| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
fero182
Od: fero182
|
Pridané:
28.11.2007 11:46
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
28.11.2007 11:52
... magori ...
som zvedavy skorej na cenu.. ale tieto pamate pouziju asi v serverovych pc
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
28.11.2007 12:05
Co to je serverove PC?
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
28.11.2007 12:30
no napr. pocitac co pracuje ako server pre FTP, HTTP alebo hocico ine kde potrebujes spracovat velke mnozstvo requestov rychlo a svizne :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.11.2007 13:03
on si robi s teba srandu... ale nahaj tak
|
| |
wardo
Od: wardo
|
Pridané:
29.11.2007 7:22
"...je určená pre budúce grafické karty..."
Neviem kde v serverovom PC potrebujes super vykonnu grafiku... Viacjadrove procaky v serveroch pravdaze su, ale preco by to nemohlo byt vyuzite v buducnosti aj na desktopoch???
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
28.11.2007 13:10
Super, podla tohto bude mat vyznam kupit dalsi pocitac v roku 2016 kym sa to dostane k nam :D
|
| |
loj
Od: loj
|
Pridané:
28.11.2007 13:33
a nebude tato ramka potom brzdena rychlostou cache na procesore ked teraz je L1 cca 100GB/s a L2 50GB/s
|
| |
dando
Od: dando
|
Pridané:
28.11.2007 14:08
pamete to budu peckove ale radsej by mali spravit nieco s tymi ssd diskami lebo 20000 za 32GB to je skutocne privela
|
| |
slovencin
Od: slovencin
|
Pridané:
28.11.2007 18:52
"pristupova rychlost"
nie skor prenosova?
|
| |
ppp
Od: ppp
|
Pridané:
29.11.2007 14:43
prístupová ! pamäť nie je kábel
|
| |
ppp
Od: ppp
|
Pridané:
29.11.2007 14:44
prístupová ! pamäť nie je kábel
|
| |
slovencin
Od: slovencin
|
Pridané:
29.11.2007 18:38
pristupova moze byt doba tj. latencia ale rychlost je prenosova!
|
| |
slovencin
Od: slovencin
|
Pridané:
29.11.2007 18:39
nejde tak ani o "pristupovu rychlost" ale o "pristupovu rychlost xx GB/S"
|