| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Tomus
Od: Tomus
|
Pridané:
29.11.2007 19:18
Len aby to nebol iba trik ako vyuzit pokazene 4jadraky...
btw 1. :D
|
| |
user
Od: user
|
Pridané:
29.11.2007 19:21
...no a co? ked to funguje a da sa to predat, tak neni problem.
...nevidel som tu ale clanok o tom, ze by intel predaval pokazene 4-jadrove CPU ako 3-jadrove-takze mam sudit, ze oni tie pokazene uz nedokazu rozchodit?
|
| |
ujo horar
Od: ujo horar
|
Pridané:
29.11.2007 19:47
Intel zrejme z pokazenych stvorjadrovych robi dvojjadrove a jednojadrove... :)
|
| |
NEmeSIS
Od: NEmeSIS
|
Pridané:
29.11.2007 21:40
intel nemoze(teda moze, ale na nic mu to nebude) vyrabat trojjadrove procesory, lebo jeho 4 jadrove su zlepene dva 2 jadrove procesory a AMD ma nativny 4 jadrovy procesor!!:-D
|
| |
NE3O
Od: NE3O
|
Pridané:
29.11.2007 19:22
Toto sa tak normalne robi...napr aj u starsich grafickych kariet si mal niektore pipeline zablokovane pretoze neboli 100% funkcne...a niektore sa dali este spustit...
|
| |
ano
Od: ano
|
Pridané:
29.11.2007 21:27
mas pravdu, takto to robia v podstate vsetci, snazia sa vyrobit vzdy to najlepsie a ked sa nepodari tak sa to predava na mensich frekvenciah a podobne...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
29.11.2007 23:50
Heh tak potom moj e6600 je pokazeny q6600 s pokazenimy dvoma jadrami
|
| |
Nephilim
Od: Nephilim
|
Pridané:
30.11.2007 8:33
vy ste chlapci debili fakt, Intel nema 4jader, takz pokazene dvojjadre predavali ako jednojadre... (Intel Core Solo... napriklad)
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
30.11.2007 12:32
pleties 1 cez 2
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
30.11.2007 9:18
presne ako pises a aj intel vyrabal tymto stylom v minulosti celerony - skratka sa nepodarilo pentium, tak ten procak este viac "ochudobnili" a hura na svete bol Celer
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
29.11.2007 19:28
ale ved ono to tak funguje, oni vyuzivaju "pokazene" stvorjadrove a stym ze jedno jadro vypnu
"keď AMD dokáže zužitkovať vyrobené štvorjadrové procesory s jedným chybným jadrom"
|
| |
Feri
Od: Feri
|
Pridané:
29.11.2007 20:17
Len nechapem myslienku ze vyrobit 3jadrovy z 4jadroveho s jednym chybnym jadrom, ja neviem,,,, oni akoze z nepodarkou chcu to robit alebo ako? Kebyže hej, tak ale ako to zvladnu pri osadzovaní do puzdra, ked kazdy bude mat ine chybne jadro...
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
30.11.2007 7:20
Je to nieco na styl Cell procesorov pouzitych v PS3, tiez vyrabaju viac jadier ale skutocne funkcnych je menej, spravili to kvoli velkej chybovosti vyroby a pozri, ake su tie procaky uspesne ...
|
| |
Pjetro
Od: Pjetro
|
Pridané:
1.12.2007 9:35
Jo je to podobne, pri Celll je jedna riadiaca cast a 8 vypoctovych casti (kvazi jadier) CPU = spolu akoby 9. Z tychto osmych vypoctovych "jadier" ale moze byt pokazene maximalne jedno.
|
| |
Nephilim
Od: Nephilim
|
Pridané:
30.11.2007 8:34
paneboze... retard
|
| |
Pjetro
Od: Pjetro
|
Pridané:
30.11.2007 10:00
si "momentalne" zaostaly?
- styl vyjadrovania ako 10rocny
- gramatika ako 12rocny
- logicke rozmyslanie ako 14rocny
....
|
| |
Havus
Od: Havus
|
Pridané:
29.11.2007 19:27
Tak to je jasne ale tym ze z uzitkuju aj tie nevidarene budu lacnejsie aj tie vidarene no aspon dufam bo to tak vychadza a nvidia to robi uz dlho vikonnejsie GPU ktore mali napr chibne nejake tie pipeliny tak ich kus podtaktovali a supli do o radu slabsich grafik pre nadsenych overclockerov len fajn
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
29.11.2007 19:29
tebe chyba na klavesnici y (tie 4 y asi omylom pouzite neratam :P)?
