| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
3.12.2007 12:12
tak a deticky si nadalej budu mysliet ze sa nemaju coho obavat ked maju NOD ci kaspersky a nejaky solavy firewall :D
dnes nie je nikde nic iste...
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
3.12.2007 12:15
:) najlepsie je browsovat elinksom...
|
| |
jasomsef
Od: jasomsef
|
Pridané:
3.12.2007 12:20
alebo rovno linx-om
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
3.12.2007 14:13
preferujem LYNX
|
| |
powa
Od: powa
|
Pridané:
3.12.2007 14:29
tak to ti prajem vela stastia pri prezerani flashovych stranok :D
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.12.2007 17:42
aspon to setri linku :P a nespomaluje procak ;)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
3.12.2007 22:16
to zabavnejsie je citat telenovelu, ako pouzivat^^
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
3.12.2007 12:16
Staci pouzivat Windows Vista a tym padom si ten skodlivy kod moze akurat tak pozerat Temporary Internet Files ;o) ...
|
| |
Krayzie
Od: Krayzie
|
Pridané:
3.12.2007 12:20
Netreba mat ani Vistu, staci si nainstalovat SandBoxie a cez neho browsovat.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
3.12.2007 12:20
pwned :)
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
3.12.2007 14:32
nj, staci pouzivat Vistu a tato chyba v QuickTime ta nemusi zaujimat, zato budes napadany vyuzivanim inych chyb, ktore neboli zatial objavene... uplnu bezpecnost nemas nikdy a nikde, ci pouzivas Win Hlistu, XP, ME, 98, 95, 3.11 linux, FF, IE, Operu, Avant Browser, Total Commander, Servant Salamander, Volkov Commander, Norton Commander, WMP, Real Player, Winamp abo cokolvek, istotu nemas nikdy...
|
| |
amonym
Od: amonym
|
Pridané:
3.12.2007 14:47
...iba zeby si sa pozrel do zdrojakov a pozrel co to robi.
|
| |
haluznik
Od: haluznik
|
Pridané:
3.12.2007 18:34
Chyba sa da zneuzit aj vo Windows Viste ;-)
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
3.12.2007 19:03
zneuzit sa zneuzije ale nevyjde to z protected modu teda pristup to bude mat len do temporary internet files.
|
| |
hej
Od: hej
|
Pridané:
3.12.2007 20:19
..az kym nejakym buffer overflow sa nezmocni maligna stranka celeho stroja.
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
3.12.2007 22:00
pozri si specifikaciu protected modu.. kontroluje to uplne iny proces...
|
| |
hej
Od: hej
|
Pridané:
4.12.2007 10:30
..az kym nejakym buffer overflow sa nezmocni maligna stranka celeho stroja.
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
3.12.2007 19:02
no zaujamve.. pokial a to uz urcite bola vydana genericka vzorka na ten exploit tak deticky budu v bezpeci.. ty expert.
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
3.12.2007 12:24
nachadza sa tato chyba aj v quick time alternative?
|
| |
Hladny Bozz
Od: Hladny Bozz
|
Pridané:
3.12.2007 12:29
precitaj si ten clanok este raz....
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
3.12.2007 15:28
o alternative tam nieje ani slovo. ak ano, tak som slepy. alternative nieje od apple. tak preto sa pytam (mal by byt bezpecny)
|
| |
Itunesdownloadg
Od: Itunesdownloadg
|
Pridané:
3.12.2007 12:32
Hi, just downloaded my copy of<i> <a href=http://www.itunes.name>Itunes</a></i> and I think it works really great. Ive been able to organize all my music and films into different cathegories and even got some new downloads from the <b><a href=http://www.itunes.name>Itunes</a></b> store.
I even recommended the program to my sister sinces shes so fond of her new Ipod she just cant put it away.
Get <u> <a href=http://www.itunes.name>Itunes</a></u>!
