| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
30.11.2007 8:52
dost haluzak......
|
| |
gustav
Od: gustav
|
Pridané:
30.11.2007 22:20
parada, takze windows sa zasa osvecil. teraz sto ludi napise, ze to nieje somenute, ale je to proste tak. spytat ip security cloveka
|
| |
mr.ch
Od: mr.ch
|
Pridané:
30.11.2007 9:15
pri 20 milionoch by som to cele stopol a na 2 rokyx by som siel na TAHITY... a potom zase....:-P
|
| |
jopo
Od: jopo
|
Pridané:
30.11.2007 9:20
ja by som teba stopol po prvom dolari a po 2 rokoch v chladku zase. len hlupaci sa nechaju oklamat tym, ze je to technologicky cool, je to obycajne zlodejstvo rovnake ako ked vykradnes kasu
|
| |
JanoF
Od: JanoF
|
Pridané:
30.11.2007 9:47
Vykradnut kasu ci spravit banku mozu dnes uz bez problemov aj 13-14 rocne deticky ;) a nebudu mat z toho nic. Pricom budu skor ohrozovat zivot ako niekto vo virtualnom svete...
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
30.11.2007 20:49
len hlupaci sa nechaju oklamat,
len hlupaci si nezamknu dvere na aute,
leh lupaci ... a kdesi tam medzi tym vsetkym bude zymienka o windows
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
30.11.2007 20:59
omg bez y :D
|
| |
jasomsef
Od: jasomsef
|
Pridané:
1.12.2007 10:03
Netvrdim ze to nieje zlodejina, no na druhu stranu musi to byt pekna kasa v ktorej je 24 milionov dolarov
|
| |
Ferdo
Od: Ferdo
|
Pridané:
30.11.2007 10:24
On mal urcite podobny plan, ale planoval zarobit 30 milionov.
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
30.11.2007 10:58
Ved aj teraz pojde na tahiti... a na dost dlho!! A ja mu to aj prajem,aspon na 20 rokou bez TV a vsetkeho,nech si premysli co sposobil!!!
|
| |
uplink
Od: uplink
|
Pridané:
30.11.2007 13:06
tou telkou ho uz len vytrestas ;)
|
| |
trego
Od: trego
|
Pridané:
30.11.2007 20:20
ty si mi kokot
tito mladici ked opustia tuto cestu idu robit bezpecnostnych technikov a zarabat miliony
ale najprv s to musia naucit
klobuk dole pred nimi
a ak hacker niekoho dostane je to chyba IBA obete
velmi pravdepodobne ze ho dostali byvali hackeri
|
| |
matto
Od: matto
|
Pridané:
1.12.2007 14:34
ked pojdes po ulici a nejaky sialenec ta tam zastreli tak to bude IBA tvoja vina...
|
| |
frego
Od: frego
|
Pridané:
4.12.2007 15:57
medzi genius-sialenec
je maly aj velky rozdiel
odo mna ma chlapec pochvalu a prajem mu vela stastia do buduceho zivota ako zamestanec FBI ako bezpecnostny technik
|
| |
heh, mudrlant
Od: mr.chaoos
|
Pridané:
14.4.2008 12:34
keby okradli teba, inak by si pisal :o)
ale tiez si myslim to, ze kym hacker nenarobi bordel a neznudi ho to, tak sa tym "bezpecnostnym" technikom nestane. je to ako na sposob komunistov - obratim kabat a som anjel :D
|
| |
ReS
Od: ReS
|
Pridané:
30.11.2007 11:45
Z Noveho Zelandu na Tahity? omg
|
| |
Peto75
Od: Peto75
|
Pridané:
30.11.2007 9:42
Vyuzil ludsku blbost a dovercivost, lebo to znamena, ze ludia si svoje pocitace nesleduju a nechrania. Netvrdim, ze mne sa to nemoze stat, ale slepo sa pripajat z nezabezpeceneho compu na net a zadavat cisla kariet moze ozaj len hlupak. To ako keby penazenku nosil otvorenu a ponukal ludi na ulici.
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
30.11.2007 9:57
Tiež si myslím. :D
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
30.11.2007 11:00
Peto75; len este povedz ze bi si ako zistil ze si na Botnete?????
