| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
3.12.2007 14:34
Uz vidim ako zaluje Operu :)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
3.12.2007 16:04
To je tak ked blbi amreciania ani nevedia, ze nejake proxy existuje. :D
|
| |
jayheff
Od: jayheff
|
Pridané:
3.12.2007 17:50
tak to je teda pekne vela blbych ludi na svete nielen v usa, myslis ze kazdy vie co to je proxy? spytaj sa tvojho otca alebo mamy. a uvidis
|
| |
MLx
Od: MLx
|
Pridané:
3.12.2007 19:05
o to tu nejde... jeho otec ani mama jednak nevedia ani to, ze na zaklade IP adresy sa da zistit krajina a miesto a z druhe nemaju na starosti pridelovanie socialnych davok...
Toto, co sa stalo je jednoznacne neschopnost uradnikov, ktori si asi precitali "TCP/IP for total idiots" a uz machruju so zistovanim krajiny... dobre vediet ze ani v USA na tom nie su lepsie :P
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
3.12.2007 19:08
Presne ako napisal MLx moj otec ani mama s tym nerobia, ale ked to nevedia ty ludia co s tym pracuju, tak je to na zamyslenie.
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
4.12.2007 8:31
... Tak system ktory prideluje socialne davky na zaklade IP adresy z ktorej o to poziada ... dost "odveci". kedze ide len o dva tyzdne - myslim si ze to aj tak naraficil aby zverejnil nevyhody tohoto "ochranneho" systemu proti zneuzivaniu. Teraz sa nad tym par ludi zamysli a da im na krk GPS obojky. ... Smutne, ale vzdy bude niekto socialne systemy zneuzivat.
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
4.12.2007 8:34
... Tak system ktory prideluje socialne davky na zaklade IP adresy z ktorej o to poziada ... dost "odveci". kedze ide len o dva tyzdne - myslim si ze to aj tak naraficil aby zverejnil nevyhody tohoto "ochranneho" systemu proti zneuzivaniu. Teraz sa nad tym par ludi zamysli a da im na krk GPS obojky. ... Smutne, ale vzdy bude niekto socialne systemy zneuzivat.
|
| |
cca
Od: cca
|
Pridané:
4.12.2007 10:59
Ma tvoja mama mobil? A to musi vediet ako sa siri elektromagneticke ziarenie, maxwellove rovnice, co je BTS a HLR? Ved to nevies ani ty!
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
4.12.2007 15:05
To je nieco ine, to je ako keby si chcel od mojej mamky ako od bezneho uzivatela, aby poznala princip fungovania harddisku, keby vsak harddisky vyrabala tak by ten princip vediet musela, lebo s tym pracuje. Kedze moja mamka pracuje s ustrednami, tak aj vie vysvetlit ako ustredne funguju. Len tolko som chcel.
|
| |
dzvv
Od: dzvv
|
Pridané:
4.12.2007 23:34
my vyrabame vysoko sofistikovanu techniku (suvisi trocha s tymi BTS a pod...) ale garantujem, ze ani jeden clovek vo firme netusi, co vlastne naozaj vyraba.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
9.12.2007 16:22
Iba ty vies o vsetkom.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
3.12.2007 18:46
To bol urcite zamestnanec MS alebo Mozilly ktory chcel ociernit operu..:D
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
3.12.2007 14:44
lol, dobra haluz :D ja na jeho mieste sa s uradmi natahujem, v dnesnom svete proxy serverov sa mi nevidi miesto pristupu k stranke ako relevantny dokaz toho, kde sa uzivatel nachadza...
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
3.12.2007 14:49
pred mesiacom som bol na opere v snd, dufam ze sa to nestane aj mne, he he
|
| |
Buzz
Od: Buzz
|
Pridané:
3.12.2007 14:58
ale ja som bol v opere mini a to je rozdiel!
|
| |
Bůzz
Od: Bůzz
|
Pridané:
3.12.2007 15:44
to ja som bol v opere maxi a TO TI BOL POPICI ROZDIEL
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
3.12.2007 16:39
do mini ma nepustili lebo by som sa nezmestil a do tej maxi nemam este tolko rokov...
|
| |
Bozz Tenor
Od: Bozz Tenor
|
Pridané:
3.12.2007 18:09
mna pustili pretoze som povedal ze pouzivam Windows Vista Ultimate Mini
|
| |
Skrecok
Od: Skrecok
|
Pridané:
3.12.2007 14:57
OPERA rulez, je to proste naj naj naj prehliadac, ktory sice pouziva zlomok uzivatelo ale su to esa medzi ludmi. Fakt odporucam.
kupte dnes a pribalime vam bicyklujuceho Bozza zadarmo
|
| |
Boko
Od: Boko
|
Pridané:
3.12.2007 15:04
Chybicka se vloudila :-D
Američan pracujúci naposledy v Oregene- ne nahodou Oregone??? :-P
|
| |
baf
Od: baf
|
Pridané:
3.12.2007 15:06
Američan pracujúci naposledy v Oregene dostal z oregonského úradu ... V AKOM OREGÁNE? sklonovanie Oregon-e-ský-ského atd..
|
| |
trdlo
Od: trdlo
|
Pridané:
3.12.2007 15:43
ORGÁN v OREGÁNE
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
3.12.2007 16:03
sulam sa po zemi smejuc.
|
| |
COYOTxyz
Od: COYOTxyz
|
Pridané:
4.12.2007 9:57
aj ja
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
3.12.2007 16:41
To neviete? Oregon je predsa na Slovensku! Konkretne, Oregon je Horehronie po rusky!