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
30.11.2007 0:26
no co, je to novodoby bernolak :-)
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
30.11.2007 7:21
Ten by písal všetko s ypsilinom!
|
| |
JOKOono
Od: JOKOono
|
Pridané:
29.11.2007 19:27
No nefim asi by som si radsej kupil 4Jadrak ako 3jadrak...
|
| |
Nephilim
Od: Nephilim
|
Pridané:
30.11.2007 8:52
Trojjader moze mat pri stavajucej architekture viacere vyhody ako stvorjader
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
29.11.2007 19:32
lenze tri jadra dokazu medzi sebou lepsie komunikovat lebo su spojene do trojuholnika
|
| |
blboost
Od: blboost
|
Pridané:
29.11.2007 19:37
blboost
blboost
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
30.11.2007 2:52
lol
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
30.11.2007 9:22
az mi nekedy z tych postov ostava rozum stat :P
|
| |
havus
Od: havus
|
Pridané:
29.11.2007 19:34
slovinu nemam rad a aj tak to pisem ako pride pod ruku takze za to ma dufam neodsudzujes
|
| |
pyča
Od: pyča
|
Pridané:
30.11.2007 8:17
ODSUDZUJEM TA V MENE SERVERA DSL.SK!!! NAVZDY VYLUCENY!!!
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
30.11.2007 9:23
tak sa pozri na gramaticku spravnost tvojho nicku a potom vynasaj rozsudky nad druhými
|
| |
omg
Od: omg
|
Pridané:
1.12.2007 20:19
myslis si ze to nespravil naschval?... omg
|
| |
STGyro
Od: STGyro
|
Pridané:
29.11.2007 19:38
a čo tak 5-jadrové CPU, z pokazených 8 jadrových? :-D
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
29.11.2007 20:02
tak teda sprav ten 8 jadrak.. lebo na desktop je len architektura na 4...
|
| |
mums
Od: mums
|
Pridané:
29.11.2007 20:07
No to by sa najprv museli začať vyrábať 8 jadrá a museli by byť aj populárne. Zatiaľ sú síce PC s 8 jadrami ale to sú dva 4 jadrá.
|
| |
STGyro
Od: STGyro
|
Pridané:
29.11.2007 20:08
tak z 16 jadrovych urobia 15 ňadrové.
|
| |
homer
Od: homer
|
Pridané:
29.11.2007 20:44
hmmmmmmm tri ňadrá
|
| |
Bart
Od: Bart
|
Pridané:
29.11.2007 20:52
jaa chci takyy
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
30.11.2007 9:24
Tie mala jedna taka ... vo filme Total Recall (v hlavnej ulohe s terajsim guvernerom statu California)
|
| |
: D
Od: : D
|
Pridané:
30.11.2007 10:32
jaka skoda ze mala jedno pokazene :D
mohla mat 4 :P
zeby jedno na chrbte? :D
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
29.11.2007 20:53
Predam auto, je trojkolesove, ma lepsi motor ako stvorkolesove auta. Cena dohodou.
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
29.11.2007 21:24
splietaš ňadrá s jadrami.
|
| |
lolofon
Od: lolofon
|
Pridané:
30.11.2007 16:01
podlamna splieta kokot s pičami
|
| |
feewert-go-goooooooooo
Od: feewert-go-goooooooooo
|
Pridané:
29.11.2007 21:36
I want to share about my finding in the net. It is http://www.zzzoff.com the only system in the world where specialists, not searching systems search instead of you.
You can judge yourself: if advanced searching machines Google, Yahoo, MSN, Altavista… all together index (look through) only 20% of Websites, then 80% of their content are left outside their coverage (journal "Computer world" 20 Febr. 2007)
|
| |
abc
Od: abc
|
Pridané:
29.11.2007 22:20
neviem co je na tom zvlastneho.pred casom to bolo u intelu ocividne.najlepsie kusky pentium a 2.trieda celeron.
|
| |
tmk
Od: tmk
|
Pridané:
29.11.2007 22:54
http://nitra.myminicity.com/
|
| |
PymnPhany
Od: PymnPhany
|
Pridané:
29.11.2007 23:45
Hello:
I must share this with you!
