| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
tali
Od: tali
|
Pridané:
4.12.2007 9:47
treba nahrat novy firmware, alebo prehravac bude ako nejaka aplikacia?
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
4.12.2007 9:54
"Naopak decembrová aktualizácia firmvéru Xbox 360 s oficiálnym dátumom vydania dnes priniesla podporu prehrávania XviD, DivX od verzie 5.0 ..."
|
| |
tali
Od: tali
|
Pridané:
4.12.2007 10:08
dakujem :)
dva krat citaj a raz pis
|
| |
lobo
Od: lobo
|
Pridané:
4.12.2007 9:56
"kódekmi" - asi sa raz poseriem z tej vasej schopnosti predrbavat slova do slovenciny pridrbavanim dlznov
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 10:23
Odložte PC... prichádza Xbox!!!!
|
| |
Alfonsz
Od: Alfonsz
|
Pridané:
4.12.2007 10:25
Už len čakám, kedy bude Xbox podporovať tlačiarne...
|
| |
gamer
Od: gamer
|
Pridané:
4.12.2007 11:33
Az bude mat OS ako PS3
|
| |
lego
Od: lego
|
Pridané:
4.12.2007 14:01
presne ;)
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
4.12.2007 14:15
Mozno ze sa v SONY dozvedeli ze to chce spravit ms do xbox a tak zamerne pockali aby prisli s niecim lepsim do PS3 :)
|
| |
mikosuo
Od: mikosuo
|
Pridané:
4.12.2007 16:03
hej s tym ze ps3 bude prehravat aj VHS?
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
4.12.2007 16:49
predpokladam ze mas xbox, vsak?
|
| |
mikosuo
Od: mikosuo
|
Pridané:
4.12.2007 19:40
predpokladas zle nemam ani jedno z toho a xbox by som nechcel ps3 je lepsia a hotovo
|
| |
Vilo
Od: Vilo
|
Pridané:
4.12.2007 16:55
No osobne to riesim na PS3 cez Ubuntu. Neviete ci Xbox 360 podporuje aj titulky?
|
| |
DEATh
Od: DEATh
|
Pridané:
4.12.2007 17:20
amatery ja na PS3 aj grilujem hahaha,vraj zahodte pc a prejdime na konzoli lamery pojebany konzola nikdy nedokaže to čo PC nikdy lebo keď to bude mocť dokazať tak to už nebude konzola ale PC,a PC od sony resp MS nikdy!!! nie pre kvalitu ale prehnanu cenu za značku čo už aj tak nie je značka aj sony bolo značkou len do začiatku 90 tych rokov teraz je to taky isty shit ako neaky sencor či first a iné sračky ....
|
| |
Dano
Od: Dano
|
Pridané:
4.12.2007 18:11
Iba jedno slovo
Debil. . .
To ma napadne ked som čítal to čo si napísal. . . Nemáš predstavu aký špičkový hw ponúka ps3 za 13000 a ked si nemyslím problémy z kvalitou Xbox tak platí to isté. . A porovnávať sony a sencor môže tiež len debil. . . Škoda slov, aj tak to nepochopíš. .
|
| |
sheriff6241
Od: sheriff6241
|
Pridané:
4.12.2007 21:25
odskusal som, ide DivX aj ine formaty. Konecne vratim Xbox do obyvacky.
|