| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.11.2007 11:05
a vsetky informacie pojdu priamo cez KGB.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.11.2007 11:24
Datove centrum bude lezat skoro na rieke, ale vyrabat ele. enegiu si z nej nebudu, by som povedal ze este tam budu vypustat nejaky ten vedlajsi odpad
|
| |
pol
Od: pol
|
Pridané:
27.11.2007 11:31
budu tam vyhadzovat okna do rieky :)
|
| |
nastuska
Od: nastuska
|
Pridané:
27.11.2007 12:54
Rusi maju len dobru vodku a pekne zeny
http://www.telesat.sk/detail/sexy_tv.html
|
| |
Stano
Od: Stano
|
Pridané:
27.11.2007 20:17
A este tuhu zimu. To sa datovemu centru moze hodit...
|
| |
lobo
Od: lobo
|
Pridané:
27.11.2007 15:52
podla mna tam budu zahadzovat packety
|
| |
pr2
Od: pr2
|
Pridané:
27.11.2007 19:17
budu v nej mocit horuce harddisky
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
27.11.2007 11:23
ta prechadzam sa tak po sibiri a bum predomnou nejaky ten majkrosoft...
|
| |
tic-tac
Od: tic-tac
|
Pridané:
27.11.2007 11:24
schitanie infarktovych stavov
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
27.11.2007 16:05
Na sibir s microsoftom, konecne su tam kde uz davno mali byt!
|
| |
m1wx
Od: m1wx
|
Pridané:
27.11.2007 11:32
sak tam im ani air-condition nebude treba, ked tam udru minus 40-stupnove mrazy :-)
usetria zopar megawattov...
nechapem, ze to nikoho doteraz nenapadlo... :-P
|
| |
jkl
Od: jkl
|
Pridané:
27.11.2007 12:03
jj :) este tam budu musiet aj zakurit :P
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.11.2007 12:51
Ta naco, natrtkaju tam Prescotty a maju vykurene :-)
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
27.11.2007 12:12
long live teh global warming :)
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
27.11.2007 11:43
"V piatok boli podpísané dohody o spolupráci so samosprávou tohto sibírskeho regiónu zahŕňajúce aj dodávky softvéru."
hh software nakupia niekde na trhoch za 5 rublov :D
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
27.11.2007 14:43
a to ze MS bude dodavat software a za to im rusko odpreda podu/elektriku lacnejsie ti nenapadlo? preco by mal MS kupovat kvalitny rusky soft, ked si moze vykuzlit vlastny shit...
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
27.11.2007 11:53
globalne oteplovanie sposobi ,ze padne aj jedina vyhoda s chladenim (otvorene okna) a sa im zacne stavba prepadavat do rozmrznutej pody.
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
27.11.2007 12:05
aspon nebudu mat problemy s chladenim.
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
27.11.2007 12:06
ale preco prave pri rieke? to budu chladit vodou z rieky? :)
|
| |
michal _ka
Od: michal _ka
|
Pridané:
27.11.2007 12:13
na rieke preto, ze rusi su taki blazni ze nemusia stavat elektrarne, maju take velke a siroke rieky ze tam nastavaju stare lode a prud vody bude pohanat ich upravene vrtule a to im vyraba elektricnu .... cize skoro zadara ((o:
|
| |
suxY
Od: suxY
|
Pridané:
27.11.2007 14:24
Majú tam takú malú wodnú elektráreň (9 000 MW) ;=)
|
| |
Stiff
Od: Stiff
|
Pridané:
27.11.2007 20:44
Vodou z rieky? Ale kdeze. Chladit sa to bude ladovymi kryhami z rieky...
|
| |
b4e
Od: b4e
|
Pridané:
27.11.2007 12:11
na ne sak tam postavia daku vodnu elektraren a hotovo, ale nechapem 10000 serverov mam mat spotrebu 50MW
|
| |
sineD
Od: sineD
|
Pridané:
27.11.2007 13:59
5 000 watov priemerne na server je kusok vela
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
27.11.2007 14:36
To cele centrum bude mat taku spotrebu. Cize asi je tam zaratane aj cena za el. na osvetlenie, vykurovanie a podobne halusky.
|
| |
POZOR
Od: POZOR
|
Pridané:
27.11.2007 15:20
ZADARMO HRY DO VASHO STEAM ACCOUNTU PRE MAJITELOV GRAFICKYCH ATI!!! www.atioffer.whdot.com
|
| |
gofiho brat
Od: gofiho brat
|
Pridané:
27.11.2007 15:54
kokot nespamuj
|
| |
marek
Od: marek
|
Pridané:
27.11.2007 16:25
presne
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
27.11.2007 16:23
kokot neni nadavka citaj: Kokot
Pojem kokot označuje človeka trpiaceho chorobou zvanou kokotnosť. Jej geograficke rošírenie je v súčastnej dobe lokalizované zhruba južne od pohoria Vysoké Tatry po rieku Dunaj. Západné hranice výskytu sú ohraničené riekou Morava a východná hranica výskytu siaha po rieku Uh. V danej ohraničenej lokalite nájdete takmer samých kokotov.
Kokotov je možné vysledovať už od úsvitu ľudských dejín, archeologické dôkazy však máme až od cca 6. storočia nášho letopočtu keď sa kokoti usadili na horeuvedenom teritóriu.q
[editovat]
Zvyky
Kokoti sa svojou kokotnosťou nijako netaja a bežne sa ako kokoti oslovujú. Napriek tomu je veľmi často badať, ze kokot kokota posiela do piči. V juhozápadnom cípe kokotskej oblasti je možné vysledovať aj lingvisticky odlišné posielanie do piče, významovo ide ale o rovnakú činnosť.
|
| |
Forrest Gump
Od: Forrest Gump
|
Pridané:
27.11.2007 23:34
Pre Kokota každý Kokot.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.11.2007 12:06
no a ze v blaznincoch nemaju pristup k internetu. Vazime si tvoj prispevok, dufam ze budes pisat castejsie.
|
| |
Death
Od: Death
|
Pridané:
27.11.2007 23:54
No konečne ale pomali je z tohto bizarrrrrrrrrrrrr forum lol kokotkovia
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
28.11.2007 9:37
Ó, mládež naša, tys' držiteľkou rána.
|