclost, tak nikdy nejde tolko ale ja nastastie pouzivam t-mobile a mam aspon tych 3mb/s ... zavidim vam
|
| |
patriot
Od: patriot
|
Pridané:
5.12.2007 18:13
jkl...prva polovica tvojej prvej vety nie je pravdivá... :D
|
| |
Kuro
Od: Kuro
|
Pridané:
4.12.2007 11:44
Pocuj bratu, si myslis ze Blava je co? ta asi sklamem ked ti poviem ze aj za nitrou este niekto zije, este ovela dalej, a DOKONCA tu dalej je aj najrychlejsia optická siet na slovensku ta neviem co riesis, ... co sa statistík týka...hlavne tých slovenských...to nepotrebuje komentár
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
4.12.2007 12:59
ee, ja som nevravel, ze zvysok SK je zly, nie som taky primitiv. Len si myslim, ze zvysok SK je s penetraciou internetu daleko za BA. A urcite v kazdom vacsom meste je to stale lepsie ako na dedine.
Mimochodom, sam byvam na dedine pri BA, takze na optiku mozem zabudnut, mam 2Mb adsl.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
5.12.2007 18:15
a ja som si myslel ze za nitrou je jama... hadajme sa jak mojsejovci, vsak co...
|
| |
Mystyc
Od: Mystyc
|
Pridané:
4.12.2007 13:06
Hm nie o to tu ide. Nie zvysok SK to kati bratislave ale bratislava SK. Nejde o to mat vsetko len v jednom meste a na jednom mieste. A pokial si to tam neuvedomia stale bude na tom SK biedne. Tu nejde len o zapad. Ale o SK ako celok. Kebyze sa napr aspo trochu starali viac aj o napr vychod hned by sme na tom v statistikach boli lepsie. :*(
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
4.12.2007 10:51
no udaje zo statistickeho uradu SR ma ani neprekvapuju... ked viem ako ich osobne vyplnam :)
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
4.12.2007 11:29
kupyschopnost obyvatelov smerom na vychod klesa a tak s nou aj penetracia internetu...
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
4.12.2007 13:11
to je z casti pravda , to mas tak ako s mobilmi , ludia ich urcite v takej miere nedokazu vyuzit ako su ochotny za to platit. Urcite pride aj na dediny kdesi panu bohu za chrbtom raz na rad internet. Nie ako nutnost ,ale ako povinnost nebyt iny ako sused , ktory sa chvali ze "TO" uz ma. Na cim mensich dedinach je totizto takato susedska rivalita motorom vyvoja. Sused ma nove auto, musim mat aj ja aby sme nevyzerali ako 100 rokov za opicami.
(som tiez z dediny keby ma chcel niekto napadnut za nazory)
|
| |
Mr.Freeman
Od: Mr.Freeman
|
Pridané:
5.12.2007 8:35
A klesa aj IQ :)
|
| |
anabolicmaniac
Od: anabolicmaniac
|
Pridané:
4.12.2007 11:50
Dear users.
Educate yourself about anabolic steroids fitness <a href=http://www.anabolics365.com/>products</a>.
We have got tons of information about fitness, weight loss products, fitness products, weight gaining
products, cycles, training, dieting...
There is <a href=http://anabolics365.com/faq.html/>FAQ section</a> with lots of usefull info.
Anabolic Ken.
|
| |
pre DSL.sk
Od: pre DSL.sk
|
Pridané:
4.12.2007 12:09
"dakujem" ze mazete taketo "prispevky" :-/
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
4.12.2007 12:11
neni zac
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
4.12.2007 12:16
ale je
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
4.12.2007 12:16
slovensky prieskum robil statisticky urad v priestoroch budovy. pytali sa zamestnancov, upratovaciek, nahodnych okoloiducich v okoli 2 metrov od vchodu, a ked uz mali 68 opytanych, tak si povedali ze to staci....
|
| |
lubbo
Od: lubbo
|
Pridané:
4.12.2007 12:24
lol
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 12:29
Asi na tom niečo bude...
|
| |
mufl0
Od: mufl0
|
Pridané:
4.12.2007 14:57
Bratislavský K.O.K.O.T.I.
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
4.12.2007 15:28
sice som z bratislavy ale mufl0 rulez
|
| |
lolec
Od: lolec
|
Pridané:
5.12.2007 11:41
najprv sa nauc pisat na slovensky, potom picuj, prid. meno mn. cislo = makke i, j.e.b.k.o.
