| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
27.11.2007 14:10
tak snad bude cena core2duo a core2quad tymto krokom amd klesat :)
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
27.11.2007 14:15
nema dovod, pomer vykonu a ceny ma q6600 stale lepsi aj vykon. to iba u nas sa predava drahsie, na zapade je rozdiel 15 dolarov aj menej. ked ale amd pride s rychlejsimi phenomami potom to zacne
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
27.11.2007 22:04
amd sklamalo . nepozerajte len pocet Mhz kuknite zbernice !
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
27.11.2007 17:48
btw koho zaujimaju 32nm CPU? :))))
www.intel.com/technology/architecture-silicon/ 32nm/index.htm?iid=tech_arch_45nm+rhc_32nm
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
27.11.2007 17:49
pred 32nm/ som musel dat medzeru aby to zozralo...
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
27.11.2007 15:17
...zatial som stale orientovany na Intel - AMD momentalne pokulhava
|
| |
POZOR
Od: POZOR
|
Pridané:
27.11.2007 15:20
ZADARMO HRY DO VASHO STEAM ACCOUNTU PRE MAJITELOV GRAFICKYCH ATI!!! www.atioffer.whdot.com
|
| |
oXo
Od: oXo
|
Pridané:
27.11.2007 15:38
Zobud sa ty blbecek
|
| |
no jasne
Od: no jasne
|
Pridané:
27.11.2007 15:39
zadam steam: meno, heslo, majl a co potom? nalogujes sa namna ty?
|
| |
Maka
Od: Maka
|
Pridané:
27.11.2007 15:44
ber tak ze ak mas krabicu tak sa nemas coho bat:))
|
| |
b4e
Od: b4e
|
Pridané:
27.11.2007 16:50
krabicu mam aj dve. Jednu na letne a druhu na zimne topanky...
|
| |
Tomika
Od: Tomika
|
Pridané:
27.11.2007 17:26
hahaaaaaaaaa, loooooool, rofl, lmao, jeeeeeee. nesmejem sa s tebbou, ale na tebe ;-)
|
| |
maka
Od: maka
|
Pridané:
27.11.2007 17:53
myslim od steamu:))
|
| |
slovencin
Od: slovencin
|
Pridané:
27.11.2007 19:11
..,>hoci< Phenom ho má horší ako Q6600.
..skor >prave preto lebo< Phenom ho ma horsi ako Q6600.
|
| |
Dominik
Od: Dominik
|
Pridané:
27.11.2007 19:14
Netusim aký ale ta cena sa mi nezhoduje. Tento procka uz ponuka aj jeden bratislavsky obchod s vypoctovou technikou za cenu 7 410,00 Sk s DPH
|
| |
POZOR!!
Od: POZOR!!
|
Pridané:
27.11.2007 19:33
POSLITE NA nvidiasteam@gmail.com VASE MENO A HESLO DO STEAMU A MOZETE VYHRAT NOVE HRY!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.11.2007 20:30
Prihlasovacie Meno: Si_kokot
Heslo: jebem__tvoju_mater
|
| |
maka
Od: maka
|
Pridané:
27.11.2007 19:51
zmenil strategiu:D
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
27.11.2007 20:46
haluz je ze niekto mu nato urcite skoci :D:D:D
|
| |
STEAM SUTAZ/MAILY
Od: STEAM SUTAZ/MAILY
|
Pridané:
27.11.2007 21:10
Steam Account login: MATKAPICA
Steam account password: OTECKOKOT
Your e-mail: TY@KOKOT.PICA
Visitor Ip: 85.248.106.148
atd.. :D
|
| |
maka
Od: maka
|
Pridané:
27.11.2007 21:15
HEJ!! neurazaj moj nick "makapusa" :D
|
| |
frontikol
Od: frontikol
|
Pridané:
27.11.2007 21:33
Look at the work of the masters in Moscow to repair apartments.
Thank you.
|
| |
DSL = LSD
Od: DSL = LSD
|
Pridané:
29.11.2007 10:42
Nikto mu nenaleti na tie detinske pasce.
K clanku. To mas tak. Je napriklad Adidas a Adidos obe su oblecenia (CPU) a popripade botasky (GPU) rozdiel je jak v znacke tak v cene a reklama dnes stoji peniaze. Snad sa na reklamy v telke nepozerame zadarmo. AMD teraz bohuzial nema ani na reklamy tak ho mozem smelo nazvat Adidos. Ved ked uz aj apple chce intel. Kto chce AMD? Zeby OLPC? Skoda ATi, bude mi za nou smutno. Aj ked tie ich posledne doslovne enormne giganticke karty vytvarajuce vo mne dojem starych ruskych plosakov mi tvoria husiu kozu, ale stale mi ich karty pripadaju viac elegantne ako nVidia mozno preto, ze su cervene, este stale cervene. No ich kupu by som si tri krat rozmyslel.
|