
neprihlásený
|
Pondelok, 22. júna 2026, dnes má meniny Paulína |
|
|
Orange predstavil programy pre iPhone, s mäkkým FUP limitom
DSL.sk, 28.11.2007
|
|
Po T-Mobile v Nemecku a O2 vo Veľkej Británii dnes o 18:30 začne Orange predávať iPhone v tretej európskej krajine, vo Francúzsku.
Spoločnosť na svojich stránkach aktuálne predstavila oficiálne ceny a programy. iPhone stojí rovnako ako v Nemecku 399 euro. Orange ho zároveň od spustenia predaja pre platné francúzske zákony bude ponúkať aj neviazaný a neblokovaný za 649 euro.
Pri objednaní s iným programom Orangu ako jedným zo štyroch určených pre iPhone je jeho cena 549 euro. Ľubovoľný zakúpený blokovaný iPhone si je možné do šiestich mesiacov od kúpy odblokovať za poplatok 100 euro.
K dispozícii sú štyri programy určené pre iPhone, za 49, 59, 79, 119 euro mesačne pri 24-mesačnej viazanosti. Pri paušále vyššom o 4.50 euro môže byť viazanosť 12 mesiacov, zatiaľ najnižšia dostupná v Európe.
Využívanie pripojenia k Internetu cez iPhone je obmedzené pravidlami férového používania, ktoré zakazujú používať VoIP, P2P a Newsgroups. Orange si vyhradzuje právo obmedziť rýchlosť užívateľa po prenesení 500 MB mesačne, podľa formulácie na stránkach spoločnosti sa ale tento limit nebude aplikovať automaticky u každého užívateľa.
O2 vo Veľkej Británii nemá stanovený žiadny dátový limit, zakazuje P2P, zdieľanie súborov a napríklad sústavné sledovanie streamovaného videa. T-Mobile v Nemecku má naopak stanovené pevné limity, u najnižšieho programu napríklad len 200 MB, po ktorých automaticky znižuje rýchlosť pripojenia na 64 Kbps downloadu a 16 Kbps uploadu.
Užívatelia programov získajú vo Francúzsku s iPhonom prístup aj k sieti 30 000 francúzskych WiFi hotspotov.
Samotné programy zahŕňajú postupne 2 hodiny hovorov plus 2 hodiny hovorov večer a cez víkendy, 3 h + 3 h, 5 h + 5 h a 8 h + 8 h. Zahrnutých je 50, 100, 150 respektíve 1 000 SMS.
Najnovšie články:
Diskusia:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.11.2007 12:55
DSL.SK chcem sa spytat.....zmenili ste font pisma pre prispevky hejze?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.11.2007 12:56
aspon v clanku o GOOGLE MAPS sa mi zda iny font alebo aj velkost
|
| |
ggg
Od: ggg
|
Pridané:
28.11.2007 13:14
sa vam sniva? nedrzali ste nahodou ctrl pri scrollovani?
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
28.11.2007 13:17
No pravdepodobne tie clanky pred tebou pisal jeden clovek ;) ... a naozaj, teraz uz nie, ale rano bol este iny font
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.11.2007 13:59
ano ano.. uz ho zmenili ale rano bol trochu iny font
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
29.11.2007 18:08
pffff nehorazne ceny za len tolko minut.. fuj!!!
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
28.11.2007 13:01
Skoda ze ten iPhone je zatial v cene lacnejsieho notebooku
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
28.11.2007 13:07
draha iBlbost :)
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
28.11.2007 14:22
Prave som si cital letak od Orange a su tam pausaly s LG Prada za 9990 Sk.... naco riesit iPhone?
|
| |
abc
Od: abc
|
Pridané:
28.11.2007 15:07
srandista, porovnavas pradu a iPhone ?
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
28.11.2007 21:57
iPhone je podla teba profesionalny paradny nastroj?
Je takisto len na paradu a styl...
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
28.11.2007 17:09
LG? to ani keby na kila predavali tak to nechcem...
|
| |
Milan
Od: Milan
|
Pridané:
28.11.2007 23:01
LG PRADA je skor imidzovka to skor radsej LG 990 to je uz masinka. iPhone je len predrazena hracka. 990 je daleko lepsie vybavena a moze smelo konkurovat iPhone. Ja uz len cakam, dam sa dockam, kedy ho konecne daju do ponuky v t-debile. Orange ho ma za 9 litrov, beriem hned. Kua ale je to celkom dost na phon. Inac t-mobile davam ti par dni, ked nie tak dovidenia
|
| |
t-mobile
Od: t-mobile
|
Pridané:
29.11.2007 10:26
zbohom
|
| |
karol_5
Od: karol_5
|
Pridané:
29.11.2007 14:50
hh
|
| |
marek
Od: marek
|
Pridané:
29.11.2007 18:11
debilita oranžova stale maju len nejake obmedzenia aj ten internet co ponukaju fibersmejd to su obmedzenia jak hovado..
|
| |
rado
Od: rado
|
Pridané:
30.11.2007 2:56
Ake obmedzenia mas na fibernete?
|
| |
,l,ml
Od: ,l,ml
|
Pridané:
1.12.2007 11:49
trepes hovadiny lamak, fibernet ide stopercentne na plne gule p2p, ping do sixu pod 1ms
|
Pridať komentár
|
|
|
|