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
3.12.2007 14:09
hehe trefna reklama :D
|
| |
pre DSL.sk
Od: pre DSL.sk
|
Pridané:
3.12.2007 14:15
hlavne ze DSLko nefiltruje resp. nevymazava tieto pridrbane reklamy a my ostatni co chceme mat diskusiu na urovni sme nuteni sa na to pozerat. hanba SDL.KSS
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
3.12.2007 18:11
Ale ano, priznavam, MAM rad spam a neviem co je captcha.
|
| |
mums
Od: mums
|
Pridané:
3.12.2007 20:05
o je taká hovadinka, ktorá zabraňuje SW robotom aby automaticky pridávali príspevky.
PS: Spamerov by som postrieľal aj všetkých čo ich podporujú svine hnusné. Našťastie používam gmail.
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
3.12.2007 20:27
Ty brdo... Ale ja mam rad spam! A neviem si stiahnut dajaky free captcha kit, a zasunut ho do tejto Ajaxom preplnenej stranky, nepomoze mi s tym niekto? HLADAME SPOLUPRACOVNIKOV!
PS. Microsoft Yech net mam rad tiez!
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.12.2007 14:16
viete co ma fakt sere uz? ze apple stale nadava ze na PC je kopec veci ktore ho spomaluju a ked sa pozries ked nainstalujes QT + iT mas zrazu (services): Apple mobile device support, itunes helper, qt helper, apple ipod service... kurvy su to!
|
| |
mac user
Od: mac user
|
Pridané:
3.12.2007 14:32
Ahoj ,tak ty do toho fakt vidis...Tak asi ked portovali Quicktime na zasraty Win, tak to tam musi byt...
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.12.2007 17:19
je mi luto, ale vidim do toho az moc dobre :(
|
| |
mac user
Od: mac user
|
Pridané:
3.12.2007 14:33
Ahoj ,tak ty do toho fakt vidis...Tak asi ked portovali Quicktime na zasraty Win, tak to tam musi byt...
|
| |
dead fetus soup
Od: dead fetus soup
|
Pridané:
3.12.2007 15:39
no podla mna nemusi
|
| |
Mac user
Od: Mac user
|
Pridané:
3.12.2007 14:50
Apple - think different...
|
| |
Krayzie
Od: Krayzie
|
Pridané:
3.12.2007 15:25
Apple - don't think at all...
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
3.12.2007 15:56
O tejto chybe informujete trochu neskoro ked uz je davno na trhu. :D
|
| |
ggg
Od: ggg
|
Pridané:
3.12.2007 16:05
rad by som sa opytal redakcie, ci sa to vztahuje aj na QuickTime Alternative
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
3.12.2007 16:24
:DD
|
| |
fff
Od: fff
|
Pridané:
4.12.2007 10:22
hehe :)))
|
| |
huhuu
Od: huhuu
|
Pridané:
3.12.2007 17:42
co je to slowtime????
|
| |
cvb
Od: cvb
|
Pridané:
3.12.2007 17:43
http://s4.gladiatus.cz/game/c.php?uid=56223
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
3.12.2007 18:44
som pako
|
| |
JEDINECNA SANCA-STEAM
Od: JEDINECNA SANCA-STEAM
|
Pridané:
3.12.2007 19:00
Máte jedinečnú šancu ZADARMO SI ODBANOVAŤ VÁŠ STEAM ACCOUNT, NA KTOROM MÁTE VAC BAN!!! Služba je celkom ZADARMO a 100% funkčná! http://steamunban.infernohost.net/
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
3.12.2007 20:42
A moze to byt podvod, mozno si viete odbanovat tie accounty, ale ak by ste ich odbanovali, preco by ste si ich nemohli ukradnut? Navyse pochybujem, ze to viete, mozno len zbierate mailove adresy pre spamboty...
|
| |
rishqo
Od: rishqo
|
Pridané:
3.12.2007 19:56
Dik za info...to RTSP som uz v Quicktime plugine vypol...snad to nejak dramaticky neovplyvni funkcionalitu...a Apple by sa mal poponahlat s opravou
|
| |
mums
Od: mums
|
Pridané:
3.12.2007 20:06
Najhoršie na tom je to, že táto istá chyba je pravdepodobne v najbezpečnejšom OS. Samozrejme Mac OS X. Dúfam, že to čím skôr opravia.
|