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
4.12.2007 15:01
a kolko tam bolo miest? šesť? he he
|
| |
Hakl
Od: Hakl
|
Pridané:
4.12.2007 17:37
Lenze vazeni, ak Slovenskyh statisticky urad, akoze to statna institucia ma pristup k udajom jednotlivych rezortov narodneho hospodarstva a tudis isto spolupracucje aj s Telekomunikacnym uradom SR. A prave TUSR kazdorocne -neviem ci nie aj polrocne, vyzaduje od vsetkych ktori poskytuju telekomunikacne sluzby, takze aj Jano Hruska z Horneho Oneho ktory v dedine siri net a nema to na cierno a je zahlaseny na TUSR musi posielat statistiku kolko oveciek ma pripopjenych a akym sposobom, ci kabel ci wifi a ci su v bytoch a ci v rodinnych domoch, detto aj ti najvetsi operatori. Takze podla mna udaje stat. uradu su velmi presne a vychadzaju z realu. Netusim ako Eurostat to zistuje ale neverim ze to ma od TUSR.
|
| |
ja1
Od: ja1
|
Pridané:
4.12.2007 19:51
statistiky uz ale nezaznamenavaju specifika slovakov, ze na jednom routri je pripojenych niekolko susedov. Vieme preco sa to robi ,ale kazi to statistiky.
|
| |
hltac_semena
Od: hltac_semena
|
Pridané:
5.12.2007 9:53
pitchovina jak svina musis posielat len nejaky vykaz o primoch z poskytovania telekom. sluzieb a ne nejaky zoznam kde ma aky ferko internet. takze z toho mozu vycitat holy konsky ked im napises ze tento rok som zarobil tolko a tolko penazkou
|
| |
sokeres
Od: sokeres
|
Pridané:
4.12.2007 18:04
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 49.0 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 6.1 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
a toto je ake pripojenie? a este za to musim platit 400k.mesacne jebem aj taku statistiku nech pridu skontrolovat
wifi poskitovatelov na slovensko aky kvalitny net poskituju
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
4.12.2007 19:50
neviem sice v akej tramtarii byvas ,ale aj to najlacnejsie DSL by ta vyslo v pomere cena/vykon lepsie ako tento dial-up
|
| |
b4e
Od: b4e
|
Pridané:
4.12.2007 18:56
ha vsetky statistiky sa robia v vo velkych mesta ako je BA a pod. obehnu par panelakov a maju statistiku za cele slovensko
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
8.12.2007 0:25
suhlasim, vsetko sa toci okolo blavy...to vystihuje aj vtip ze: Preco cez vikend klesa hodnota IQ v Bratislave?? Lebo vychodniary idu domov...
|
| |
jebaci_tcomaci
Od: jebaci_tcomaci
|
Pridané:
4.12.2007 19:35
http://www.naklady.sk/news.php?extend.582
|
| |
StEvO
Od: StEvO
|
Pridané:
6.12.2007 8:44
Pre dementnych Blavakov www.antik.sk 540sk, optika 34/7 mbit vychodne slovensko. Aby ste nepovedali...
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
8.12.2007 0:23
Zadubeny slovaci...!!!rolnici!!!...ved tu niektory ludia na juhu SR nevedia co je to PC ne to ze pripojeny na internet...poskytovatelia internetu ako klasicky slovaci, zdieraju a osklbavaju ludi tym ze maju vysoku cenu za pomale pripojenie na net...proste nic nove...kym tu mame za 500SK mesacne 1500kbps/s tak v CR mame 7000kbps/s...proste slovaci...
|
| |
Rolnik
Od: Rolnik
|
Pridané:
8.12.2007 0:35
Blava chce byt vzdy proste naj...chcu majstrovstva v ladomvom hokeji na SR v 2011. Jeden stadion maju ( Steel arena v KE), kde je 2. najvacsi hokejovy stadion v SR??? No predsa v Spisskej Novej Vsi. Kym by oni vrazili par milionov na opravu stadiona a hralo by sa 80km od seba (KE-SNV) tak oni radsej postavia samozrejme v BLAVE novy za par 10 milionov korun a pritom sa bude hrat 400km od seba a v blave to bude asi 3 hokejovy stadion...aj keby v blave 10. v poradi stavali ta ho postavia bo to sa tam musi hrat a tam sa musi postavat...o to tu ide v nasom štatiku so super vladou...
|
| |
Rozdiel
Od reg.: Xwing
|
Pridané:
4.3.2008 20:33
rozdiel je v tom, že v štatistike slovenského štatistického úradu je percento DOMÁCNOSTÍ so ZAPOJENÝM internetom, pričom v štatistike eurostatu je percento ĽUDÍ ktorí majú PRÍSTUP na internet, čiže v štatistike slovenského štatistického úradu chýbajú tí, ktorí majú prístup inde ako doma + rozdiely v tom že v jednej sa rátali celé domácnosti a v druhej jednotlivci
|
| |
Re: Rozdiel
Od reg.: Xwing
|
Pridané:
4.3.2008 20:46
sorry oboje sú domácnosti, ale zvyšok platí
|