I've worked with the federal government on IT projects, and as we
see in the news everytime thousands of records are stolen or missing,
our computer networks are not secure. Check out <a href=http://free-avg.org>AVG </a>
network and it is free.
<a href=http://free-avg.org>AVG </a>is the best performing antivirus -
and it's free. No need to waste money on the Nortons-tm and Mcafees-tm of the
world. I'm happy to share this information with this forum and blog.
Check it out.<a href=http://free-avg.org>AVG</a> and get total protection for free.
Thanks
|
| |
Samuel
Od: Samuel
|
Pridané:
30.1.2008 0:33
Societŕ negli <a href='http://www.train.trenibuti.info' >train erano</a> http://www.diseno-cocina.trenibuti.info ne [URL=http://www.sin-bragas.trenibuti.info] bragas sin una [/URL] ogni.
|
| |
zishGresteciz
Od: zishGresteciz
|
Pridané:
30.11.2007 4:52
Hello Friends
Can any one tell me how we can treat erectile dysfuction through Viagra or Cialis Pills. Or are there any alternatives available for that?
Thanks
Bye
http://www.buyviagrax.com
|
| |
NoigreemoKhig
Od: NoigreemoKhig
|
Pridané:
30.11.2007 5:37
http://www.google.com
http://www.yahoo.com
http://www.msn.com
|
| |
agnostic
Od: agnostic
|
Pridané:
30.11.2007 6:19
ZML.com server based in moscow, and "All materials presented on this site are available for the distribution over the Internet in accordance with the license of the Russian Organization for multimedia and Digital Systems (ROMS) " I guess we’ll see more and more of these kind of sites in the time to come
http://dvd-valley.com/?p=5 full article
|
| |
0fca
Od: 0fca
|
Pridané:
30.11.2007 9:02
Mam napad dsl.sk ,co keby ste mazali tieto prijebane spamy?
|
| |
LSD.sk
Od: LSD.sk
|
Pridané:
30.11.2007 15:27
zamieta sa! dalsíííí!
|
| |
sdľ.KSS
Od: sdľ.KSS
|
Pridané:
1.12.2007 12:31
majú tam brigádnikov, pochop!!!
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
30.11.2007 9:49
tak som rozmyslal, ze co skor kupit z agemu.... core2quad 2.4 ghz (4x2MB L2) alebo core2duo 3.0ghz (2x2MB L2), ked cenovo su na tom cca rovnako.... ?
|
| |
Pjetro
Od: Pjetro
|
Pridané:
30.11.2007 16:03
Mat tak Tvoje problemy ... jasne ze 4-jadrak ... ten z 2,4 (pri 266,6x4=1066,6 MHz FSB s nasobicom 9) pretaktujes na 3,0 (pri 333,3x4 = 1333,3 MHz FSB) alebo prinajmnesom na 2,7 GHz (pri 300x4 = 1200 MHz FSB)
|
| |
Pjetro
Od: Pjetro
|
Pridané:
30.11.2007 10:06
- samozrejme ze 3jadraky budu nepodarene 4jadraky ... kto sa tomu divi je divny ... ved na poli GPU to funguje roky rokuuuuce. A nielen vo vypinani chybnych casti GPU, ale aj nastavenim nie prilis vydarenej revizie plnohodnotneho GPU na nizsie frekvencie ... a hned tu mame nie XT ale Pro variantu, ktora ma toto isto stream proc akurat na nizsej frekv. Potom sa nieco dalsie nepodari, odstavime 12 stream a mame tu 8800 GT so 112, miesto 8800 GTX, ktora ich ma 128 ...
- porovnavat 3-kolesove auto a 3-jadrovy CPU je zcestne ... ale ked uz tak velmi chceme, tak kupit 3-kolesove auto za 3/4 ceny 4kolesoveho je vyhodne ... Jedno koleso na Fabiu asi nestoji 80 000 Sk ...
|
| |
ach
Od: ach
|
Pridané:
1.12.2007 20:22
ako mozes povedat ze nepodarena 8800GTX je 8800GT ked GTX ma cip G80 a GT ma uz cip G92, keby si porovnaval s GTSkou tak nic nepoviem
|
| |
ach2
Od: ach2
|
Pridané:
1.12.2007 20:24
a este taky detail 12+112=124 nie 128 :D
|