| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
eheh
Od: eheh
|
Pridané:
3.12.2007 21:24
ano? a ja ze to boli mimozemstania fakt
|
| |
surfer
Od: surfer
|
Pridané:
3.12.2007 23:01
a ja ze odkial vedia tie ku*vy sikmooke tak dobre okopirovat bavoraky a podobne auticka :D uz sa neviem dockat, kedy k nam zacnu dovazat kopie Rollsov za 100k, hned si dva kupim, len asi nedostanu povolenie na homologizaciu a EK to zatrhne :P
|
| |
: /
Od: : /
|
Pridané:
4.12.2007 7:28
jak keby to nerobyli aj ine krajiny...
vzrusujete sa nadtym ze teraz obvinili cinanov a pritom sa takato priemyselna spionaz roby uz mnoho rokov, lenze ziadna firma si to neprizna ze boli napadnuty...
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
4.12.2007 8:21
tak veru ...
... vsak amici odpocuvaju tak asi 10-20% komunikacie sveta a cez vojenske na GPS na com fici EU a nase telefony maju prehlad o pohybe vseliakych osob ... a nik sa z toho nepos*al... A tu vytahuju trapne trojany... Najlepsia obrana je utok :)))))))
|
| |
prpr
Od: prpr
|
Pridané:
4.12.2007 12:01
pisete tu ako keby ste o echelone umiestnenom od konca 2.svetovej vojny v anglicku v zivote nepoculi.
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
4.12.2007 13:49
... neviem neviem ci dalsi taky nebude u susedov v CZ :)
|
| |
piton
Od: piton
|
Pridané:
6.12.2007 15:23
Tak prelomia ochrany EK a zmenia standardy :)
|
| |
korytnacka
Od: korytnacka
|
Pridané:
4.12.2007 4:27
kolko korytnaciek je v etiopii?
http://korytnacka.myminicity.com/
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.12.2007 7:02
cho do piče z kokotinami
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
3.12.2007 21:29
Však je ich vyše miliardy tak majú dosť ľudí čo nemajú čo robiť tak sa ich snažia zamestnať. Strašné svine to sú. K múru a vystrieľať.
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
3.12.2007 21:35
daj si tri facky
|
| |
Mums2
Od: Mums2
|
Pridané:
4.12.2007 16:36
jeb jeb jeeeb
|
| |
China 4 ever!
Od: China 4 ever!
|
Pridané:
3.12.2007 21:39
Ale urcite nie vacsie svine ako si ty. Nic nevies a este budes kritizovat druhych. Ak si taky schopny, tak ich zastav. To cele sveci len o IQ.
|
| |
saláma
Od: saláma
|
Pridané:
3.12.2007 21:45
toto pises z klavesnice made in china, ze? si smiesny, nezabudni navstivit ine diskusie a zvysit si sebavedomie podobnymi "drsnymi" vyhlaseniami. cinania sa ta uz zlakli, koho vydesis teraz?
|
| |
COYOTxyz
Od: COYOTxyz
|
Pridané:
4.12.2007 10:12
aj odo mna si daj tri facky
|
| |
kanpo
Od: kanpo
|
Pridané:
3.12.2007 21:37
aspon maju zapletku do dalsej bondovky:) ale nie vazne, cinania su taky cudny narod. aby s nimi neboli horsie problemy ako toto
|
| |
prpr
Od: prpr
|
Pridané:
4.12.2007 12:02
zatial s nimi az take velke problemy nie su. su vsak krajiny ktore vytvaraju problemy po celom svete.
|
| |
mufti
Od: mufti
|
Pridané:
4.12.2007 12:10
napr mexico, ktore infikovalo cely svet fazulovym chilli a teraz to ja musim trpiet, lebo kolega to mal vcera na veceru
|
| |
Mirec
Od: Mirec
|
Pridané:
4.12.2007 19:39
A čo sa deje, dynamické uvoľňovanie metánu???
