| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
28.11.2007 15:51
trufaly odhad, asi nepocitaju s "protiopatreniami" konkurencie :)
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
28.11.2007 16:42
skor to podla mna zabrzdi krajiny kde sa budu tieto pocitace predavat. Uz vidim titulky v novinach. Rok 2012: Slovensko ma podla statistik najpomalsie pocitace v europe... Polovica slovenska (povedzme babiciek a dedkov) kupi svojim vnucikom "lacne" pocitace aby ich potesili he
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
28.11.2007 17:00
ty saso gamblersky! uvedom si, ze nie kazdy potrebuje dve jadra a grafiku za 10k.
|
| |
sineD
Od: sineD
|
Pridané:
28.11.2007 17:05
co sa budeme trocharit. 4 jadra a 2 grafiky za 10k
|
| |
panc0
Od: panc0
|
Pridané:
28.11.2007 17:10
uplne by stacil ten notebook za 5000 Sk ;)
|
| |
nox
Od: nox
|
Pridané:
28.11.2007 17:15
na net a oststne blbosti ktore beznemu uzivatelovy stacie je to super
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
28.11.2007 19:17
Výkonovo áno, ale čo displej? Trochu malý pre mňa... Hoci väčšine ľudí asi vyhovuje. :-)
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
29.11.2007 10:34
ma vga vystup, tak kludne si k nemu dokup i 24" LCD
|
| |
: /
Od: : /
|
Pridané:
28.11.2007 19:24
...ale je to ajtak drahe...
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
28.11.2007 20:28
pinkytt skludni si kapanek slovnik. Ja sa na pocitacoch nehravam. Moj nazor je ten ze ked chce niekto pocitac zo slabsim vykonom a nema na novy prachy tak nech ide do bazaru a za tu cenu najde aj mozno daco lepsie tak preco vyrabat nove sroty (pani vyrobcovia prepacte za vyraz).
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
29.11.2007 10:36
presne!! sak na co nosit so sebou cca 900g "knizku", ked za tu istu cenu mozme posilovat s pak kilami navyse.. a naco mat spotrebu par wattov, ked to mozme mat i niekolkokrat vyssiu spotrebu, no nie?
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
29.11.2007 13:10
tomino - Moj novy notebook ma aj s adapterom 6.5kg teraz som ho koli tebe vazil. Kamarat ma notas z bazaru a ma 2.5kg. Teraz bud mudry a zapot zas volaco proti mne
|
| |
rado
Od: rado
|
Pridané:
29.11.2007 7:31
na i4wifi.cz je uz cena : 9490,- Kc bez DPH.
|
| |
: /
Od: : /
|
Pridané:
30.11.2007 7:45
mrte!
ja by som dal zato max 7-8 aj s danou
|
| |
etemastavenna
Od: etemastavenna
|
Pridané:
28.11.2007 18:01
http://debt-settlement-agency.com - missouri mortgage, payday loan store chicago, equity mortgage
http://debt-settlement-agency.com - second mortgage bad credit, instant payday loan, mortgage application
<a href=http://debt-settlement-agency.com>mortgage insurance, florida mortgage lender, home equity loan minnesota</a>
|
| |
kanadajohn
Od: kanadajohn
|
Pridané:
28.11.2007 18:09
saluer
lortab http://codeine-best77.blogspot.com/ lortab
for the time present
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
28.11.2007 19:10
Čo 3 milióny, 3,8! Čo 3,8, až 5 miliónov predáme! Čo 5miliónov, KAŽDÝ bude mať Eeeeeeeeee, no PC.
Btw s tými zdrojákmi, ak chýbalo len ACPI kľudne sa mohlo stať že ho len zabudli nakopírovať, veď pri takom množstve jeden súbor/adresár hore-dolu... :)
|
| |
vadimo
Od: vadimo
|
Pridané:
28.11.2007 20:31
S tým acpi to bude fajn. Nech aj ani prispejú tou troškou do >neviemčoho:-)<
|
| |
Od:
|
Pridané:
28.11.2007 20:53
Zajtra by som ho uz mal mat :)
|
| |
khjhkluyt
Od: khjhkluyt
|
Pridané:
28.11.2007 22:19
http://younggirlusa.com
http://allsexphoto.com
http://hothotelsuk.com
http://hothoteluk.com
http://pornhotdirect.com
http://pornhotworld.com
http://pornpicshot.com
http://pornstaradult.com
http://pornvideossex.com
http://xxxdogxxx.com
|