| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Roman
Od: Roman
|
Pridané:
30.11.2007 9:27
Aj ja chcem kupovať gigové ramky za 60 korún :)
|
| |
Hagen
Od: Hagen
|
Pridané:
30.11.2007 9:30
Ty si kup radsej rozum.
|
| |
grco
Od: grco
|
Pridané:
30.11.2007 9:31
to je Gbit, nie GByte, takze tych cipov potrebujes 8
|
| |
: /
Od: : /
|
Pridané:
30.11.2007 9:31
to su ceny len cipov.
ale je to pekne ze zlacnuju :)
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
30.11.2007 9:31
nj ale ak som to dobre precital tak to neni hotová ramka ale len ten chip ktory je na nej .
|
| |
asdaaf
Od: asdaaf
|
Pridané:
30.11.2007 11:57
na nej je tych cipov trocha viac ako jeden
|
| |
maka
Od: maka
|
Pridané:
30.11.2007 10:06
:) budme radi ze to lacnie....
|
| |
deathclaw
Od: deathclaw
|
Pridané:
30.11.2007 10:08
a DDR1 čo?už teraz napr. 1 gb stoji 3x viac ako DDR2..nuž, už to pre nich nie je zaujimave..viac ako kupiť 2 gb ramky sa mi oplati vymeniť dosku..
|
| |
: D
Od: : D
|
Pridané:
30.11.2007 10:43
a sdramky?
jake su tie drahe!
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
30.11.2007 11:40
tie su drahe kvoli vysokym cenam za ulozenie v archive. :)
|
| |
vymenit
Od: vymenit
|
Pridané:
30.11.2007 10:26
vymenit dobru highend dosku za novu lepsiu highend dosku, ram, procesor, ... a o par rokov bude zas novy nekompatibily cipset a biznis sa toci dalej
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
30.11.2007 18:33
na PP06 za 80000 KCS si asi nepamatas=)
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
2.12.2007 0:20
ja si spominam na 16MB ram.. asi v roku 1997, vtedy v cennyku stala 20000.- uff to boli casi ;D
|
| |
havus
Od: havus
|
Pridané:
30.11.2007 11:43
Teras som pozeral v obchode tak mi daval 1GB Kingston DDR 2 667notebook za 650 tak som uz cel ist po ne ale tak to si ete pockam nech daju nejuku tu stovecku dole a zostane mi aj na dake cedla juchu
|
| |
Asta-Killer®
Od: Asta-Killer®
|
Pridané:
30.11.2007 15:56
2 GB RAMka zacina uz na 950,-SKK
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
30.11.2007 12:34
No ked klesne cena o 0,2$ tak to nie je nic extra :(
|
| |
aj ja som Matko
Od: aj ja som Matko
|
Pridané:
30.11.2007 15:05
tak, ked klesne cena jedneho cipu o 0,2USD tak to je dost :)
|
| |
ja nie som Matko
Od: ja nie som Matko
|
Pridané:
30.11.2007 20:32
ahojte ;=)
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:12
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:13
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:13
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:13
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:13
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:13
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:13
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:13
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:14
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:14
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:14
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:14
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:14
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:14
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:14
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:14
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:15
ahoj
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.12.2007 18:15
ahoj
|
| |
orin
Od: orin
|
Pridané:
2.12.2007 9:14
co je to 512 Mbit a 1 Gbit chip. Nemali byt jednotky pamatovych chipov MB MegaByte, a GB GigaByte ?
|
| |
telra
Od: telra
|
Pridané:
3.12.2007 9:01
ach jaj, ale aspon sa pytas. to sa casto nevidi....
jeden byte je 8 bitov, cize na 1GB RAM potrebujes 8x 1GBit chipov na ram module
|
| |
tuc
Od: tuc
|
Pridané:
2.12.2007 10:13
nie lebo si IDIOT!
|
| |
Einstein
Od: Einstein
|
Pridané:
2.12.2007 15:08
No, pekne (priam múdro) si mu to vysvetlil !!! :-)
|