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
3.12.2007 21:49
Ma dojalo to socialne inzinierstvo u Shellu :D akoze ten sposob este funguje? a najma na ziskanie tajnych informacii??? :D nepoviem tak ziskat heslo 10 rocnemu decku na pokeci, ale pomocou socialneho inzinierstva sa dostat k tajnym informaciam??? koho to tam zamestnavaju???
|
| |
Lolofon
Od: Lolofon
|
Pridané:
3.12.2007 22:47
ludi, a to je ten problem.
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
4.12.2007 10:04
to musia byt nejaky lobogovia ked ich na socialne inzinierstvo dostanu... takych by som ani na benzinku za pokladnu nepostavil...
|
| |
asd
Od: asd
|
Pridané:
4.12.2007 10:07
chalan ver tomu ze to je naucinejsia metoda
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
3.12.2007 21:59
Kedy to bolo? pred piatimi rokmi v tv davali ze maju hackersku skolu :) Alebo to davali davnejsie? :)
|
| |
madar?
Od: madar?
|
Pridané:
3.12.2007 22:10
neni ten nadpis trosku madarsky? Čínska republika za internetovými hackerskými útokmi, tvrdí MI5
mozno doplnit slovicko "je" by nezaskodilo...
|
| |
zed
Od: zed
|
Pridané:
3.12.2007 22:26
ty si z SNS a.k.a. Slovenskej Nadrbanej Strany?
|
| |
Nephilim
Od: Nephilim
|
Pridané:
4.12.2007 8:57
a ty si chuj riadny...
|
| |
János Szlota
Od: János Szlota
|
Pridané:
4.12.2007 11:06
Ej mládenec! Ale si mu dal, neokrôchancovi! Lepsie by som ani ja nehutoril.
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
3.12.2007 22:37
lebo to tvoje "neni" je celkom v poriadku? :)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
4.12.2007 17:22
Ale si mu dal. :D
|
| |
rembugor
Od: rembugor
|
Pridané:
3.12.2007 23:06
Look at the work of the masters in Moscow to repair apartments-
http://www.remont21.ru
Thank you.
|
| |
Death
Od: Death
|
Pridané:
3.12.2007 23:36
loooooooool samy nacista a antisemita buzici
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
4.12.2007 7:53
a homofobovia
|
| |
luke peterson
Od: luke peterson
|
Pridané:
4.12.2007 0:49
A najlepsie bude ked zistime, ze vsetok ten vyrobeny HW bude mat v sebe cervika, ktory bude pekne krasne spolupracovat.
|
| |
MAC
Od: MAC
|
Pridané:
4.12.2007 8:51
...presne tak. Toho to by som sa obaval najviac. Ale mozno s postupom casu zistime, ze radsej nechceme vyrobky z Ciny a cina bude upadat. a upadat. a upadat. a upadat.
|
| |
Nephilim
Od: Nephilim
|
Pridané:
4.12.2007 8:59
...a zase budu stat pocitace 100tisic... :(
|
| |
Pholderrels
Od: Pholderrels
|
Pridané:
4.12.2007 1:00
Where I can learn of roulette secret? Thank you
O, my friends talk me about a good site - <a href=http://roulettesecret.freehostia.com>roulette secret</a>
Team is locked. Thanks all.
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
4.12.2007 9:35
Nojo, na to prisli Profesionali, vsak ti su z MI5 ;o)
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
4.12.2007 9:53
Ja sa čudujem že ich ešte neodpojili od Internetu :)
|
| |
badinka2
Od: badinka2
|
Pridané:
6.12.2007 13:30
No kabel strihnes, ale co urobis s tou kopou satelitou, keby si ich chcel celkom odstrihnut?
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
4.12.2007 15:57
zacinam mat z tych cinanov strach. je ich miliarda a vedia ovladat PC. podme donich kym nieje neskoro! napdaneme internet v CLR a uplne ich odstavime...
|
| |
Slota
Od: Slota
|
Pridané:
4.12.2007 16:28
Ked si toto oni presadia, co budeme my robit? NASADNEME DO NOUTBUKOCH a pojdeme na Peking!
|
| |
Matt.
Od: Matt.
|
Pridané:
4.12.2007 17:42
Tak je. Hauk...
|