| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
PCnity
Od: PCnity
|
Pridané:
27.11.2007 12:04
Jablcko sa zase prejavilo... Kvalita.
|
| |
anothernickname
Od: anothernickname
|
Pridané:
27.11.2007 12:07
by som povedal, ze sígejt sa prejavilo
|
| |
Martin
Od: Martin
|
Pridané:
27.11.2007 12:08
Co s tym ma Apple? Nie nahodou kvalita Seagate? Ked sa ukaze, ze tie disky pouziva tiez Sony, Dell, a pod., tak to bude "Sony (atd.) sa zase prejavilo?"
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
27.11.2007 14:07
Apple si vybera dodavatelov.
Ked sa ti pokazi displej napr na PSP, budes nadavat na Sharp, ktory im dodavaju LCDcka? Nie, lebo kazda normalna firma "zvali" chybu na seba. Len Apple ukazuje na druhych "To su Seagate disky, oni za to mozu...". Typicke posrate zhnite jablka.
Vyrobok sa vola Macbook, moze za to Apple. Bodka.
|
| |
Martin
Od: Martin
|
Pridané:
27.11.2007 14:16
Jasne, bolo to tak aj vtedy, ked sa stahovali notebookove baterie od Sony, vsak? Fuj, vsetci vyrobcovia notebookov. Bodka.
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
27.11.2007 17:33
To vobec nie je pravda. Praveze toto je chyba dodavatelov. Apple si nenecha napadnut svoje dobre meno nepozornostou dodavatelov
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
27.11.2007 21:15
Dobre meno? Ake? Ze ich 80-tisicove Core2Duo pocitace su trojnasobne pomalsie ako 30-tisicova PC zostava (vlastnoruce otestovane dvakrat, a o celkovom pracovnom dojme ani nebudem hovorit, o tom by vedel chudak kolega...)? Alebo ze sa Apple zaraduje medzi najmenej eco-friendly firmy vyrabajuce elektroniku? Alebo ze k blbym iPodom musim nainstalovat este blbsi iTunes?
|
| |
cca
Od: cca
|
Pridané:
28.11.2007 9:42
Dobre meno firma ziskava spokojnostou pouzivatelov a to Apple urcite ma.
Benchamarky a ich porovnavania robia renomovane a doveryhodne firmy a nie kadejaky pako, ktory to potom vycapi do diskusuie na DSL.sk.
Pozri napr. www.pcworld.com a ich porovnania notebookov.
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
28.11.2007 14:29
Za prve, pako si ty. Za druhe, keby si ty za dvojrocnu existenciu vo firme (realna praca, co ty mozno este asi ani nepoznas, lebo chodis na zakladnu skolu) zazil 3 Macy (a chvalabohu omnoho viac PCciek s Windowsami) a videl, ako "funguju" a ako sme tu mali nespocetne velakrat ludi z MacSystems a opravovali to a ajtak vsetko blblo, hovoril by si inak. Jedine z coho poznas Macy su clanky na internete a obrazky. Na tych uzasnych strojoch sa proste grafika robit neda, lebo to nestiha. Na PCckach vsetko slape ako hodinky, samozrejme ak nie si BFG a nezaseries si system blbostami typu 3D screensaver...
|
| |
jopo
Od: jopo
|
Pridané:
27.11.2007 12:08
tak ono je to najma problem seagate, apple si mohol ale tie disky lepsie otestovat, predsa len predava dost drahe notebooky na to aby boli dost kvalitne testovane
|
| |
majky
Od: majky
|
Pridané:
27.11.2007 12:20
si myslis ako dlho to testuju?maximalne dokopy 40 minut z toho 10 funkcnost klavesnica , lcd , bluetooth pripadne irda a ine zvysok , 30 minut zatazovy test pamete , grafika , procak , potom uz si to len niekto kupi a ten testuje dalej.
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
27.11.2007 15:22
pan VsadeBol
|
| |
Sirih
Od: Sirih
|
Pridané:
27.11.2007 12:20
Ano..nech pustia miliardu zapisov na disk... Test prebehen v poariadku a ty dostanes tak otestovany notebook ze vsetky casti uz budu slusne opotrebovane a disk ti odide za 2 mesiace ...