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
30.11.2007 14:05
takychto ako ty mam tiez rad, ked raz chytis virus, v klude to moze byt keyloger a jednoducho ti zaznamena cislo kreditky ked budes kupovat z doveryhondych stranok nieco
|
| |
heh, zase mudrlant
Od: mr.chaoos
|
Pridané:
14.4.2008 12:39
ked sa niekto zivi predajom aut, tak do pocitacov moc nevidi - preto slepo doveruje vsetkemu, co sa mu na obrazovke objavi .... a keby mu ten chalan z noveho zelandu napisal, aby mu poslal 10k dolarov za ochranu PC, tak aj to mu zhltne. alebo sa ti este nestalo, ze si stretol napriklad uctovnicku, ktora zapla reprak v domienke, ze prave spustila pocitac? co mozes potom ocakavat od takeho uzivatela? :D
|
| |
Avantgarden
Od: Avantgarden
|
Pridané:
30.11.2007 10:18
Ziaden pocitac pripojeny k sieti nieje bezpecny! Mozes mat aj dobry firewall aj updatovany antivirus a aj tak sa ti moze nainstalovat do kompu keyloger len tym ze surfujes. Internetove prehliadace obsahuju kopec dier ktore doteraz niesu opravene.
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
30.11.2007 10:23
S tym az tak nesuhlasim, mozno kompletne lamky, ale pokial si co i len trochu opatrny a skutocne pozeras stranky (nie dennodenne porno a stahovanie warez), poznas beziace procesy pod WIN tak nemas problem. A okrem toho existuju softy ako je HiJack alebo Autoruns od Sysinternal Marka Rushinovica, tak potom vies presne co ti bezi.
|
| |
patch
Od: patch
|
Pridané:
30.11.2007 12:11
no ty si aký mudri, bez teba by to asi nikto nevedel
|
| |
johny
Od: johny
|
Pridané:
30.11.2007 13:03
na keylogery je uplne perfektny roboform, mam velmi vela uctov, medzi nimi moneybookers, kde mam dost penazi a nemozem si dovolit riskovat ich.... pravidelne updejtovany antivir, pravidelny antispyware, dobry prehliadac... a nemal by byt problem...
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
30.11.2007 14:07
a to ta nenapadlo ze ten virus moze byt pripraveny na zopar softov co ludia pouzivaju na zaznamenanie hesiel a ze ti ich odtial vie ukradnut?
|
| |
johny
Od: johny
|
Pridané:
30.11.2007 14:52
tam je to sifrovane dost silnym algoritmom a pochybujem, ze soft ako je Roboform, ktory ziskal mnoho oceneni, ze by sa dal nejak lahko prelomit.
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
1.12.2007 12:11
a co tak virus co skenuje a zaznamenava "tuki" klaves?! potom si ten tvoj roboform z algoritmom mozes strcit ...
|
| |
sam12
Od: sam12
|
Pridané:
3.12.2007 8:26
ked nevies ako funguje roboform tak nie je zaujem o tvoj prispevok k pripomienkam roboformu
|
| |
matto
Od: matto
|
Pridané:
1.12.2007 14:36
takze tiez pouzivas Operu? :)
|
| |
norwaiz
Od: norwaiz
|
Pridané:
30.11.2007 13:38
... a pritom staci mat linux alebo mac..
|
| |
mno
Od: mno
|
Pridané:
30.11.2007 17:05
alebo nemat PC :D
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
30.11.2007 20:05
To nie je to iste.
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
30.11.2007 20:40
Nič nie je isté.
|
| |
Bedrna
Od: Bedrna
|
Pridané:
2.12.2007 11:42
vsetko je iste
|
| |
lama
Od: lama
|
Pridané:
1.12.2007 15:50
cawte,
mam len hmliste znalosti o bezpecnosti na sieti, ale naburat nieco nevyzera pre hackerov az tak tazko - niekto to tu uz postol ale davam este raz http://milw0rm.com/video/# :)
|
| |
lama
Od: lama
|
Pridané:
1.12.2007 15:50
cawte,
mam len hmliste znalosti o bezpecnosti na sieti, ale naburat nieco nevyzera pre hackerov az tak tazko - niekto to tu uz postol ale davam este razhttp://milw0rm.com/video/# :)
|
| |
XYZ
Od: XYZ
|
Pridané:
2.12.2007 15:01
akože nevem čo tu každý splieta o hackeroch keď nikto ani neviete kto hacker vlastne je.do systemov sa nenaburavaju hackery ale crackery. hackery prave proti crackerom bojuju a cely internet spravili vlastne hackery. dost vela z vas si tu myli pojmi...
|
| |
majkl
Od: majkl
|
Pridané:
2.12.2007 21:40
dobry prispevok, len skoda ze Ty si mylis pouzitie i a y ;-)
|
| |
tak tak
Od: mr.chaoos
|
Pridané:
14.4.2008 12:44
tak tak
|
| |
jebá_toto
Od: wyxsi
|
Pridané:
16.3.2009 10:36
Chalan klobúk ďalej len tak ďalej
|