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
3.12.2007 17:25
a penis je po slovensky čurák.. to si o tom ešte nepočul? a to si hovoríš menšina!
|
| |
haf
Od: haf
|
Pridané:
4.12.2007 0:35
Oregon je po slovensky Oregôň (vzor München - Mníchov)!
Skloňuje sa podľa vzoru - kôň.
...nachádajúce sa v Nórsku...by mohli brigádnici opraviť.
|
| |
Sten
Od: Sten
|
Pridané:
3.12.2007 15:40
keď sme tak pri commenotch o quicktime, neplánuje dsl, nejakú grafickú úpravu stránky? chcelo by to niečo nové.. :D
a sem tam aj nejakú obnovu napr. update.dsl.sk opera ma už dávno verziu 9.24 atd :D
|
| |
kozec
Od: kozec
|
Pridané:
3.12.2007 15:57
pri "commenotch" o quicktime sice niesme, ale celkom suhlasim :)
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
3.12.2007 15:56
Nuz co ako vzdy, Amerika - zem neobmedzenych moznosti a velmi velmi obmedzenych ludi...
|
| |
karol
Od: karol
|
Pridané:
3.12.2007 16:06
opera je shit
|
| |
karolina
Od: karolina
|
Pridané:
3.12.2007 16:25
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
karol
Od: karol
|
Pridané:
3.12.2007 16:27
neviem o com tocis, ale pozri si ma na videu
http://www.youtube.com/watch?v=WWgXv58rt84
|
| |
nonsense
Od: nonsense
|
Pridané:
3.12.2007 16:15
http://tinyurl.com/2mg7w6
|
| |
fff
Od: fff
|
Pridané:
3.12.2007 17:43
http://s4.gladiatus.cz/game/c.php?uid=56223
|
| |
JEDINECNA SANCA-STEAM
Od: JEDINECNA SANCA-STEAM
|
Pridané:
3.12.2007 18:35
Máte jedinečnú šancu ZADARMO SI ODBANOVAŤ VÁŠ STEAM ACCOUNT, NA KTOROM MÁTE VAC BAN!!! Služba je celkom ZADARMO a 100% funkčná! http://steamunban.infernohost.net/
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
3.12.2007 18:46
Zase tento spam?
|
| |
JEDINECNA SANCA-STEAM
Od: JEDINECNA SANCA-STEAM
|
Pridané:
3.12.2007 19:00
Máte jedinečnú šancu ZADARMO SI ODBANOVAŤ VÁŠ STEAM ACCOUNT, NA KTOROM MÁTE VAC BAN!!! Služba je celkom ZADARMO a 100% funkčná! http://steamunban.infernohost.net/
|
| |
prpr
Od: prpr
|
Pridané:
3.12.2007 20:31
som zvedavy ci budes tak vyskakovat ked na teba niekto posle p.zbor.
|
| |
kamos
Od: kamos
|
Pridané:
3.12.2007 22:11
http://spisska-bela.myminicity.com/
|
| |
Domer.PDo
Od: Domer.PDo
|
Pridané:
4.12.2007 9:08
Mna by skor zaujimalo, ako Ti uradnici prisli na to, ze bol mimo svojho "normal labor" uzemia 3,5 dna a viac.
Ved poletim z USA do Norska, podam ziadost a letim spat v priebehu dna, nie?
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
4.12.2007 15:21
ani sa necudujem ze je ITeckar bez prace ked nevie ako as mini opera pripaja ;)
|
| |
sanxo
Od: sanxo
|
Pridané:
4.12.2007 16:52
mna skor zaujalo to, ze tu podporu nedostal. U nas pridu "nasi spoluobcania" na mercedesi pre davku v hmotnej nudzi, a dostanu ju...
|
| |
maki
Od: maki
|
Pridané:
5.12.2007 1:31
no vsak je to IT-expert nie? a je nezamestnany nie? tak ako je najlepsie si zohnat pracu ako nejakou volovinou v IT-sektore a uverejnit to;) skoda ze ten pako povedal ze si to neuvedomil... mal napisat ze presne vedel co robi a chcel poukazat na dieru v systeme a mal by hned 20 ponuk na pracu na stole ;) blby amik, no comment lebo to je uz dalsia tema mimo clanku
|
| |
Fanatix
Od: Fanatix
|
Pridané:
5.12.2007 10:03
A ako si vôbec uvedomili že je to z inej krajiny, keď takí blbci inú krajinu okrem USA nepoznajú:-)
|
| |
hfx
Od: hfx
|
Pridané:
6.12.2007 16:50
Kuknite web Zadarmo veci
Web plny s vecami zadara napríklad: podložky pod myš, fotky, Puma vôňe, perá, časopisy a mnoho iných vecíí viac info na webee
registrujte sa a využívajte výhhody portálu ZADARMOVECI
www.zadarmoveci.webovka.eu
tak ešte raz www.zadarmoveci.webovka.eu a dajte vediet o nej aj kamošom :) ĎAKUJEM
|
| |
xxar3s
Od: xxar3s
|
Pridané:
7.12.2007 21:35
Oprava nadpisu: Američan prišiel o dávku v nezamestnanosti, lebo bol kokot.
|