A tiez by som nezvaloval vinu na Seagate..oni vyrabaju velmi kvalitne disky. Proste blba seria. Mohli byt kovova (ci co sa tam dava ) casti zle zliate, mohla byt neake chemikalia poskodena )... Keby sa to stavalo casto tak ok. Seagate robi zle disky. ALe vzhladom na to ze je to prvy krat tak by som so zvalovanim chyb na niekoho pockal..
|
| |
jopo
Od: jopo
|
Pridané:
27.11.2007 12:53
sak nie kazdy kus, vzorku.
|
| |
MirecU
Od: MirecU
|
Pridané:
27.11.2007 16:09
Mohlo byt aj horsie, mohli mat tie nekvalitne disky aj s tym virusom. :)
|
| |
pr^2
Od: pr^2
|
Pridané:
27.11.2007 19:14
mozu za to cinania..
|
| |
cca
Od: cca
|
Pridané:
28.11.2007 9:26
Ak je to chyba, ktora sa objavuje iba zriedka. jedinym moznym oterstovanim je prakticke pouzivanie tisicmi pouzivatelov. Taketo testovanie je u firmy, ktora vyraba pocitace prakticky nemozne, ak je za to niekto zodpovedny tak jedine Seagate ale vzhladom na sucasny stav technologii sa taketo nieco neda nikdy vylucit a pomoze jednine hromadna vymena.
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
27.11.2007 12:08
No parada.
|
| |
Lightexchange Ltd.
Od: Lightexchange Ltd.
|
Pridané:
27.11.2007 12:21
New e-currency exchanger!
exchange E-Gold WMZ WMR automatically
Best exchange rates!
http://www.lightexchange.net
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
27.11.2007 12:41
Ktovie, ako to súvisí s akvizíciou Maxtor-u...
|
| |
maka
Od: maka
|
Pridané:
27.11.2007 13:13
chybicka sa vloudila:))
aj ked si myslim ze by apple mohol dat nato daku dlhsiu zaruku......
napr. xbox 360 predlzil o rok u urcitej serie a to len koli tomu ze sa prehrieval
|
| |
nemam
Od: nemam
|
Pridané:
27.11.2007 13:25
mac rules. segate sux
|
| |
POZOR
Od: POZOR
|
Pridané:
27.11.2007 15:20
ZADARMO HRY DO VASHO STEAM ACCOUNTU PRE MAJITELOV GRAFICKYCH ATI!!! www.atioffer.whdot.com
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
27.11.2007 16:03
banned :)
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
27.11.2007 16:04
banned :)
|
| |
Od:
|
Pridané:
27.11.2007 16:12
neviete niekto či to je právne napadnuteľné ak už napáchal dáku tú škodu?
|
| |
ReS
Od: ReS
|
Pridané:
27.11.2007 17:02
Ano, neviem ci aj na Slovensku. Myslim, ze Valve sa vie vysporiadat s takymito zaskodnikmi. Okrem toho je to aj dobra priucka pre naivnych ludi :P
|
| |
ETo
Od: ETo
|
Pridané:
28.11.2007 8:56
Co?VALVe sa vie vysporiadat so zakodnikmi?Tvoja VALVe leakla neviem kolko GB databazy vcitane kompletnych udajov o uzivateloch vcetne cisel kreditnych kariet a snazili sa to ututlat aby ludia nic nevedeli.To si nikdo nespomina,ze meskali s HL 2 par rokov a to takym sposobom,ze ked mala byt obrovska party na Alcatraze za co zaplatila ATI neviem kolko melkov,Gabe prisiel a povedal HL2 dnes nebude,a ludze ze cooo!Nehovoriac o vymyvani mozgov fanboyom aky je HL2 engine prepisany from scratch aj ked je to obycajny Quake 1 s Havokom 1 a mrtkou dalsich rozsireni licencovanych od tretich firiem.
|
| |
ETo
Od: ETo
|
Pridané:
28.11.2007 8:56
Pokial si niekedy videl Windows XP,ReS,tak ten zlty otravny pes, co sa ti objavi pri vyhladavani,je vysledok 10 rocnej prace Gaba Newella sefa, VALVe v Microsofte.Podobne aj produkt Steam,ktoremu trvalo 3 roky nez sa stal ako tak pouzitelnym a na stahovajnie aj tak pouziva BitTorrent.To len tak aby si mal troska realnejsi pohlad na veci.Navyse uz vobec neviem ako to suvisi s diskami Seagate,a tym ze Apple vyraba pokazene PC podobne ako boli Microsoftie stare XBoxy.Nieje nic horsie ako vymyty modzog,enjoy.
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
27.11.2007 16:12
FUJITSU MHV2080BHPL takze ja som v suchu :)
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
27.11.2007 18:14
ešteže som mac nikdy nechcel. Nie som síce in, ale mojim dátam to nevadí...
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
27.11.2007 19:40
Zase tie čínske sračky
|
| |
Filip
Od: Filip
|
Pridané:
28.11.2007 9:48
za to nemôže ani seagate ani apple... za to môžu tí ktorí to robia.pracovníci....vieme ako si kto plní svoju prácu a niekedy to odfláknu... potom za to už len trpia značky...
a aj tak na apple nedám nikdy dopustiť
|